Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik

Kórnik

Opinie o Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik

Jeden 2014-11-01 18:54:41
Coś cienko z ta firmą.brak zaliczek,wypłaty opóznione o kilka dni.Czyżby szef nie ogarniał wszystkiego?
Były 2015-02-16 19:29:58
Oby takich "firm" było jak najmniej.A podobno istnieje od 1957r.Ciekawe ile osób Rychu okradł?
Zenek 2015-07-03 17:43:01
Ciekawe jak ta firma funkcjonuje, szef ugania sie za młod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która ciągnie z niego kasę. Nie ma pieniędzy na nowe inwestycje, nam pracownikom ściemnia że winna jest stara szefowa, a to że ją w trąbę zrobił to już wie cała WLKP. My pracownicy, o podwyżkach możemy zapomnieć. Wydawane są pieniądze, których jeszcze firma nie zarobiła. Co dalej będzie z naszą firmą? Chyba czas szukać nowej prcy :(((((
vbnn 2016-04-26 17:08:49
@Lak jeśli jest faktycznie właścicielem to może robic co chce. Natomaist jesli pełni tam tylko (albo aż) funkcje prezesa, ale właścicielem nie jest to już inaczej.
Zostaw swoją opinię o Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik - Kórnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik