Polska Dystrybucja Alkoholi

Pabianice

Opinie o Polska Dystrybucja Alkoholi

admin 2016-07-24 13:42:47
Jesteś pracownikiem firmy Polska Dystrybucja Alkoholi? Wypowiedz się o tym pracodawcy i pomóż innym podjąć decyzję o przyszłej pracy.
ExPracownik 2016-09-28 00:25:28
Praca dla ludzi prostych i mało ambitnych w życiu, bo jak można nazwać inaczej kompletowanie palet chociażby z wódą i piwskiem oraz zachowywać się jakby się osiągneło szczyt możliwości w życiu, spełnienie marzeń haha ??? Żenada. Dobra jedynie dla ludzi młodych co mają małe doświadczenie zawodowoe i życiowe aby mogli od czegoś zacząć, co do zarobków opłaca się jeszcze jak przez firme się dostaniesz bo przez agencje jak zobaczyłem pierwszą wypłate zwłaszcza że robi się w niepełnym wymiarze godzin jesli jesteś z agencji, bo raz 8 godzin a raz 5 a raz wcale to po przeliczeniu tego to po prostu SZOK, po pierwszej wypłacie zaraz się zwolniłem przez agencje NIE POLECAM NIKOMU, chyba że jak JA na jakiś czas aby załatwić swoje inne sprawy gdyż godziny mi pasowały i nic poza tym, praca dobra najbardziej dla ludzi młodych i mało ambitnych nie masz perspektywch idż tam jeśli chcesz coś osiągnąć to daj sobie spokój.
Nieoficjalny Audyt 2016-10-20 18:25:26
Praca ciężka ale do skomplikowanych nie należy i dobra jest jako tymczasowa aby poszukać sobie coś lepszego w międzyczasie (zwłaszcza jak się jest przez agencje zarobki tragedia) pomimo istnego bałaganu żeby nie napisać burdelu jaki tam na tym pseudo-magazynie panuje....byłem w szoku że tam nie było chyba jeszcze kontroli po lini BHP niektórzy chyba tam nie wiedzą nawet co to znaczy...Brak kasków, brak odpowiedniego obuwia, apteczki brak, dobrych paleciaków brak, używają nawet już wadliwych w prowadzeniu, uprawnienia na widlaka większość BRAK no ogólnie brak podstaw odnośnie zdrowia i życia jakie się przestrzega na normalnych Magazynach w normalnych firmach, butelczyny z wódą i piwskiem nad głową a oni jak króliki skaczą i szarpią wszystko...BHP tam nie istnieje...istnia KPINA wszystkiego BRAK...kultura tych ludzi też zostawia sobie wiele do życzenia, zwłaszcza pozdrawiam pewnego kurdupla Juniora jak go tam nazywali, chamisko ze wsi pierwszej klasy palące w pracy skręty i ciągle na haju naćpany czymś widać że ta praca to szczyt jego mozliwości jest prowadzi wózek widłowy naćpany bez uprawnień, oprócz nalotu ze Sądu Pracy polecam niezapowiedziany tez nalot po lini narkotykowej ogólnie w tym dopalacze, w szafkach by się znalazło ciekawe rzeczy.
Jeśli masz mozliwość aby iść gdzieś indziej do pracy to idź a tego miejsca NIE POLECAM. Sam wylądowałem tam przypadkiem myślałem że przez Agencje Pracy to jakoś normalnie to wygląda ale był to pierwszy i ostatni raz jak skorzystałem z usług pośrednika odnośnie pracy.
Zostaw swoją opinię o Polska Dystrybucja Alkoholi - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Dystrybucja Alkoholi