dyka

Jelcz Laskowice

Opinie o dyka

anonim 2009-06-23 03:03
Nie dla osób po 40, z poczatku stresujaca i szybka jednak z biegiem czasu człowiek nabiera wprawy :D. Dobrze płacą !!!
worriorek 2012-10-13 07:35
Dobrze płacą . Lecz jest to praca dla młodych . Duża rotacja pracowników. Więc nie licz na to że dopracujesz tam do emerytury. Jeżeli zaczniesz chorować możesz być pewny że będą szukać kogoś nowego na twoje miejsce. Głównie szukają młodych ludzi którzy będą \" [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ć\" .
gosc 2015-12-15 20:55
wypłata regularna zawsze na czas .Praca w szczególności dla młodych osób . Praca w ciągłym stresie. Duża rotacja pracowników w szczególności w pionie handlowym.. Brak ukierunkowania w kierunku rozwoju sprzedaży.
MODO_1 2016-04-18 18:13
Bardzo dużo pracy!!! Dużo obowiązków i ryzyka związanego z prowadzeniem magazynu - jedna osoba do przyjęcia, wydania, wypisania faktur i ofertowania na bieżąco - tzw. MAGICY!!!. PH - naparzają towar po klientach w wysokich cenach- zajmują - konkurencja ma niższe ceny o około 10-15% - MAGICY nr.2 - oczywiście ich obowiązki to nie tylko sprzedaż ale jeszcze praca magazyniera, logistyka itp. Szkoda tylko że tak małe zarobki na to co chłopaki TAM robią - nawet podziękowania brak - no przecież masz premie i się ciesz - śmiech na sali 250zł brutto!!!! jeszcze chwila i nie będzie miał tam kto pracować. Dbajcie o tych co macie!!!!
@MODO_1 2016-05-05 20:07
można zarobić 2-4tyś, wszystko zależy od sprzedaży.
tomasz 2016-10-11 21:58
Jeśli praca wygląda tak jak rekrutacja to wiele pozostawia do życzenia. Osoba prowadząca przyjeżdża na rozmowę nie przygotowana, czyta CV podczas rozmowy bo wcześniej nie miała czasu. Po rozmowie mówi że się odezwie do tygodnia a do dzisiejszego dnia ani widu ani słychu. Nie polecam. Szkoda czasu.
oij 2016-10-12 12:49
Przecież stawka 8,50euro/h to jest bardzo dobra opcja jak na sam początek. Nie każda firma jest w stanie zapewnić takie warunki, a i tak na pewno dochodzą do tego odpowiednie premie czy inne benefity socjalne. Praca za granicą ma zawsze takie właśnie plusy
Romek 2016-11-29 17:29
Dyrektorka ds. personalnych p. Iza bardzo niekompetentna.
Na spotkaniach rekrutacyjnych zadaje nietaktowne pytania nawet wobec doświadczonych handlowców, typu : kup Pan ode mnie ten długopis albo niech Pan mnie przekona bym otworzyła zaciśniętą pięść.
Jakieś głupie pytania ocenne np. czy Pan jest wstydliwy i temu podobne.
Poza tym wiele pytań odbiegających od tematu , rozbieżności co do ustalonego wynagrodzenia między Dyką a firmą rekrutacyjną, rozbieżności co do użytkowania samochodu w celach prywatnych ( niby osobowe można a z kratką już nie) itd..
A potem jakieś zwodzenie , drugi etap rekrutacji przez internet , trzeci to rozmowa z managerem.
Dyka wspomaga się agencjami rekrutacyjnymi , ostatnio chyba Kaleo z Warszawy.
Ogólnie, niepoważne podejście ze strony tej firmy do kandydatów na stanowiska handlowe.
Karol 2017-02-07 11:49
Etapów rozmowy o pracę sporo.
Niestety każdy etap to gorsze warunki na 3 ustalamy stawkę na 4 otrzymujesz mniej ,a ostatecznie warunki potwierdzające zatrudnienie potwierdzają Ci jeszcze mniej. Rotacja ogromna , ceny o 10-15 % droższe od konkurencji. Większość tematów inwestycji yjnych przegrywają , flota straszna i za jedną wypłatę jesteś handlowcem , dostawca i magazynierem , socjal zerowy.
Oczekiwania jak w typowym korpo jednak warunki finansowe jak u Mietka w spożywczym.
gosc 2017-02-08 13:42
Firma bez wizji, chaos organizacyjny, sami nie wiedzą czy są producentem czy hurtownią.
Szeregowi pracownicy to tytani pracy pracują za śmieszne pieniądze w stosunku do tego co płaci teraz rynek. Szefostwo chce jeździć mercem a płacić za fiata. Ci na samej górze nawet nie wiedzą co się w tym folwarku dzieje. Każdy kto może i ma gdzie ucieka. Jedyne plusy to godziny pracy. Szkoda bo to była kiedyś fajna firma a teraz to równia pochyła.
Darek 2017-02-22 12:40
Duża rotacja pracowników ... Socjal zerowy , płace słabe , na inwestycjach zwykle cenowo przegrywają , firma nastawiona na branie .... Premie bardzo słabe... Rozsądny dyrektor handlowy , wypłata na czas (ale to podstawa nie przywilej pracowniczy) Jeżeli jesteś dobrym handlowcem z pewnością znajdziesz sporo ciekawszych ofert na rynku.

Dobre miejsce na przeczekanie
Paweł 2017-02-27 14:53
Dziwny hejt się zrobił na firme DYKA. A przecież nikt nikomu nie każe tu siedzieć. Skoro jest tak źle, to powodzenia w innej firmie. A jeśli komuś się nie udało dostać do firmy... no cóż... najwidoczniej nie spełnił kryteriów.
Każdy kto pracuje w branży budowlanej powinien wiedzieć, że aktualnie są dość ciężkie czasy. Nie dzieje się dużo... A to że firma przegrywa przetargi.... z większymi graczami zawsze ciężko wygrać, a rzucanie się na coś po 0 marży mija się z celem. To przecież powinien ogarniać każdy handlowiec. No ale wiadomo... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... i nie, nie jestem "z Dyrekcji", a raczej szeregowym pracownikiem. Proponuję zamiast hejtować, skupić się nad szukaniem innej pracy.
Zostaw swoją opinię o dyka - Jelcz Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dyka