logo Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel

Poznań

Opinie o Kuehne+Nagel

anonim 2009-06-23 11:10:51
Słowa kojarzące się z Kuehne+Nagel Sp. z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 4/6 .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wporządkui atmosfera tez jest dobra... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400pln
Najbardziej podobało mi się w Kuehne+Nagel Sp. z.o.o.:sama praca
Najbardziej nie podobało mi się w Kuehne+Nagel Sp. z.o.o.:
pracownik 2009-10-19 00:09:28
Nie wiem kto to napisal ale chyba nikt kto tam pracuje, ta firma to obóz pracy, pieniądze małe, od 1400 się zaczyna a na 1500 kończy, praca ciężka a mozliwość rozwoju zerowa !!
Andronicus 2012-11-29 11:51:15
Potwierdzam. Lepiej omijać tą firmę wielkim łukiem, ludzie fajni ale szefostwo tragiczne.
XXX 2013-07-10 16:37:28
czy ktoś może napisać jak wygląda wynagrodzenie jako operator wózka
pracownik byly 2014-07-09 10:19:40
Nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i harowka bez nadgodzin ponadto jak zgliszone zostalo to do kadr to Pani kadrowa (usunięte przez administratora)powiedziała, ze jak mi się nie podoba to mogę szukac innej pracy
kaloryfer 2015-01-06 03:29:20
na rękę 1600-2100 z premią do 2300, więc szaleństwo to to nie jest
lobbo 2016-05-14 22:47:32
No nie koniecznie @lux, bo możesz jeszcze zakręcić się w sprzedaży, aczkolwiek też nie jest łatwo, w tym przypadku akurat się dostać nie jest łatwo, ponieważ wymagania mają wysokie, trzeba przede wszystkim znać język niemiecki na wysokim poziomie zarówno w mowie jak i piśmie
Zostaw swoją opinię o Kuehne+Nagel - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuehne+Nagel