Opinie o Alsal Sp. z o.o. w Niegoszowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Alsal Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alsal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alsal Sp. z o.o. w Niegoszowice

kasiorka

czy pensje wypłacają na czas?

Obserwator
@Paker

To ja mam pytanie do tych narzekających ? Co jeszcze robicie w tej firmie ?? Owszem opóźnienia w wynagrodzeniu się zdarzają ,ale są wypłacane. Być może płynność finansowa również zależy od tego czy firma otrzymuje również na czas pieniążki za wykonane zlecenia. itp

kasiorka

czy pensje wypłacają na czas?

Paker Nowy wpis

Pensja z dużymi opóźnieniami. Podwykonawcy nie wypłaceni od kilku miesięcy.

Jack Nowy wpis
@kasiorka

Nie, pensje sa wyplacane z opóznieniem. Ciekawe czy w tym miesiącu wogóle beda....

Obserwator Nowy wpis
@Paker

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Alsal Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Asystent księgowości? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Ktoś tu niedawno wspomniał, że mają słabe podejście do pracownika. Niby jest napięta atmosfera i o wszystko trzeba na papierze szefa pytać... Martwi mnie jednak to, że niby zdrowotnego tutaj nie mają. To co w takim razie robicie z tym? Ubezpieczacie się gdzieś indziej czy latacie bez ubezpieczenia?

Orfeusz
@Anna

Ubezpieczenie medyczne? Ha ha dobre. W tej firmie ani ubezpieczenia medycznego, ani ubezpieczenia na życie, ani karty multisport, ani szkoleń, ani ani nic....

jonson

Podejście do pracownika jak w poprzedniej epoce, jesteś podwładnym, masz robić swoją robotę, o jakiś benefitach np. ubezpieczeniu zdrowotnym nie ma mowy. Przełożeni wprowadzają napiętą atmosferę. Wszystkie uzgodnienia z szefem trzeba brać na papierze, dla niego umowa słowna to taka, z której można się nie wywiązać. Do tej pory nie otrzymałem swojej części wypłaty tzw. "premii". Nie polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alsal Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Aneta

Czy oni się ogłaszają na pracuj.pl?

Ozi

Dlaczego jest u nas tyle lat i władza nic z tym nie robi a czas najwyższy.

Ozi

Tam wszystko (usunięte przez administratora) donosy na dużą skalę ale domysły się kto i kogo ten cały nasz nie wiadomo kto kierownik kapus wiadomo chyba o kogo chodzi nasz Marcinek S.

kazek2

Z tym donoszeniem to prawda, każdy na każdego donosi a jak już szef uwirzy w te bajki to sa problemy i robi sie miejsce dla kuzyna, wujka itd, czeski film. A szef daje się wodzic za nos przez sprytnych kombinatorów. Zarobki jak na 10godzin roboty to słabe. Ogólnie stres i wyścig. Zwiałem jak tylko sie zorientowałem o co chodzi.

kazek

solidna firma dobre i sprawiedliwe wynagrodzenie polecam

jaro
@kazek

polecam dobra firma ,

hg

z tego co wiem to niestety w dalszym ciagu nie maja ofert ale mozna by bylo np. tam do nich napisac..

gibson

Racja, donoszą wszystcy na wszystkich w tej firmie, wszystkie donosy trafiają do centrali (prezesa) a tam są rozdzielane baty wg donosów. Trzeba uważać co się mówi i robi bo można się narazić. Zamiast pracą wszyscy zajmuja się obserwowaniem inny a potem piszą, chodzą, donoszą. Mozna oszaleć, dziękuję za taki stres i wyścig szczurów

gh

10h (przynajmniej) za niską stawkę - zapraszamy :) Jak nie masz noża na gardle to omijaj!! Starsi pracownicy zarabiają dobrze, ale jak tylko zwietrzą okazje (przecież zamiast Ciebie na pewno nadawałby się idealnie jego chrześniak, bo to dobry chłopak a pracy nie ma) to donoszą na Ciebie i wymyślają takie pierdoły, że szkoda gadać :) Jak tylko znalazłem inną pracę to uciekłem stamtąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Alsal Sp. z o.o. - Niegoszowice

• Jak się pracuje w Alsal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alsal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Alsal Sp. z o.o.