Opinie o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. w Wrocław

Pracujący

Ortis to normalna firma. Takich firm to już dzisiaj mało.

Doma
@Agata

No a coś poza atmosferą i relacjami z innymi, to dacie jakieś konkrety? Może jakie umowy dają, jakie benefity? Są jakieś dodatki? Albo czy premie sa regularne?

Szukam info o tym, jak firma napisała, że praca jest od zaraz, to po wyborze kandydata podpisuje się umowę intencyjną? Czy jak kandydat odejdzie z poprzedniej pracy, to ma gwarancję, że firma finalnie go zatrudni, a nie się rozmyśli? Pytam w kontekście posady przedstawiciel handlowy branża poligraficzna, bo tam jest zapis, że praca jest od zaraz.

Heather__Liddell Nowy wpis

Dobra, pora na uświadomienie bolesnej prawdy o tej firmie. Otóż bardzo się rozczarowałam tym, że zarząd Ortisu nie potrafi dotrzymać słowa i składa puste obietnice bez żadnego efektu. Jeśli nie stać ich na podwyżki dla pracowników na stanowiskach pomocniczych to po co w bezkarny sposób kłamać ludziom w żywe oczy? Czy wy naprawdę myślicie, że za najniższą krajową się łatwo utrzymać? Dlatego mam swój sposób na zdobycie dodatkowej gotówki i tego pilnuję po swojemu zamiast się dopraszać,to raz. Po drugie chciałam pomóc w rozwoju Drukarni aby poszli do przodu jak o maszyny chodzi bo są firmy gdzie poszli w nowoczesność ale oczywiście zarząd tej firmy woli tkwić w martwym punkcie i nadal używać starych maszyn. Po trzecie wypromowanie Ortisu na moim IG profilu miało za zadanie ułatwić im rozwinąć skrzydła ale skoro zostało to olane to trudno, nowej szansy nie dostaniecie. I po czwarte, na siłę nie można kogoś zatrzymywać wbrew jego/jej woli gdy mam na siebie inny pomysł, widać nie każdy ma pojęcie o marketingu internetowym. Po piąte, zastanówcie się czy chcielibyście być traktowani w taki sposób jak ja? Zauważyłam ostatnio, że część osób ma mnie dość i jeśli mam być dla nich "piątym kołem u wozu" to naprawdę lepiej iż odejdę bo po co się mamy nawzajem z sobą użerać? Wyraźnie czuję, że za nic się już nie dogadamy a także mam dość marudzenia niektórych osób o byle drobiazgi, jak coś nie pasuje to niech zrobią to lepiej. Podsumowując, widać iż zarząd nie potrafi się pogodzić ze szczerą prawdą oraz krytyką. Wasza sprawa, mi nic do tego. Róbcie co chcecie, widać boli was to iż "uczeń przerósł mistrza", wcale mi z tego powodu nie przykro. Niech zarząd Ortisu sam spróbuje zasuwać za najniższą krajową aby przekonać się jak to jest bo "zarobić a się nie narobić" jest najłatwiej, (usunięte przez administratora) zdrowie ludzkie jest nieważne, tak jakby cały zarząd miał tytanowe zdrowie i nigdy nie chorował. Zarobić porządnie nie dajecie, żyć i rozwijać się mi też to teraz ponoście tego konsekwencje bo uszanować pracowników nie umiecie to dlatego wam odchodzą. Wasz kłopot a nie innych naokoło. Przynajmniej z całej załogi się przełamałam i wam odważnie dałam do zrozumienia co robicie źle jako Zarząd Ortisu. Bez gratulacji, miłego życia wam życzę z takim podejściem, zachowaniem i nastawieniem. (usunięte przez administratora)eskalacja konfliktu trwająca od dłuższego czasu spowodowała, że bez żalu od was odejdę bo nie mam dłużej ochoty się w tej firmie marnować.

Heather__Liddell Nowy wpis

Za parę tygodni już mnie nie będzie,leki biorę regularnie a to iż napisałam te wpisy było zamierzone i choroba psychiczna nie ma z tym nic wspólnego. Oczywiście nikogo za nic nie obwiniam, powiedziałam ile chciałam i tyle.

Czy na stanowisko pomocnika introligatora przyjmują tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności? Taką informację znalazłem w ogłoszeniu na stronie firmy. Czy można mimo wszystko składać papiery nawet jeśli nie mam takiego orzeczenia? Rozumiem, że pewnie chodzi o dofinansowanie, ale czy faktycznie jest to warunek konieczny?

Pracujący

Ortis to normalna firma. Takich firm to już dzisiaj mało.

Bożena

Nie zgadzasz się? Można wiedzieć, czemu? Mi ktoś polecił tę firmę, żeby spytać o pracę, bo szukam już któryś miesiąc i na razie bezskutecznie. A jakie warunki ogółem oferują, zarobki i czas pracy?

@Bożena

Jak już tak o to pytasz to odpowiem. Otóż to "zależy jak komu leży", niestety moje doświadczenia nie są najweslsze jak chodzi o pewne sprawy a za wyrażenie własnego zdania w social mediach dostałam upomnienie za to więc usunęłam owe wypowiedzi z FB i TiK Toka na prośbę dyrektorki. Cóż skoro chcesz pracować w tej firmie to twoja decyzja,mi tam nic do tego. Jeśli atmosfera oraz interpersonalność ze współpracownikami a także zarządem będzie tobie odpowiadać to w porządku.

Doma
@Agata

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża poligraficzna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy w firmie Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Przedstawiciel Handlowy, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Ile trwa w firmie przyuczenie do zawodu, powiedzmy introligatora - samodzielna obsługa falcerki? Informują o takiej możliwości poprzez zakładkę kariera. Potrzebuję też, by napisano, jaka płaca przysługuje osobie na przyuczeniu i jakie są perspektywy na podwyżkę i awans w firmie, gdy już posiądę właściwe umiejętności?

Czy poziom wynagrodzeń w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 4 maja.

Agata

Szczerze to niewiele się zmieniło jak o wypłaty chodzi, nadal osobom na stanowiskach pomocniczych płacą najniższą krajową a biorąc pod uwagę to co się aktualnie dzieje czyli redukcja pracowników w małych,średnich i większych firmach oraz konkurencyjne firmy zagraniczne wygryzają tradycyjny druk za to cyfrowy a także automatyzacja bierze górę więc raczej się niewiele zmieni, Cóż wystarczy czytać wiadomości na bieżąco aby wiedzieć co się dzieje i podziękować PiS-owi za to,że rozwala gospodarkę oraz normalnym ludziom utrudnia życie. Nadal ktoś będzie uważał,że nasz rząd dobrze robi? Wątpię, tak jak się trzymam od polityki z dala tak teraz po prostu nóż się w kieszeni otworzył bo niektórym nadal się nie da wytłumaczyć,że branża IT a także rozwój technologii idzie do przodu ale nie zamierzam już tego ludziom którzy tego pojąć nie potrafią wyjaśniać bo to i tak nic nie daje. Bić się z koniem nie ma po co,zresztą większość osób o tym wie ale po co w ogóle robić z tym cokolwiek? Cóż pora się pogodzić z nową rzeczywistością.

kLIENTKA

Szybki i profesjonalny kontakt. Bardzo dobra obsługa. Polecam Drukarnię Ortis.

Klientka z Warszawy

Świetna obsługa, bardzo dobra jakość. Polecam.

Jaka jest kultura pracy w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

kedar

Na Światowym poziomie. Szczególnie polecam szatnię i toaletę. Czegoś takiego nie widziałem i nie wąchałem w całej 23-letniej karierze zawodowej. Mogę przesłać zdjęcia w załączniku.

Gabriela

Śmieszki śmieszkami le w sumie szczegółów to jestem ciekawa. Aż tak się stroją? ;p

Pracuję tam od pewnego czasu i dowiedziałam się od współpracowników,że Ortis jest zadłużony. Maszyny mają z czasów PRL-u i część ludzi nadal pracuje po 12h w dzień i w nocy jak jest więcej zleceń. Cóż, można rzec że ta drukarnia ledwo dycha

@Anonim

W swoje miejsce pracy robisz- nie powiem co. To wynoś się z tej firmy Judaszu. Przecież na siłę nikt Cię tam nie trzyma

Pracowniczka
@Anonim

Pani Anonim pewnie jestes z konkurencji i psujesz opinię Drukarni Ortis. Chce Ci powiedzieć, że jestem pracownikiem Drukarni Ortis i moja firma ma się dobrze. Były trudne i lepsze czasy jak w kadżej firmie. Teraz jesteśmy na etapie dobrych czasów. Dobra rada dla Ciebie : Kto pod kim dołki kopie to sam w nie wpada.

Natalia
@Pracowniczka

Rozumiem, że dementujesz te plotki o rzekomym schyłku firmy? Napisz zatem jaka atmosfera panuje w drukarni i jak z zarobkami? Dziękuje z góry.

Obserwator
@Anonim

Co, nie możesz przeżyć że Ortisowi udało się wyjść z trudnej sytuacji po przeprowadzce? Wszędzie ludzie pracują. (usunięte przez administratora)

Na tej drukarni świat się nie kończy a zresztą od pewnej osoby dowiedziałam się,że jedna z byłych pracownic która odeszła wymyśliła jakieś bzdury na ten temat. Widocznie się jej pomyliło z opiniami sprzed paru lat

@Pracowniczka

Z żadnej konkurencji, po prostu dałam się wyrolować pewnej osobie która niedawno stamtąd odeszła, żenada po prostu.Pewnie tak palnęła bo się zwolniła i ploty wygadywała a sama lepsza nie jest :/

@Anonim

I z tego co wiem to tobie idą na rękę i nie robisz po 12 h jak inni pracownicy, jeszcze wytykasz komuś że coś tam powiedział jak sama z tego co wiem gadałaś wcześniej , że coś ci wiecznie nie pasuje. Może sama się do tego przyznaj i nie zganiaj na innych. Bo dobra też jesteś. I robisz sztuczny tłok. A kto chce niech sam przyjedzie i się przekona jaka jest praca.

@Anonim

Ty też lepsza nie jesteś, ciekawe czy była byś w stanie tej dziewczynie powiedzieć to prosto w twarz jak fałszywa jesteś , bo kto z tobą pracuje to wie że nie warto ci nic mówić bo winę zawsze zrzucasz na innych. Więc się sto razy zastanów zanim coś o kimś powiesz bo najlepiej na kogoś kogo tam nie ma , bo inaczej odwagi ci brakuje.

@Anonim

To wymyśliła czy jej się pomyliło? Bujasz w zeznaniach kobieto, jak było w Ortisie a jak teraz jest chyba każdy kto tam pracuje i pracował wie dobrze.Nie rób świętej z siebie bo wiem , że lubisz siać zamęt i gadać co ci ślina na język przyniesie. Też dużo gadasz ale oczywiście się nie przyznasz jak coś do czego przyjdzie i tylko winę na kogoś zganiasz i gadasz za plecami. Nie no magia :)

Turysta
@Anonim

Anonim a ty co ? Święta ? Napewno . Gadasz takie bzdury na każdego i jeszcze na forum o byłej pracownicy , ugryź się w język i uważaj bo za tą świętość jeszcze medal dostaniesz.

Majka
@Anonim

Anonim to współpracownicy czy była pracownia ? Widać, że kręcisz i nie wiesz na kogo winę zrzucić. Opinia jest jak (usunięte przez administratora) każdy ma swoją.A Ty zanim zrobisz jakieś wywody zastanów się na kogo zganiasz takie" ploty" .

Ktoś

Sprawa jest nieaktualna. Nie warto było robić zamieszania i dramatu,pozdrawiam serdecznie :)

@Obserwator

Skoro wszędzie ludzie pracują i znajdują pracę jaka im pasuje to co po robić kłopot z tego,że ktoś ma inne zdanie niż reszta osób? Po co się przejmować opinią osób z którymi się nie muszę zgadzać bo myślę po swojemu.

Agata

Żadne moje bo nie jestem właścicielką tej firmy a zwykłą pracownicą to raz a po drugie rynek pracy jest jaki jest i nikt tego nie zmieni więc osoby niezależne wolą wybrać własną ścieżkę kariery aby samemu/samej sobie pomóc. Pora wreszcie zrozumieć,że istnieją alternatywne formy zarabiania poza normalną pracą na zmiany i ludzie niezależni myślą po swojemu co nie znaczy iż źle życzą danej firmie bo nawet zarządy małych oraz średnich firm sobie radzi po swojemu a osoby z mniejszości społecznej według własnego uznania także jeśli ktoś nie czuje się na siłach aby tkwić w martwym punkcie i samodzielnie się rozwijać to jego wybór, ja tak zrobiłam i jestem zadowolona a do tej pracy chodzę bo czekam aż wreszcie uzyskam w swój sposób stabilizację finansową abym mogła odejść skoro ta praca mi nie sprawia satysfakcji a znalazłam taką która mi odpowiada z czego się cieszę. Po prostu jestem na tym etapie życia,że wystarczająco się usamodzielniłam co jest na plus bo właśnie o to mi chodziło.

Agata

Żadne moje bo jestem tam normalną pracownicą a to,że komuś przeszkadza czyjaś samodzielność i uznaje alternatywne formy zarabiania niż w zwykłych firmach to już sprawa takich ludzi.Poza tym zrzucanie winy działa w dwie strony, Zresztą po tylu latach dałam radę i znalazłam swój sposób aby sobie samej pomóc zamiast zadowalać niektórych bo to i tak nie ma sensu moim skromnym zdaniem.

Ktoś

Anonim jesteś gorzej fałszywa niż pies, na firmę narzekasz, na zarobki narzekasz, na kolegów i koleżanki narzekasz, wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) i dogadywać się z ludźmi , a Ty nasrasz tu, nasrasz tam i szukasz winowajcy i musisz być w centrum uwagi .

Lolo
@Ktoś

Od kiedy to psy są fałszywe? Odwal się od piesków.

@Ktoś

Pieski to zostaw w spokoju i nie,że jestem fałszywa tylko normalnie szczera a to co mówiłam było pod wpływem irytacji. Zresztą nie ma już po co na ten temat dyskutować,dajmy już spokój naprawdę.

Chciałam sprostować to co pisałam 14.10 otóż przez pewną plotę która się rzekomo rozniosła przez byłą pracownicę, ją podtrzymywałam bo myślałam,że Ortis nadal jest zadłużony co się okazało nieprawdą. Z góry przepraszam osoby które się wypowiadały pod tą opinią. Mimo wszystko i tak już wcześniej postanowiłam,że mam zamiar znaleźć inną pracę także mam nadzieję,że się za to nie gniewacie

@Anonim

Anonim, chyba się domyślam kim jesteś . Pracujesz w drukarni tak jak ja.Sama chodziłaś i chodzisz dalej narzekając na firmę i pierniczysz , że ktoś ci powiedział. Nie rób z siebie niewinnej bo zawsze znajdziesz kogoś żeby winę zrzucić.

Agata

Stare dzieje,było i minęło. Po prostu miałam gorsze dni ale po czasie dałam sobie radę po swojemu i jestem z tego dumna.

Czy Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

kedar

Tak! Np. w niedzielę o 5 rano dostaję sms-a od kierowniczka, że mam przyjść do pracy. Na nic tłumaczenie, że jestem 100 km od Wrocławia. Mam przyjść, bo On tak chce. Nadmieniam, że nie było mnie w grafiku ,który był zmieniany 3 razy dziennie. W jednym tygodniu można zaliczyć wszystkie zmiany lub dla odmiany pracować jak mój kolega 30 dni bez dnia wolnego. Czasami o godz.14 dowiadujesz się,że musisz zostać do 18. Wszystko to zasługa sfrustrowanego kierowniczka,który kompletnie nie panuje nad procesem produkcji. Cieszę się,że już mnie tam nie ma i żałuję,że na odchodne nie odbyłem z Nim męskiej rozmowy,która z pewnością się należała choćby na wzgląd załogi,która tam pozostała...

@kedar

Dobrze mówisz, jak się ma mało pracowników to się nie bierze tylu zleceń bo kasę za to dostają a pracowników nie najlepiej traktują o czym się sama przekonałam.Jak tylko użyłam nadmiaru szczerości to od razu wielkie halo się zrobiło,nawet jeśli mieliby kogoś wyrzucić to będą oni mieli problem. Jak w ogóle można być zapatrzonym w czubek własnego nosa? Zresztą to co pisałam w 2019 roku było szczerą opinią a niektórzy się już przejęli jakby było czym. Z tego co ostatnio zauważyłam to jednak dali szansę osobom niepełnosprawnym bo widziałam plakaty z NGO na mieście a to o czymś świadczy,każdy sobie po swojemu radzi a skoro osoby które odeszły z Ortisu i znalazły pracę gdzie indziej powinno to dać do zrozumienia niektórym osobom. Czy coś się wielkiego stanie jakby niektórzy spasowali? Tam pewne osoby nie układają komuś życia bo mają swoje, sieją plotki i plączą się w tym co mówią a prawda i tak wreszcie wyjdzie na jak. Mądre osoby nie dają sobie w "kaszę dmuchać". Pogodzenie się z rzeczywistością,że technologia poszła do przodu i już mało kto czyta papierowe gazety etc. czy katalogi niektórym ciężko przychodzi. Przetrwają tylko najsilniejsi, serio już sił nie mam do tego co tam się dzieje,najlepiej robić swoje a ci którzy uważają,że mają rację to się mylą bo nie zawsze musi być po ich myśli.

Lolo
@Poczciwa zołza

No akurat ja czytam tylko papierowe gazety. I książki też. Skończcie już z tym E światem. Wszystko E i potem problem jak prądu nie ma.

@Lolo

To dobrze,że czytasz papierowe gazety etc. Też mi się zdarza czytać książki a co do e-świata to po prostu są osoby które mają do tego swoje podejście i jestem jedną z nich. Poza tym na tej Drukarni się świat nie kończy, jak się chce to można znaleźć pracę która komuś bardziej odpowiada zamiast się męczyć.Swoją wartość trzeba znać ale niektórzy tego nie pojmą a szkoda.

@Lolo

A co ma brak prądu do e-świata? O warunkach pogodowych nie słyszałeś? Burza,grzmoty, nadmiar gorąca też ma wpływ na brak prądu. Serio Lolo masz jakiś pokrętny tok myślenia. I jeszcze coś to nie świat elektroniki jest zły czy internet a ludzie którzy z tego nie potrafią korzystać umiejętnie,zresztą są i tacy co wcale nie używają internetu bo tak sobie wybrali a mi tam nic do tego.

Nie polecam. Nie opłaca się. Wielu z nas tu pracuje, bo wiadomo jak jest na rynku pracy. Kokosów tu nie zarobisz, najniższą krajowa to tak a i to będą próbować okrajać byle nie płacić za dużo.

Agata

I po czasie się niewiele zmieniło ale na to się już nic nie poradzi.

Dorota
@Agata

Dlaczego nic się nie poradzi? Firmy nie stać na podwyżki?

@Dorota

Nie dla osób na stanowiskach pomocniczych, ich to nie dotyczy. Nie ma się co łudzić po prostu, zresztą dopraszać też się nie ma co i radzić po swojemu.

Z tego co widzę klienci są jak najbardziej zadowoleni z usług DRUKARNI ORTIS SP. Z O.O., ale widzę jakieś nieporozumienie odnośnie pracy w tym miejscu. Zatem jak jest z tym zarządem i rotacją pracowników? Sprzeczne są opinie, a ważne, żeby na forum były prawdziwe opinie, dlatego czy mogę prosić, by jeszcze jeden pracownik się wypowiedział na temat pracy tam.

@Karolina

Zarząd - to osoby, które wyprowadziły firmę z kłopotów. Można się dogadać i załatwić każdą sprawę. Tylko trzeba rozmawiać. Rotacja - no cóż, naszą firmę, pewnie jak wiele innych firm, też nie omija ten problem (swoje zrobił 500+, albo przychodzą ludzie na tzw przeczekanie). Ale kto chce pracować i się stara - tego firma potrafi docenić.

klient
@Karolina

Nie polecam tej drukarni ,jest nie uczciwa

Doceni ..

Serio ? Doceni ? Sama siebie oszukujesz człowieku .Oni widzą tylko i wyłącznie własny czubek nosa .. Swoje zrobiło 500+ itp ?? Bez jaj .To nie był zakład przychylny dla osób posiadających rodziny .Tak trzeba było być zawsze dyspozycyjnym ..

Aleksandra
@Doceni ..

Ale pamiętaj, że na forum każdy może mieć swoje zdanie i trzeba to szanować. @Doceni, nadmieniłeś, że pracownicy Drukarni ORTIS muszą być w pełni dyspozycyjni. Czyli mam przez to rozumieć, że na przykład studenci już nie mają tam szans na zatrudnienie?

Doceni..
@Aleksandra

Czy ja nie szanuje ? Szanuje ale w tej firmie wiele lat pracowałam i doskonale wiem jak było. I tekst że 500+ zrobiło swoje jest zenujacy .

Agata(Poczciwa zołza)

Dobra, powiem to wprost. Te moje komentarze tutaj miały swój cel aby uświadomić ludziom,że Ortis nie jest jedyną firmą w całym Wrocławiu a niektórzy się zachowują tak jakby to było "jedyne słuszne miejsce". Prawda jest taka,że młodzi ludzie mają inne cele w życiu i nie chcą zasuwać za najniższą krajową i nie jestem fałszywa a szczera(odnosząc się do tego co pisałam w 2019 roku). Zresztą ta cała afera jaką tu zrobiłam była zamierzona bo mam (usunięte przez administratora) hobby i się tylko marnuję w tym miejscu pracy dlatego robię tyle aby znaleźć dla siebie lepsze miejsce gdzie umiejętności są brane pod uwagę a nie doświadczenie zawodowe i wykształcenie. A ci którzy dawali tzw. "warkacze" pod moimi wpisami to i tak nic nie da bo zdania nie zmieniłam. Jak tylko się wyrwę z Ortisu to na pewno tam nie wrócę bo swoje ambicje mam i nie pozwolę aby ktokolwiek je zniszczył. To,że walczę o siebie jest świadome i co teraz niektórzy z tym zrobią? I nie żeby coś ale sianie plotek a potem gubienie się w nich to też jest nie w porządku. Gadać można wiele a i tak prawda wreszcie wyjdzie na jaw.

Kedar
@Agata(Poczciwa zołza)

Co Ty tam jeszcze robisz? Byłem dzisiaj w GLS na Paprotnej i ciary mnie przeszły na samo wspomnienie. Mile wspominam tylko niektóre osoby...

@Kedar

Jestem tam jeszcze tylko dlatego bo ciężko jest mi jest znaleźć inną pracę samodzielnie i choć robię co mogę to i tak pozbyłam się złudzeń co do tego. Mówiłam już nieraz,że tam nie pasuję, nie potrafię się z niektórymi dogadać,nie zgadzam się z opiniami niektórych współpracowników. A to,że lądowałam na chorobowym z powodu psychicznego przemęczenia od psychiatry co jakiś czas to nie mam na to wpływu, jestem wrażliwsza od pozostałych,nieco infantylna i tego nie zmienię. Prawda jest taka,że jeśli nawet ludziom z zarządu wadzi takie zachowanie i moje drobne problemy z psychiką to niech sami się zastanowią czy warto aby oni się ze mną męczyli a ja z nimi,jak również ze współpracownikami. Skoro ci ludzie ledwo znoszą moje humorki a ja ich plotkowanie,podejście i nastwaienie to jaki jest sens się wzajemnie męczyć? Tak szczerze to nie jest miejsce na szukanie znajomości ani przyjaźni jakiejkolwiek, doigrałam się bo realia mnie wreszcie dopadły.

Pracownicy
@Agata

Agata, złóż wypowiedzenie. Praca jest do pracy, masz zatrudnienie mimo swoich "życiowych problemów", co widać po odwiedzinach u psychiatry. Ludzie dają Tobie zatrudnienie, a Ty obrażasz, bo ktoś nie chce się z Tobą "przyjaźnić"? Praca nie jest do zawierania miłości, znajomości, przyjaźni. Masz pracę, której nikt inny ze względu na Twoje problemy nie chce Tobie dać... zacznij doceniać, że ludzie Tobie pomagają mieć dochody. Skup się na leczeniu, które zalecił psychiatra. To nasza wspólna dobra rada.

@Pracownicy

Jak tak to dam sobie spokój ze składaniem wypowiedzenia. Widać w tym mieście nie ma gdzie indziej miejsca dla mnie, za bardzo mierzyłam siły na zamiary. Skoro tak to niepotrzebnie się denerwuje, ano niestety jak w pracy nie ma miejsca na zawieranie znajomości itp. to odpuszczam,widać za bardzo chciałam walczyć o siebie a wyszło inaczej. Niech już to zostanie jak jest,nie mam już sił się z niektórymi kłócić,wolę się trzymać na uboczu bo i tak zrozumienia nie znajdę i nadal się będę leczyła u psychiatry a dorabiała on-line żeby sobie ułatwić niektóre swoje sprawy.

Poczciwa zołza

Otóż to co pisałam wcześniej w różnych odstępach czasowych jest już dawno nieaktualne ponieważ pewnych rzeczy niektórym osobom nie warto mówić bo sobie tylko tym można zaszkodzić. Bez mówienia prywatnych przemyśleń i szczegółów które wolę dla siebie zachować to powiem tyle,iż mam dane odczucia do atmosfery która tam panuje i wybranych osób(szkoda twarzy strzępić). Cóż bolesna szczera prawda boli.Nawet jak komuś bym się naraziła to wielce przykro mi nie będzie.

Życzliwa

Otóż aktualnie w tej Drukarni średnio się dzieje,zauważyłam,że brak tam świeżości i kreatywności pracownikom biurowym więc dobrze by było aby wprowadzić pewne zmiany jak firma ma ruszyć do przodu. Tak się świetnie składa,że jestem pomysłowa,kreatywna i potrafię ludzi zaciekawiać różnymi rzeczami więc myślę,że pora aby dać szansę na to żebym pomogła bo na introligatorni się marnuję. Trochę się dziwię,że mając wśród pracowników taką osobę to niektórzy tego nie zauważyli jeszcze? Mówię serio :) PS.Zresztą od lutego zaczynam kurs w szkole Copernicus na Technika Organizacji Reklamy. Pewnie się domyślicie kto to napisał ;)

@Życzliwa

Natalia?

@kedar

Nie, Agata ;)

Sukcesów życzę! BTW pozdro dla Natalii

Natalia
@Życzliwa

A jakie według Ciebie zmiany powinna wprowadzić firma aby ruszyć do przodu? Chętnie też poczytam na ten temat. Czy skoro jesteś pracownikiem firmy i jesteś zainteresowana zmianą stanowiska to starałaś się porozmawiać o tym bezpośrednio z pracodawcą? Życzę powodzenia!

@Natalia

Przede wszystkim dotrzeć do ludzi którzy byliby zainteresowani pracą w Drukarni bo klienci mogą zostać ci sami co byli i owszem,mam zamiar o tym porozmawiać z pracodawcą jak tylko wreszcie zacznę ten kurs.

KLIENT

W trudnych chwilach jaką mamy obecnie poznaje się firmy, z którymi współpracuje się. Doświadczyłem tego z Drukarnią Ortis (poza zawsze miłą i elastyczną obsługą). Zamknięte galerie, nie przydały się na ten czas katalogi a zamówienie druku podpisane. Drukarnia Ortis podeszła ze zrozumieniem. Mogłaby obciążyć mnie kosztami, przecież łatwo nie mają. To świadczy o tym, że traktują jak partnera a nie jak seryjnego klienta. Wspaniała firma, wspaniali pracownicy. Życzę wszystkiego najlepszego, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia ORTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia ORTIS Sp. z o.o.