Opinie o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CKW SUŁKOWSKI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CKW SUŁKOWSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

maro

Przez jakiś czas nic nie pisałem Bo tyle się działo w Naszym Królestwie, Ze trudno było nadążyć za zmianami. Nowe władze zimne i rozbawione życiem ( zwłaszcza na Vitali ), no i najświeższa sprawa pozbycie się Pana (usunięte przez administratora)ale to było do przewidzenia bo na drodze (usunięte przez administratora) chemii nie było. Ogólnie była żle teraz jest bardzo (usunięte przez administratora) o zima się zbliża więc korekty personalne z pewnością też już nawet Pani (usunięte przez administratora)coraz rzadziej tu zagląda bo chyba ma dosyć. mi już też dużo nie zostało przychodzę i obserwuję i niestety progresu nie widać (usunięte przez administratora)zdemolowała to miejsce a te je tylko dobiją. Teraz już tylko mozna powspominać o ludziech którzy tu byli mieli własciwe podejście do ludzi, zawsze znaleźli odrobinę czasu aby porozmawiać i zrozumieć problemy swoich podwładnych. Niedawno był u Nas Pan (usunięte przez administratora)( pozdrawiam ) jak zawsze uśmiechnięty z kązdym się przywitał zamienił słowo tak normalnie. Pan (usunięte przez administratora)to chyba ostatnie ogniwo normalnosci które było. Treaz nastały czasy układu z szefem kuchni i wszechwiedzącym gościem z angli który wciaż ma walizki spakowane ( to się nazywa wiara w sukces i motywacja dla pracowników ). Pozdrowienia dla tych którzy już tutaj nie muszą pracować żyją i pracują spokojnie a nie na takich warackich papierach jak tutaj.

JEŻELI MASZ OCHOTĘ ZMIENIĆ PRACĘ TO NIE RÓB TEGO TUTAJ MIODU NIEMA ANI ODPOWIEDNIEJ ATMOSFERY ANI DUŻEJ KASY A CO NAJGORSZE JUŻ PO SEZONIE WIĘC KASY TEŻ NIEMA ZA DUŻO I WŁAŚNIE TERAZ ZACZNIE SIĘ WYMYŚLANIE OBCINANIE PENSJI I TEMU PODOBNE WIĘC SIĘ MOCNO ZASTANÓW CZY WARTO

Jeśli ma Pan pracę, rozsądną z rozsądnymi ludźmi i za rozsądne pieniadze to niech Pan siedzi tam gdzie Pan jest. Tu po dwóch miesiacach stwierdzi pan że ten krok tobyło najgorsze co mógł pan zrobić ...nie warto. Nie pracuję już (hura) i nigdy więcej tej firmy i tej prezeski z jej pomysłami, zachowaniem, uczciwością i ciągłymi zmianami dyrektorów którzy są jej tylko po to by podpisywać papierki.

?

na gadanie nie będziesz mieć czasu, bo taki (usunięte przez administratora)chociaż nie, będziesz gadać do innych jak zrezygnujesz z pracy w tym hotelu, co stanie się bardzo szybko - nadgodziny, traktowanie personelu jak szmaty a potem czekanie na kasę szybko cię zmotywuje do gadania o byłej firmie

Recepcjonistka

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie, wszystkie informacje na temat stanowiska, wymagań i przywilejów zostały mi jasno przekazane.

Pytania standardowe, część rozmowy w języku angielskim

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Poczytaj poniżej wnioski wyjdą same. Wszyscy radę dają, poza tą jedną która rady dać sobie nie może sama ze sobą - czyli właścicielka - to z nią nikt normalny nie chce pracować. Kbieta uważa ze wszytko wie najlepiej, zna się na KAŻDYM biznesie najlepiej, wszyscy pracownicy czy to kelnerzy czy menadżerowie ją okradają - jak pracować z kimś takim ? Krótko.

terefere

Obstawiam: pół roku ... maksimum... w końcu Królowa jest TYLKO jedna

NO PROSZĘ MAMY ZNOWU NOWĄ PANIĄ DYREKTOR CIEKAWE JAK DŁUGO TU POPRACUJE OBY ZAGRZAŁA MIEJSCE ODROBINĘ DŁUŻEJ NIŻ TA POPRZEDNIA KTÓRA NAWET NIE POWIEDZIAŁA DOWIDZENIA SWOJEJ ZAŁODZE

marks & engels

Oczywiście! Wszyscy (usunięte przez administratora) ale po równow

type

Niektórzy już nie odbiorą nadgodzin i premii ... "dziękujemy" Pani bardzo, liczę na to że zło wyrządzone innym naprawdę kiedyś wraca to tego kto je czyni. A wystarczy tak niewiele żeby być Człowiekiem a nie ....

marco

Jak tam wypłaty ? Nadgodziny wpłacone wszyscy zadowoleni?

maskotka

Byłam tu w ubiegłym roku też było ciężko ale pan (usunięte przez administratora) umiał chociaż przyjść i spytać co pracownikom trzeba pochwalić ludzi gdy dobrze wykonali swą pracę i przede wszystkim umiał rozmawiać z ludzmi a nie jak ta idiotka nigdy nie ma czasu dla pracowników ale ich poniżać i obrażać na to zawsze ma czas .Mam nadzieje że ludzie jej się nie dadzą zmamić

Koral

To niech się jeszcze (usunięte przez administratora)do roboty weźmie a nie (usunięte przez administratora)e każdemu byle się jakoś ustawić z wiatrem. wszyscy oni warci siebie są i jakby człowiek nie słyszał i nie widział tego co robili wcześniej to może by i uwierzył w intencje i szczerość a tak... obłuda, podłość, kłamstwa, chamstwo i pustota - ale ja już niedługo

maro

Jest Bosko w (usunięte przez administratora). ludzi a stndart jakości obsługii zero. Chodzenie po kontach i ciągłe nawijanie jacy to poprzednicy byli źli i czego to oni tu nie zrobili. Tak się składa, że byłem tutaj i pomimo pewnych niedociągnięć Pan (usunięte przez administratora) potrafił normalnie rozmawiać z ludzimi podobnie zresztą Pan (usunięte przez administratora) który zawsze znalazł czas dla każdego. Niestety nastała era furiatki i mruka którzy nie mają pojecia o zarządzanie zasobami ludzkimi a to dopiero początek wakacji. Blondii zacznij szukać ludzi we Wrocławiu bo tutaj już prawie nikt nie chce z wami pracować.

SOLO

Brawo brawo brawo pani dyrektor zniechęciła pani do siebie chyba każdego pracownika jedna czwarta załogi już odeszła następni mają taki zamiar lub siedzą na chorobowych a rąk do pracy brak niech pani robi tak dalej a za chwilę pani Prezes zniechęci się do pani

MILO

BRAWO PANI DYREKTOR NASTĘPNE OSOBY SZYKUJĄ WYPOWIEDZENIA JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO BĘDZIE PANI MUSIAŁA FAKTYCZNIE SPROWADZIĆ LUDZI ALBO PRACOWAĆ SAMA ŻYCZĘ POWODZENIA

makao

Czytam te opinie i wiem jedno ludzie odchodzą nie tylko dlatego że jest tu ciężko ale dlatego że jest tu bardzo zła atmosfera przełożeni robią z pracowników (usunięte przez administratora) i nieudaczników i w dodatku ośmieszają przed kierownictwem [ mam nadzieje że każdy wie o kogo chodzi] dobrze że już nie muszę tu pracować

tey

no to się dzieje...równia pochyła, w Eurece też już kiepsko, nie płacą faktur pracownikom, dostawcom...Clar sprzedany, dofinansowania się skończyły, z czego by tu kupić nowe buty Dolce Gabbana? może obciąć znowu pracownikom pensje? a może znowu dostawcy wcisnąć kit, że jego produkt jest niepełnowartościowy, niezgodny z umową, to mu nie zapłacę ? każda metoda jest dobra, byle zarobić na godne życie - rzecz jasna nie na poziomie 1100 / miesiąc za które tyrają ludzie...tyle to Królowa wydaje na tipsy :-)

była

Dzieki Bogu, że tu już nie pracuję.Gorszej Firmy w Polsce chyba nie ma. [usunięte przez moderatora] pracowników ze względu na stan niepełnosprawności, im wyższa grupa tym wieksze wymagania od pracownika dyspozycyjności na 24 godziny na dobe, praca ponad siły, brak realizacji wynagrodzenia za nadgodziny, a jest to przecież ZPCHR, [usunięte przez moderatora]pracy=zero, brak realizacji świadczeń socjalnych z ZFRON, a tyle przecież ten Zakład otrzymuje dofinansowania do wynagrodzeń pracowników z PFRON i innych dotacji. Cieszę się bardzo, że do Boszkowa przyjeżdżam tylko nad jezioro ,ale jak najdalej od plaży Sułkowskiego. Pracownikom bardzo współczuję, ale radzę Wam szukajcie sobie pracy z dala od Pani Właścicielki.Nikomu nie polecam tej Firmy.Trzymajcie się mocno.

niepracująca

Lepiej to już było ... teraz nie będzie chyba że Pani "Ja tu jezdem właścicielkom" znajdzie sobie inne zajęcie bo znudzi się hotelem. Dokąd miała CS , miała duże pieniądze to się nie mieszała i nawiedzała Przemka raz na jakiś czas a on zawsze jakoś niby przypadkiem wtedy jechał robić zakupy ;) ... od kwietnia kiedy tu się zagnieździła to się realizuje w nowej branży którą traktuje jak przerzucanie węgla i sprzątnie kontenerów czyli ciągnąć z tego jak najwięcej kasy najmniejeszym kosztem. Lepiej nie będzie - pieniądze są potrzebne bo musi spłacać kredyty, musi kupić już nowe auto bo to się wgniotło z tyłu z lewej tak więc do roboty się brać a nie narzekacie że źle płaci ... będzie płacić jeszcze gorzej bo CS już kasy nie daje ... Co to ilości osób które się zwolniły z Panem[usunięte przez moderatora] to te 10 to chyba przesada - odeszły 3... kilka wróciło... teraz odchodzą kolejni, odejdzie jeszcze pewnie z 5 czy 6.... Pani Dyrektor będzie chyba wracała do Wrocławia szybciej niż z niego przyjechała ... a wtedy Pani "Ja tu jestem właścicielką" sama zobaczy co to znaczy obsłużyć konferencję na 200 osób ...albo znajdzie sobie kolejnych naiwnych...

pracująca

Pracuję w tej firmie już 5 lat i za czasów Pana [usunięte przez moderatora]myślałem że gorzej być nie może, ale teraz wiem, jak bardzo się myliłem. Przedstawiam konkrety: za Pana [usunięte przez moderatora]umowy na pełen etat opiewały na 1340 zł obecnie 1100 zł, stawka godzinowa na umowę zlecenie wynosiła 9 zł obecnie 7żł. Nie był to może szał zarobkowy, ale jak nazwać to co jest teraz? Wszyscy tak narzekali na traktowanie a w tej chwili są lepiej traktowani? Wszyscy od wszystkich wymagają wszystkiego co ogólnie wiąże się z wielkim bałaganem i chaosem. Jeszcze jedna sprawa: dlaczego za tym niby wrednym, byłym szefem odeszło tylu dobrych pracowników? ( mogę bez mrugnięcia okiem wymienić dziesięciu) Ci, którzy zostali to głównie ludzie, którzy mają kredyty do spłacania, bezrobotnego lub równie kiepsko zarabiającego współmałżonka oraz inni, którym niestety los nie dał innego wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o CKW SUŁKOWSKI - Boszkowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CKW SUŁKOWSKI?

Kandydaci do pracy w CKW SUŁKOWSKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CKW SUŁKOWSKI