Opinie o Team Marek Pasierbski w Długołęka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Team Marek Pasierbski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Team Marek Pasierbski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Marek Pasierbski w Długołęka

Ilona

To chyba warunki się trochę poprawiły, bo ktoś tu napisał o minimalnej krajowej + premie, a w obecnym ogłoszeniu dla handlowca płaca zaczyna się od 5000 brutto. Górne widełki to 14 tys., może któryś z pracowników się podzieli czy takie zarobki faktycznie są realne czy przesadzone? :p Zakładając, że jestem dobrym handlowcem. A tak w ogóle to czy firma dba o dobrą atmosferę i organizuje czasem jakieś integracje? :D

R.J.
@Ilona

Praca w tej firmie ta jakaś (usunięte przez administratora) Tak funkcjonuje koło adoracji wokół pani „ kierownik” . Obcisną wypląta za wszystko. Nigdy nie wiesz ile zarobisz i za co ci obetną. Zreszta jak widać teraz wszyscy się stamtąd ewakuują. Ten statek idzie na dno.

Do dziś już nie szukano handlowców jednak? Też udało mi się natknąć na te ofertę z widełkami do 14 000 zł, o której ktoś wspominał w jednym z wątków. Z tego roku już niczego nie widzę i teraz nie wiem czy to brak rotacji ze względu na warunki, które są w porządku czy po prostu gdzieś indziej teraz się ogłaszają?

Ilona

RE Ilona Nowy wpis
@Ilona

Ilona, teoretycznie wszystko jest możliwe. Chyba, że oczekujesz na umowie kwoty powyżej minimalnej krajowej oraz wypłacania premii zgodnie z jakimś regulaminem. To już nie za bardzo :P Po opinii jaka krąży trzeba jakoś zachęcić nieświadomych kandydatów bo ludzie z branży nie myślą tu zawitać :D Jeszcze rada na koniec… zawsze znajdzie się jakiś pretekst żeby pokazać Ci jak słabym jesteś handlowcem :P Po zmianie salonu magicznie się to pewnie zmieni, tak jak w wielu przypadkach.

R.J. Nowy wpis
@Ilona

Czy zdarzają się nadgodziny w Team Marek Pasierbski?

PZ

Rozmowa rekrutacyjna bardzo nieprzyjemna. Odbywała się z młodą dziewczyną/kobietą, która sprawia wrażenie być tam super gwiazdą nie do ruszenia. Wymalowana, drogo ubrana, rzuca docinkami i jest po prostu chamska. Obstawiałbym córkę właściciela lub coś podobnego. Po samej rozmowie już wiadomo, że nie chce się tam pracować bo to zwiastuje bardzo złą atmosferę. Warunki oczywiste jak w większości w tej branży - minimalna krajowa + premie, ale to normalna sprawa.

Albus
@PZ

Odniosłem to samo wrażenie. Bardzo nieprzyjemnie.

Zuzanna
@Albus

Rozumiem. Ale - tak jak @PZ - sam powinieneś podać jakieś szczegóły z przebiegu rekrutacji w Team. O jakie stanowisko się właściwie ubiegałeś?

Pełnomocnik zarządu
@PZ

Co do rekrutacji to 100% racji przy czym u mnie ze strony Pani "kierownik" nie było docinek a raczej pełniła ona rolę statystki uwydatniającej wszystko co ma najlepsze :D Z drugiej strony jak osoba z administracji wskakuje odrazu na stanowisko kierownicze, jedyne co w życiu sprzedając to ciuszki na OLXie to o czym my tu rozmawiamy.

Broker
@PZ

To akurat Pani Magda. Profesjonalna była recepcjonistka z salonu Vw, która jak widać nie umie sie profesjonalnie odnaleźć na wyższym stanowisku, na które z pewnością (. Buahahaha ) zasłużyła.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Team Marek Pasierbski? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Asystent administracyjny / Asystentka administracyjna?

Team Marek Pasierbski poszukiwała kogoś na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Recepcjonista

Czego chciałabyś/chciałbyś nauczyć się na stanowisku recepcjonistki salonu samochodowego? Do Twoich głównych zadań jest parzenie kawy… z takich ciekawszych rzeczy jest wystawianie ogłoszeń na portale motoryzacyjne i trochę papierologii. Dla osób, które nie maja większych ambicji to praca całkiem w porządku.

Krystyna
@Recepcjonista

Zdziwiła mnie ta twoja opinia, przecież wstawianie ogłoszeń na przykład to też praca przy której przydają się odpowiednie umiejętności! Nie macie żadnych szkoleń, które was rozwijają w tej kwestii albo w podejściu do klienta?

Bartosz
@Recepcjonista

Skoro recepcjoniści mają takie zadania to czy przyjmują do tej pracy osoby bez żadnego doświadczenia? Szukam pilnie pracy.

Ktotam
@Krystyna

Niestety nie.

Jaki dress code obowiązuje w Team Marek Pasierbski?

Handlowiec

Buty sportowe i wyciągnięta koszula

MP

Pani Kasiu, wbrew temu co Pani pisze widzę większość prawdziwych problemów i staramy się je usunąć. Tych wymyślonych przez Panią ze zrozumiałych przyczyn nie widzę. Miała Pani możliwość wejścia do kadry zarządzającej i wzięcia udziału w usprawnieniu działania salonu. Wolała Pani odpuścić, a teraz wyżywa się Pani na byłych przełożonych. Brzydko.

Oj Kasia Kasia przed chwila przeczytałam te straszne bardzo przykre komentarze, w których z łatwością obrażasz ludzi przekraczając wszelkie możliwie bariery i dobre imię człowieka - naprawdę brzydko :( Prawda jest taka, że od kilku miesięcy "po kątach firmy" nastawiałaś przeciwko przełożonym innych pracowników i skończyło się to niestety niepowodzeniem, a o problemach nigdy nie chciałaś rozmawiać i udawałaś, że wszystko jest ok :( to było bardzo przykre doświadczenie. Faktycznie miałaś możliwość zaistnieć jako osoba w kadrze zarządzającej i zrobić wszystko lepiej ale rękawic nie podniosłaś. Uważam, że takie działanie i wylewanie frustracji po nocach widząc godziny wpisów zapewne "pod wpływem" są mocno nie na miejscu. Zastanawia mnie tylko jedno czy to działanie jest podyktowane tym, że obecnie w nowym miejscu pracy na dziale flotowym są utrudnienia związane z brakiem samochodów i warunkami sprzedaży? Utrudnienia są niestety wszędzie i są lepsze i gorsze dni, ale co jest prawdą to "Człowieka poznaje się w biedzie" i niestety się poznaliśmy i trudne czasy pokazały jakim kto jest człowiekiem. Wylewanie takich okropności Ci nie pomoże i Cię nie uleczy. Mimo wszystko życzę powodzenia.

M

Z całym szacunkiem ale oskarżanie w taki sposób konkretnych ludzi jak i całej firmy. Jest nie na miejscu i poniżej jakiegokolwiek poziomu przyzwoitości. Narracja jak i retoryka użyta w tym poście jest na przesiąknięta jadem i nie nadaje się w żaden sposób do komentowania. Niemniej jako pracownik firmy "TEAM" poczułem się wywołany do tablicy. Tego typu portal ma być merytorycznym źródłem informacji dla osób poszukujących pracy a nie powieścią sicience-fiction z elementami sensacji i kryminału. Firma "TEAM" nie jest idealna i są obszary do poprawy z poziomu pracownika ale cały czas ewoluuje i się zmienia na lepsze. Tego typy komentarze godzą nie tylko w konkretne osoby ich dobre imię oraz godność ale w całą firmę i inne osoby tam pracujące. A formułując tego typu oskarżenia trzeba mieć silne dowody na procedery tu opisane. Warto wspomnieć też o fakcie, że w chwili kryzysu wywołanego przez (usunięte przez administratora) Firma nie zwolniła żadnego pracownika w odróżnieniu od innych Wrocławskich salonów. To chyba najlepiej świadczy o Panu Marku Pasierbskim i firmie "TEAM" jako pracodawcy !

Katarzyna Sanderska
@MP

Szanowni Państwo, Nigdy nie sądziłam, iż przyjdzie mi wypowiadać się na forum z tak karygodnym poziomem i brakiem kultury, niestety w dniu dzisiejszym zostałam poinformowana, że w miejscu tym osoby trzecie próbują się pode mnie podszyć, godzą w moje imię osobiste i próbują osiągnąć jakiś niezrozumiały dla mnie cel. Sam styl wypowiedzi, użyte słownictwo oraz opisy osoby, która podpisuje się w komentarzach są poniżej jakiejkolwiek kultury osobistej nie wspominając o zasadach poprawnej ortografii czy też dojrzałości językowej. Samo powiązanie mnie lub snucie domysłów, że mogę reprezentować lub udawać taki styl wypowiedzi jest dla mnie nie do przyjęcia i uderza w moją osobę jak i wartości, które reprezentuję. Zakończyłam swoją współpracę z firmą ponad rok temu, była to moja świadoma decyzja, w dniu złożenia wypowiedzenia uznałam ten etap za zakończony. Pracowałam na stanowisku handlowca i jestem ( byłam ) jedyną osobą z działu handlowego, o imieniu Katarzyna, i jako jedyna kobieta – handlowiec. Domniemam, iż tym łatwiej jest wypowiadać się tutaj, udawać lub próbować naprowadzić moje byłe Szefostwo czy pracowników firmy na to, że to ja mogłabym wypowiadać się w tak wuglarny sposób o byłej firmie. Słowa, które padają tutaj nie są moimi słowami i proszę wszystkich biorących udział w dyskusji o nie używanie mojej osoby jako narzędzia do zemsty czy też wyżywania się i dawania upustu swoim emocjom. Zwracanie się do mnie po imieniu odpowiadając na komentarze, których autorką nie jestem, jest co najmniej nieprofesjonalne, ale też nie ludzkie wydając tego typu osądy. W internecie ludzie nie są anonimowi – proszę o tym pamiętać. Jako iż używacie Państwo mojej osoby do tej karygodnej dyskusji czuje się zobowiązania wypowiedzieć i zareagować. Jestem osobą, która dalej pracuję w branży i nie życzę sobie abyście Państwo próbowali zepsuć lub wpłynąć na moją opinię na rynku pracy czy też wśród klientów. W związku z tym, iż jako były pracownik firmy, i jako osoba której bezpośrednie imię Państwo wywołujecie czuję się zobowiązana do zgłoszenia forum, komentarzy oraz osób, które wypowiadają się na temat mojej osoby w sposób krzywdzący, wulgarny, obrażający. Jeżeli portal go work nie zareaguje odpowiednio i nie usunie powyższych komentarzy dotyczących mojej osoby będę zmuszona stanąć we własnej obronie i przy pomocy prawnika wyjaśnić sytuację, jak również próbować zlokalizować z czyjego adresu IP pojawiły się tego rodzaju komentarze. Szanowny Panie Prezesie, jako iż wywnioskował Pan , że to ja mogę tutaj się wypowiadać pozwoli Pan, że odpowiem Panu tym razem również na forum – proszę nie łączyć mnie z opiniami wystawianymi na temat Pana firmy, z całym szacunkiem , ale nie życzę sobie, aby wydawał Pan osobiste osądy ( które są niezgodne z prawdą ) na forum publicznym. Jeśli kiedykolwiek będzie Pan miał podejrzenia w kierunku mojej osoby – jestem do dyspozycji, może pozwoli Pan na to, abym mogła się chociaż uczciwie wypowiedzieć. Do Pani Anny – poziom wypowiedzi, kultura osobista dokładnie taka sama, jak na porządku dziennym. Z wyrazami szacunku, Katarzyna Sanderska, były pracownik – handlowiec firmy Team, autoryzowanego salonu marki premium Jaguar i Land Rover.

Kamil

Wszystko to smutna prawda, omijajcie szerokim lukiem , z zewnatrz piekne jablko a w srodku zgnilizna.

XYZ

Jeśli nie chcecie później korzystać z psychologów i psychiatrów to polecam szerokim łukiem omijać tę firmę. Zero szacunku do drugiego człowieka i jakiejkolwiek godności. Pseudo kierownik, który na każdym korku ma potrzebę udowadniania wszystkim, ze to on tam rządzi i to do niego należy ostatnie zdanie… używanie słów i zachowań godzących w godność człowiek to już nawet nie (usunięte przez administratora)tylko terror psychiczny!!! NIE POLECAM

Odpowiedź

Masz świadczyć dodatkową pracę za minimalną krajową, takie tu są właśnie świadczenia dodatkowe.

Dbajcie o swoje zdrowie

Paskudny (usunięte przez administratora) nie wyplacanie naleznej pensji, kombinatorstwo, kolesiostwo i zero kultury osobistej, az przykro patrzec ze Prezes firmy Pan M.Pasierbski pozwala na takie traktowanie ludzi mimo Zgloszen pracownikow o tym co wyrabia „dyrektorek” i pseudo „ kierownik”. Omijajcie szerokiem lukiem, a sytuacja ktora tam trwa latami z tego co wiem wlasnie trafia do sadu i do mediow. Dbajcie o swoje zdrowie psychiczne i nie aplikujcie tam na ZADNE stanowisko.

Jacek
@Dbajcie o swoje zdrowie

Nie polecam wymieniania pracowników z nazwisk, bo to jednak forum publiczne ... A o co chodzi z tą pensją, nie wypłacają należnej w sensie płacą mniej, zalegają czy jak? Pewnie na jakiekolwiek dodatki też nie ma co liczyć ...

@Dbajcie o swoje zdrowie

Z pozycji siły łatwo im się kozaczy.

Administrator Sprzedaży
@Jacek

Najlepsze są humory i wahania nastroju dyrektora, a to cos zapomni a to ci wciśnie nieprawdę że niby coś mówił a potem się tego wyprze a to ci wypłaci za leasing 250 zł a resztę sam przytuli a to rozwali samochód po pijaku itp itp itp

Jak jest z pakietem medycznym w Team Marek Pasierbski? Można dołączyć rodzinę?

Aga

Pakiety medyczne funkcjonują i istnieje jak najbardziej możliwość włączenia rodziny.

Ewelina
@Aga

A jakieś inne benefity? Multisport, bony świąteczne itp. Czy w dalszym ciągu pracujesz w firmie Team? Ciekawi mnie czy sytuacja zmieniła się od 2020 roku.

Ewelina

Nie wiecie, czy jest szansa na pozycję: Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego? Jak bardzo rozwinięty jest ten dział w firmie Team i z ilu osób się składa? Liczę na Was:)

Xxxx

Witam zastanawiam się nad tą firmą co możecie powiedzieć jakie zarobki jaka atmosfera w pracy

Nie polecam procesu rekrutacyjnego w tej firmie. Niepoważnie traktują potencjalnego pracownika. Jakość rozmowy kwalifikacyjnej żenująca z pseudo kierownikiem sprzedaży, który obiecuje, że się odezwie a oczywiście tego nie robi. Wypadałoby dać znać po odbytej rozmowie jakąś odpowiedz czy chociaż podziękowania, a tak ani be ani me ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Pytania ogólne, zero konkretów - widać brak pomysłu u osoby, która rekrutuje. Miałem wrażenie, że zaprosił mnie na rozmowę tylko „na odwal” i jak sam zaznaczał za bardzo nie ma czasu. W takim razie pytam się po co zajmować się rekrutacją pracowników skoro łaskawy Pan kierownik nie ma czasu i wszystko wygląda byle jak. Nie lepiej zatrudnić jakąś już firmę która utrzyma pewną jakość ??? Żenada i potencjalnych przyszłych kandydatów ostrzegam przed składaniem tam CV w firmie, w której pracuje i tak połowa rodziny :) co doskonale widać po wykazie na stronie internetowej. Jednym słowem żenada. Marka premium o standardach komisu śmiech na sali.

Obeznany
@Kandydat

Wszystko idealnie opisuje znaczenie słowa FARSA : odmiana komedii, w której łatwowierni bohaterowie zostają wciągnięci w serię coraz bardziej nieprawdopodobnych, niewygodnych lub kompromitujących wydarzeń...…...

Sylwia

@PZ czyli sama rozmowa rekrutacyjna od razu zniechęca przez osobę jaka ją prowadzi?

Bmw praca

Pracowałam w BMW trzy miesiące, osoba powyżej ma rację, minimalna krajowa + premia. Ale nie nastawiaj się bo możesz jej niedostac jak kierowniczka ci jej nie przyzna. Obowiązkowe soboty - nie są dodatkowo płacone :) Koleżanki z pracy to istne gwiazdy. Atmosfera sztywna, trzeba uważać co się mówi bo kamery maja oczy (usunięte przez administratora) Dwa razy się zastanów nim wyślesz aplikacje.

Jag X 308

Obiekt piękny, jakość lokalu chyba najwyższa w UE, ale ceny 600 zł /1h roboczogodzina to lekka przesada...na dowód tego: Przyjeżdżam do serwisu Jaguarem XJ 308 z 1997r a, pracownik serwisu mówi mi że to jest auto nietypowe i że nie wie jak się skończy diagnoza zgłoszonej usterki... W ASO zgłaszam Jaguara i słyszę co ? że jest to auto nietypowe... Mam 6 Jaguarów i takiego textu nie słyszałem nigdy... rozumiem że jakbym przyjechał autem z lat 20'tych, ale samochód bazujący na Fordzie dla nich jest "nietypowy". Nie polecam wszystkim właścicielom klasycznych Jaguarów.

Pablo
@Jag X 308

Jestem właśnie dzisiaj po rozmowie na temat zwrotu zaliczki za Jaguara XF w wysokości 1500 zł ,po rozmowie w której przekazałem że nasza firma rezygnuje z zakupu auta do maja przyszłego roku i proszę o zwrot zaliczki ,pan sprzedawca wtroncil że jest zapis że gdy rezygnujemy z zakupu zaliczka przepada ,mimo wyrażenia chęci zakupu auta w maju przyszłego roku ,pan sprzedawca Patryk totalnie mnie olał twierdząc że zaliczki nie zwrócą ,nie jest to wielka kwota bez ktorej nie przeżyjemy ale skoro nie zależy im na kliencie to na pewno do nich już nigdy nie wrócimy i będziemy omijać ich szerokim łukiem i naglosnimy sprawę we wszelkich mediach społecznościowych, gratuluję podejścia do klienta i zarobili może przez swoje cwaniactwo 1500zl ale jestem ciekaw ilu klientów przez to stracą

Przemmo
@Pablo

Ale Pan jest infantylny, przy okazji niedokształcony ( wtroncił ?! WTF ). Gdyby sobie kiedyś Pan kupował nówkę , to by Pan wiedział, że często auto o odpowiedniej konfiguracji trzeba ściągnąć. Czasem z innego kraju. Więc zaliczka jest formą partycypacji w kosztach transportu na wypadek rezygnacji. I teraz na Chłopski. Wysyła mi Pan paczkę za pobraniem, ja jej nie odbieram - Pan traci. Proste ? Czy dalej uważa się Pan za ofiarę ? Jeśli tak , to księgowego lub analityka. Współczuje, że nie macie Państwo na leasing . Jednocześnie uważam , że to nie powód żeby innym psuć opinię. Po tym jak Pan posługuje się językiem polskim wnioskuję, że nie czytanie to akurat u Pana standard. Jakoś tak od razu mi staje przed oczami sytuacja... Zatrzymuje się pod latarnią koło mojego domu BMW 6 w dieslu. Wyskakuje elegancki koleś i wyciąga z bagariana plastikową bańkę z czerwoną... No pewnie też taki Janusz z leasingu. Cóż bardzo dużo paliwa straciliście, taki pokrój. I obiektywnie od siebie, to bardzo mi z tego powodu - wszystko jedno.

Hej, jak się pracuje w tej firmie? Jest dobra atmosfera ?

Tomasz

Generalnie dobry pracodawca tylko , że trzeba mieć umiejętności do takiej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Team Marek Pasierbski - Długołęka

• Jak się pracuje w Team Marek Pasierbski?

Zobacz opinie na temat firmy Team Marek Pasierbski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Team Marek Pasierbski