ALSAL

Niegoszowice

Opinie o ALSAL

gh 2014-01-12 21:34:15
10h (przynajmniej) za niską stawkę - zapraszamy :) Jak nie masz noża na gardle to omijaj!! Starsi pracownicy zarabiają dobrze, ale jak tylko zwietrzą okazje (przecież zamiast Ciebie na pewno nadawałby się idealnie jego chrześniak, bo to dobry chłopak a pracy nie ma) to donoszą na Ciebie i wymyślają takie pierdoły, że szkoda gadać :) Jak tylko znalazłem inną pracę to uciekłem stamtąd.
gibson 2014-09-18 05:59:35
Racja, donoszą wszystcy na wszystkich w tej firmie, wszystkie donosy trafiają do centrali (prezesa) a tam są rozdzielane baty wg donosów. Trzeba uważać co się mówi i robi bo można się narazić. Zamiast pracą wszyscy zajmuja się obserwowaniem inny a potem piszą, chodzą, donoszą. Mozna oszaleć, dziękuję za taki stres i wyścig szczurów
hg 2016-04-29 17:08:24
z tego co wiem to niestety w dalszym ciagu nie maja ofert ale mozna by bylo np. tam do nich napisac..
Zostaw swoją opinię o ALSAL - Niegoszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALSAL