Biotop

Zamość

Opinie o Biotop

xxxx 2011-06-04 15:47:48
Przestrzebam ludzi przed tą firma , główny właściceilm podchodzi do pracownika psychologicznie , nic nie mozna samemu wskurać,obiecóje złote góry a na końcu mówi że jesteście mało produktywni , chce żeby zastanawiać sie nad uleprzeniem pracy ale to tylko po to zeby zamieszać w głowie wszystko jest juz przez Pana [usunięte przez moderatora] ustalone z góry , zwołóje zebrania oczywiście po godzinach pracy i zmusza sluchania tych bzdur , przyjmoje młodych ludzi bo łatwiej mu nad nimi zapanowac , a jezeli chodzi o zarobki to nie zaleznie czy byś miał studia czy posiadał wszelkie uprawnienia to tylko najnizsza krajowa i nie staraj sie o podwyrzke bo go to zlosci.
user 2012-01-16 19:24:06
Wszystko to co napisał przedmówca o firmie Biotop z Zamościa jest w 100% prawda.

chichotka 2012-03-07 14:27:05
czy pracowaliście przy projektach czy w wykonawstwie z Panem [usunięte przez moderatora]? Ja byłam naiwna i własnie kończy mi się okres próbny i chyba nie przedłużę umowy.... miał zająć się budowa a tu same jakieś pierdoły trzeba uzupełniać, pisać jakieś bzdurne rzeczy, a na dodatek kilka osób robi to samo, na dodatek oczywiście własnego zdania mieć nie można...
123 2012-07-24 10:09:05
Ludzie nie wierzcie w nic co usłyszycie na rozmowie kwalifikacyjnej. Przyjmuje się tam ludzi bez potrzeby. Zarówno [usunięte przez moderatora] to ludzie niedouczeni, z kompleksami i uważający się za najmądrzejszych. Niczego nie można się od nich nauczyć i na dodatek nie interesują się ani rozwojem firmy, ani pracowników. Wszystko jest szyte grubymi nićmi a zarobki to porażka. Po 7 latach pracy i z wszystkimi uprawnieniami dostaniecie 1700 zł netto... Cała firma opiera się na kontrolowaniu pracy pracownika i oszukiwaniu ile wlezie. Ogólnie strata straszna czasu zwłaszcza dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć....
Nick* 2012-07-25 21:50:26
123 - 2012-07-24 10:09:05

To wszystko co napisane to prawda tylko szkoda że tych opini nie jest wprostproporcjonalnie do oszukanych i wykorzystanych pracowników!
nick 2012-09-05 21:38:16
Nick* - 2012-07-25 21:50:26

123 - 2012-07-24 10:09:05

W zupełności zgadzam się ze wszystkimi dotychczas napisanymi opiniami na temat tej firmy.Główny jej właściciel jak na swoje lata jest mało poważnym człowiekiem,robi tylko dobre wrazenie aby zwabic pracownika a potem się zaczyna,żyje tylko liczbami i ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nkiem prawdopodobieństwa,kręci na wszystkie strony aby nie wypłacić pełnej ustalonej wczesniej stawki za godziny pracy,jakby nie on to można było stwozyć całkiem zgrana i wydajną ekipę ludzi,lecz ci dobrzy i doświadczeni odeszli z tej firmy z wiadomego powodu...
Nick* 2012-09-06 19:57:04
Byli pracownicy firmy Biotop łączmy siły taka firma nie powinna istnieć na rynku też miałem okazję poznać firmę \\\\\\\\\\\\\\\"od środka\\\\\\\\\\\\\\\" i wiem że ludzi oszukanych jest więcej i powinni zabrać głos w tej sprawie.Wszystko co jest tu napisane to autentycznie prawda.
inżynier budowy 2013-05-25 14:25:22
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej z tym szalonym wynalazcą na początku maja 2013, zaproponował mi, że dostanę tyle samo pieniędzy co w poprzedniej firmie, plus mieszkanie i dojazdy :D Napaliłem się ale pojechałem tam ponownie po dwóch tygodniach i rozmowa toczyła się inaczej :) Zamiast umowy na czas określony czy nieokreślony za umówioną wcześniej stawkę zaproponował mi umowę zlecenie na jeden dzień :D Śmiech na sali, porozmawiałem z byłymi pracownikami i mówili to samo, wyzysk i mudżyńswo, rozmawiałem nawet z jedynym aktualnym pracownikiem od strony wykonawczej ([usunięte przez moderatora]) i powiedział, że rotacja w firmie jest ogromna. Wszystko co jest napisane na tym forum to prawda, potwierdzam te złote góry, krętactwo i popołudniowe spotkania celem słuchania pierdół :) [usunięte przez moderatora] jest niekonkretny, zgrabnie zmienia temat gdy zadajesz mu konkretne pytania. Np pytając o to "ile będę zarabiał" udziela odpowiedzi "to zależy od pana" :p Moje pertraktacje trwały od godziny 8 rano do godziny 17 :)

Wyjazd do Zamościa traktuję jako ciekawą wycieczkę :) wypiłem 5 herbat i nawet zwrócili mi kasę za dojazd :) (30zł)

Jak ktoś lubi majsterkować, to szefo jest szalonym wynalazcą i ma kilka innowacyjnych projektów do zmontowania, prototypy, ale oczywiście nie zapłaci więcej niż minimalna krajowa. Nie będę oszukiwał, bazę sprzętową mają [usunięte przez moderatora], na światowym poziomie, czułem się trochę jak w laboratorium. Ale co z tego jeśli wszystko leży odłogiem i się starzeje.

Konkluzja ogólna: Jeśli masz jakąś pracę to trzymaj się jej i nie daj się nabrać na obietnice [usunięte przez moderatora]
Natomiast jeśli nie masz pracy to na próbę za minimalną krajową można tam iść, zawsze to kilka miesięcy doświadczenia w zawodzie. Odchodząc z Biotopu [usunięte przez moderatora] na maxa zawsze będziesz miał świadomość, że do gorszej firmy już nie trafisz ;)
nick 2013-05-25 16:22:34
Pięknie opisane
Gosc 2013-06-04 18:01:46
Czy ta firma jest firmą wiarygodną w kwestii płatności kontrahentom? Bede wdzięczna za informacje
on 2013-06-04 19:30:58
raczej tak
ffasds 2013-06-06 15:31:57
Raczej nie, bo skąd te pieniadze ma wziąć... Będą zwodzić i czepiać się głupot
nick 2013-06-23 08:05:46
Co do płacenia pracownikom to pierwsze dwa miesiące bez problemu a póżniej zaczną sie schody-bo firma biedna,niema zleceń i najlepiej robić za darmo i jeszcze swoje dokładać!
nick 2013-07-03 07:41:04
Anonim jak masz możliwość to nie pchaj się do tej [usunięte przez moderatora] firmy,a co do klimatu to nie ma takich słów żeby to opisać a jeśli nawet to nikt nie pomyśli że to prawda!
xxxx 2013-07-06 16:18:21
Może to dziwne ale ciese sie ze wiele ludzi popiera moje zdanie na temat tej firmy.
nick 2013-07-26 07:20:48
Dzięki Bogu już nie pracuję w tej firmie i nikomu nie polecam!
nick 2013-08-15 08:56:21
Idż na rozmowę z panem [usunięte przez moderatora](specjalnie z małej litery bo on na pisanie z dużej nie zasługuje) to sie przekonasz!
yuka dance 2014-02-25 18:40:13
to prawda nie zasługuje na dobre słowo.
yxz 2015-01-07 17:51:32
o szkoleniach, awansach, podwyżkach możesz zapomnieć
vvvv 2015-03-12 13:27:12
Jak wy możecie pytać o opinie, poczytajcie wcześniej i jeśli myślicie o poważnym traktowaniu pracy to dajcie sobie spokój, nie dość że nic się nie nauczycie to tylko czas stracicie....
miałem z nimi do czynienia 2015-09-16 20:39:27
TOTALNA PORAŻKA, GUBI SIĘ FACET W DZIAŁKACH I DO TEGO, TWIERDZI, ŻE MA RACJĘ.
34r5t 2016-05-11 20:00:33
hej znalalzem aktualna oferte pracy wiec nie ejstem pewnien czy o dobrej firmie pisalicie..bo tu jest oferta dla ogrodnika ternow zielieni w Warszawie chodzi o zakładanie trawników z siewu oraz z rolki, nasadzenia drzew i krzewów, pielęgnacja - koszenie, podlewanie, odchwaszczanie, inne prace ogrodnicze.
Zostaw swoją opinię o Biotop - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biotop