SAAB-RUMIA

Rumia

Opinie o SAAB-RUMIA

klijent saab 2015-09-29 21:15:49
witam Saab rumia niema nic wspolnego z warsztatem samochodowym!! wlasciciel zbyszek wogle sie niezna na autach to byly taxowkarz ktory niema pojecia na mechanice!! naciaga kazdego i kazda kolejna osoba nqa koszta! zeby nie jego mechanik to by mogl zapoakowac swoja glowe w swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e nie proponuje bo to naciagacz i kompletne beztalencie !!!!tragedia zlodziej
Marcin 2016-04-07 16:33:45
Pan Zbyszek dużo cwaniakuję Naciągnął mnie na naprawę wartą około 15.000 samochód wart około 20.000 !!! MIał być jak nowy.... Nie zna się się uszykuje jedno , a już mówi co jest następne do robienia brak słów NIE POLECAM
naciągacz
Marcin....11 2016-04-07 16:34:20
naciągacz
były klient 2016-05-16 10:16:04
Niestety nie mogę ocenić Saab Rumia dobrze, a szkoda, bo mechanicy to dobrzy fachowcy, oprócz.. właściciela naciągacza. Właściciel co chwilę zmienia ceny usług, przez telefon mówi co innego, następnym razem jak się przyjedzie też co innego. Cena oczywiście większa niż wcześniej było umówione. A jak się Mu powie, że umawialiśmy się inaczej staje się opryskliwy i śmieje się w twarz. Szkoda strasznie, człowiek chce komuś zaufać i zrobić w samochodzie to co faktycznie trzeba wymienić, a ma wrażenie, że ktoś chce go tylko i wyłącznie oskubać.
Oszukany 2016-05-30 16:33:39
BROŃ BOŻE!!! NIE POLECAM!!!!

Zaufałem temu Panu i w efekcie kupiłem samochód (miał być rzekomo w idealnym stanie), w którym po kilku tygodniach musiałem wymieniać cały silnik. NIe znam się na mechanice i kupowaniu samochodów, ale według mnie celowo zataił fatalny stan auta i jego historię (kupił to auto z uszkodzonym silnikiem, o czym dowiedziałem się później).

Mam nadzieję, że zwinie biznes i nikogo nigdy nie oszuka.
Niezadowolony 2016-06-17 15:29:31
Witam.
Właściciel jest nieuczciwy - kupiłem część, czekałem dwa razy dłużej niż była umowa ( zamiast 2 tygodni - 4 tygodnie ), tłumaczył się, że podał niby ilość dni roboczych ( a w ogóle kto podaje termin oczekiwania w dniach roboczych ??? ), a przy zapłacie okazało się, że podał cenę netto, nie wiem z jakiego powodu, bo każdy sprzedający w myśl ustawy ma obowiązek podawania cen brutto. Mogłem kupić tą samą cześć w swoim mieście w tej samej cenie bez 4 tygodni czekania, samochód stał unieruchomiony z tego powodu. Jak zadzwoniłem z pretensją to powiedział, że go to nie interesuje i się rozłączył ! Kto tak traktuje klienta ??? ODRADZAM współpracę z tym Panem !!!
obserwator 2016-11-24 21:43:49
klient pisze się KLIENT może i tak słuchałeś właściciela ??
Zostaw swoją opinię o SAAB-RUMIA - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAAB-RUMIA