ELPLC S.A.

Opinie o ELPLC S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Wasza obecność w tym miejscu i zainteresowanie firmą ELPLC S.A. zmotywowało nas, by również zabrać głos, a przede wszystkim przybliżyć autentyczny obraz naszej firmy. Dziękujemy za Wasze komentarze i obiecujemy przyjrzeć się wszystkim konstruktywnym uwagom oraz wyciągnąć z nich wnioski.

Jednocześnie nie możemy pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. Dbamy o komfort pracy, a także staramy się proponować konkurencyjne warunki zatrudnienia. Charakteryzuje nas ambicja, dzięki czemu nieustanie się rozwijamy i udało nam się stworzyć zespół składający się ze światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się osobiście przekonać się, jak wygląda praca w ELPLC S.A. zachęcamy do odwiedzania zakładki Kariera, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowych rekrutacjach. Gwarantujemy nieustające i fascynujące wyzwania oraz możliwości rozwoju na każdym etapie kariery zawodowej!

W przypadku szczegółowych pytań lub kwestii wymagających wyjaśnienia jesteśmy dla Was dostępni również pod adresem e-mail: rekrutacja@elplc.com

Pozdrawiamy, ELPLC S.A.
Zbigniew

Nie ma sensu kandydować, ponieważ nie zostaje się nawet wysłuchanym przez rekrutanta, co zmniejsza możliwość wstąpienia w szeregu zespołu i rozwoju zawodowego po 32 latach stażu i pracy za granicą również.

Niby nie tylko socjałami człowiek żyje? Co natomiast byście napisali względem warunków pracy programisty systemów wizyjnych? Jeszcze do dwóch tygodni ma być dostępna oferta, interesują mnie w niej przede wszystkim warunki finansowe oraz ogólna atmosfera podczas pracy. możecie ja opisać? kiedyś pisali, że jest dobra

Jak wygląda kwestia awansu w ELPLC S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Inżynier Sprzedaży?

Inga Nowy wpis

Serio? Teraz jest tu ogłoszenie dla inżyniera sprzedaży właśnie, to mówisz że nie mam szans nawet jak spełniam wymagania? Czy chodzi ci po prostu że późniejszy awans jest trudny do osiągnięcia?

Zbigniew Nowy wpis
@Inga

Inga na pewno masz szansę. Aplikuj , spróbuj, dowiesz się sama. Ja aplikowałem dwukrotnie jako elektryk Widać potrzebują młodych, mających dużą wiedzę nie praktykę. Firma rozwijającą się, więc masz szansę zapewne . Aplikować nic nie kosztuje , tylko nie wiadomo czym się kierują wiedzą, wiekiem, czy praktyką.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy, ELPLC S.A.
Zbigniew Nowy wpis

Wiecie jakie dodatki i benefity dostaje się w pracy jako Programista PLC? Coś takiego jest? Interesuje mnie to stanowisko bo widziałam ich ogłoszenie..

@Marta

Wszystkie informacje na temat benefitów są opisane na stronie www.ELPLC.com w zakładce kariera. ELPLC S.A.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ELPLC S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechatronik / mechanik? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Xyz

Witam, jak wyglada praca operatora frezarek CNC w ELPLC tarnow? Jakim parkiem maszynowym dysponuje firma oraz na jakim sterowaniu sa maszyny? Jakie mniej wiecej sa widelki zarobkowe? Czy są jakieś przyjecia?

Sylwia
@Xyz

Lepiej powiedz jakie masz wymagania? To ci od razu ktoś powie czy to jest dobra praca dla ciebie ha ha

Xyz
@Sylwia

Jesli chodzi o wymagania finansowe to nie są one jakieś wygórowane, generalnie chodzi mi o możliwość rozwoju w głównej mierzę w programowaniu z CAMa, mam doświadczenie w produkcji jednostkowych elementów oraz bardzo dobrze znam srodowisko heidenhain.

Sylwia

Coś się zmieniło w kwestiach premii, w szczególności na stanowiskach operatorów? Bo tutaj parę osób narzekało na nie.

To może ja dodam coś od siebie... Jako były pracownik firmy ELPLC jest bardzo średnio z naciskiem na źle? Ciężko to określić z kilku powodów: -Zarobki bardzo niskie jak na stan projektów które są realizowane -Jak wcześniej wspomniałem duże projekty wiec można i się dużo nauczyć -Atmosfera pracy bardzo dobra, ale chyba tak to jest w firmach w których się mało zarabia. Jakoś ludzie chcą sobie odbić to przynajmniej rozmawiając... -Motywacji brak, proszę nie mówmy tu o tych śmiesznych premiach i pseudo-obiecanych premiach za wkład pracy -Brak przejrzystości zarobkowej na poszczególnych działach. Może się okazać ze pani w kadrach, pan programista czy konstruktor może zarabiać tyle samo co mechatronik. -Bardzo słaba organizacja i brak podejmowania zdecydowanych działań w kierunkach projektów.(usunięte przez administratora) -ludzie coraz bardziej zepsuci robotą. Proszę zapytać ile ludzi już odeszło przy rozmowie kwalifikacyjnej w ciągu roku (usunięte przez administratora) -no i śmietanka na sam koniec. Obietnice obietnice obietnice... zarobków... awansów... premii... Wszystko to da się oczywiście wyprostować przy odpowiedzi pracodawcy. (usunięte przez administratora) Kandydacie który będziesz starał się o prace w tej firmie wspomnisz ten wpis i to nie raz :)

Czy jest teraz prowadzona w firmie rekrutacja? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Dzień dobry, Tak prowadzone są obecnie rekrutacje na stanowiska: - konstruktor mechanik, - programista PLC, - automatyk / elektryk, - specjalista ds. zakupów, - kierownik pracowni projektowej, - kontroler finansowy, - dyrektor operacyjny. Pozdrawiamy, Zespół ELPLC

Alex

Siedzieć cicho i nie odzywać się tylko pracować. Oto motto elplc

@Alex

Dziękujemy za Twoją opinie, jednak to co piszesz nie jest prawdą. Każda osoba w naszej firmie jest postrzegana i traktowana jako specjalista. Nikomu nie zabraniamy swobodnej wypowiedzi a nawet zachęcamy do "konstruktywnej krytyki" naszych działań i wdrożeń abyśmy z dnia na dzień byli coraz lepsi i tym samym wspierali naszych klientów "dobrymi aplikacjami w trendzie Smart Factory - Industry 4.0". Dążymy do tego aby każdemu pracowało się jak najlepiej, naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego także zależy nam na tym, by zatrudniać najlepszych specjalistów i stwarzać im atrakcyjne warunki zatrudnienia nawet w tych trudnych obecnie czasach. Pozdrawiamy, Zespół ELPLC

Edek

Witam czy pracownicy z Ukrainy lepiej pracują na iż Polacy

@Edek

Jesteśmy zadowoleni z naszych pracowników na równi. Pozdrawiamy, ELPLC S.A.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w ELPLC S.A.?

Jeżeli nie znasz języka polskiego to język angielski potoczny jest akceptowalny. Pozdrawiamy, ELPLC S.A.

Alek

Witam czy w tej firmie pracują pracownicy z Ukrainy

@Alek

Tak pracuje 3 osoby. Pozdrawiamy, ELPLC S.A.

Mariano Italiano

Pracuje już jakiś czas w firmie ELPLC i moge podzielić się swoimi odczuciami, najważniejsza sprawa, pracownicy są traktowani z należytym szacunkiem, zawsze można poprosić kogoś o pomoc, ludzie są przyjaźni i nikt na Ciebie krzywo nie patrzy (oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy ze wszystkiego są niezadowoleni ale są to pojedyncze przypadki) Praca od 7 do 15 (chwilowo przez covid pracuje się na 2 zmiany) nowa hala jest czysta, zadbana i przyjemnie się na niej pracuje, pracownicy mają karty do automatów na kawe ( darmowe 20zł na miesiąc) do ubezpieczenia i karty multisport pracodawca dopłaca połowe kwoty, praniem roboczych ciuchów zajmuje się serwis więc swojego ubrania nie musimy nawet zabierać do domu, wynagrodzenie na umowie plus premia uznaniowa. Jeśli chodzi o Tarnowskie warunki firma na prawdę trzyma poziom i warto spróbować swoich sił w ELPLC. Pozdrawiam : )

Alex

Najpierw trzeba mieć dobrych technologów żeby móc napisać dobry proces A tu w elplc tego brak!!!

@Alex

Dziękujemy za Twoją opinie, jednak nie możemy przejść obok niej obojętnie gdyż głosi nieprawdę. Współpracujemy ze znakomitymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest nieustanny rozwój , dlatego także zależy nam na tym, by zatrudniać najlepszych specjalistów i stwarzać im atrakcyjne warunki zatrudnienia. Pozdrawiamy, Zespół ELPLC

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ELPLC S.A.?

ABC

Tak

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie ELPLC S.A., interesuje mnie praca jako Dyrektor Handlowy.

xyz

Zwykli pracownicy mają w umowie zawarta tylko wynagrodzenie zasadnicze. Zakładam że osoby na takich stanowiskach jak Dyrektor handlowy jest zatrudniony na nieco innej umowie.

Konkurencja

Szczerze mówiąc, chciałbym podziękować firmie "ELPLC" za darmowe szkolenie specjalistów dla innych firm.

AAA
@Konkurencja

Smutne ale prawdziwe, duża rotacja. ELPLC niezbyt docenia pracownikow i szuka nowych zamiast podniesc stawki tym pracujacym i odciazyc ich z pracy - w kazdym dziale chyba oprócz "góry" :) Nie rozumiem tej mentalnosci z czasów PRL ze pracownik musi (usunięte przez administratora)zeby widac ze pracuje. Zadnego poszanowania czasu ktory zostaje oddany na rzecz firmy, szkoda bo boli to ze firmie sie wiedzie a ludzie dostaja po (usunięte przez administratora) w kazdym dziale. Ale chyba sie to nie zmieni ta mentalnosc zostaje przy człowieku do końca i pracownik nie bedzie szanowany bo prezes musi miec najlepiej a potem dziwota ze pracownik pracuje jak pracuje - szanujmy sie bo działa to tylko w jedna strone jak narazie pracownik->szef a nie w druga - w tym kontekscie ze praca jest wykonana a pensja? No własnie ci co tu pracują to wiedza... Nielicznym tym z najdłuższym stażem sie udaje co nie neguje jest faktem ze sie nalezy ale motywacja pracownikow jest wazna a premi brak. Chyba ze mowimy o kilku złotych raz na rok?

@AAA

Dzień dobry, Dziękujemy za Twój wpis. Podobnie jak większość organizacji, tak również firma ELPLC S.A. musi sprostać oczekiwaniom stawianym przez zmieniający się rynek i konkurencję. Czasami tego typu działania wymagają zmian, które często są trudne i mogą wywoływać niepewność. Rozumiemy Twoje emocje i jednocześnie zapewniamy, że zawsze dokładamy wszelkich starań, aby rozstania z pracownikami odbywały się w sposób zgodny z etyką zawodową. Natomiast, jeśli jest coś, co według Ciebie należałoby zmienić w tym procesie - jesteśmy otwarci na sugestie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym kadry@elplc.com. Pozdrawiamy, Zespół ELPLC

Firma uparcie nie chce przeprowadzać procesu projektowania zgodnie ze światowymi standardami, które od dawna opisują kolejność tego procesu. Firma uważa, że konieczne jest wynalezienie własnego procesu, poświęcając mu dużo wysiłku, pieniędzy, czasu i nerwów, nieświadoma, że wymyśla coś, co od dawna zostało wynalezione. W tym celu zatrudnia specjalistów, którzy próbują stworzyć własną mapę procesu, w którym logiczna sekwencja operacji i zdarzeń nie jest ważna. Zgodnie z nowo utworzoną mapą procesu konieczne jest zamówienie części o długim czasie dostawy i produkcji ram przed ustaleniem z koncepcją projektu. I takie bzdury przywódcy spokojnie to akceptują.

Konstruktor

Praca w tej firmie jest trudna zarówno moralnie, jak i finansowo.

Konstruktor

Praca w tej firmie jest trudna zarówno moralnie, jak i finansowo.

Zostaw merytoryczną opinię o ELPLC S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w ELPLC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELPLC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPLC S.A.?

ELPLC S.A.