Opinie o VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Redzikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Redzikowo

Tobiasz Nowy wpis

Mieli niedawno ofertę pracy dla technologa produkcji w branży metalowej. Trzeba mieć duże doświadczenie czy prosto po szkole też można się dostać na podobne stanowisko i jest wdrożenie. Kończę studia na Wydziale Mechanicznym a podobno jest to punktowane. Ktoś może potwierdzić?

Montaż Naprawa i Konserwacja D Nowy wpis

Witam Chcielibyśmy zlecić państwu wykonanie trawersy ale nie mamy emeila na który moglibyśmy wysłać rysunki techniczne trawersy. Bardzo prosimy o kontakt pozdrawiam Edward Zwolan tel: 602 377 986

Jerzy Nowy wpis
@Montaż Naprawa i Konserwacja D

Najlepiej podjechać do firmy i uzgodnić zlecenie osobiście. Nie uważasz?Ale jak chcesz e-maila to w sieci można go zaleźć: office[at]vestdavit.pl

Jurek Nowy wpis
@Jerzy

Jak się jest z innego miasta to trudno podjechać.

Franc

Niestety opinia negatywna, a wygląda to tak.... Ktoś się grzeje twoją ciężką pracą, ty zasuwasz starasz się itp a na koniec nie ma słów typu dobra robota, dzięki, dzięki panu się udało itp, wpada kieras czy tam jego pazioł i ma być i tyle, a ty jako ambitny pracownik to robisz, ale jest moment jaki sobie mówisz STOP i po prostu opuszczasz tą sztucznie nadmuchaną ekipę, szalupy jak i kapitana w tym statku nie ma, pani siedzi jak Władek Putin czy Łukaszenko i daje swoje co chcieć, jeśli się nie wykażesz to eliminacja, zrobiła swoją mafię i tak kula, wszystko ma swój czas, pozdrawiam

Marzena
@Franc

Jaki barwny opis, ale i tak nie zrozumiałam, czy oni Ci podziękowali, czy Ty im :) A zarobki na tym "statku" jakie? :)

@Marzena

Marzenka to przeczytaj jeszcze raz i pomyśl. A zarobki? Kochana żenada, za umiejętności, uprawnienia, i zaangażowanie? W (usunięte przez administratora) niech sobie wsadzą te swoje parę kopiejek, człowiek czasem ryzykuje dużo więcej niż te świnie dają, a później wychodzi pani K. Wygrzana w naszej chwale i pierniczeniem że fajnie i stawia na ekipę, hehehe tak stawia że uciekamy :)

Jolanta
@Franc

A dużo pracowników ucieka z firmy przez te warunki? Rotacja jest wysoka?

Sprawiedliwy
@Jolanta

Od kilku lat tylko są przyjęcia, jakoś nikt się nie zwalnia, jak to piszą przedmówcy, czyli nie jest najgorzej , jak zawsze komuś czegoś brakuje, ale tak to już jest, że jednemu pasuje, a innemu nie .

Zofia
@Franc

Ok nie ma dobry słów jako docenienie ludzi, a może premie i inne dodatki za są i sa wyrazem docenienia?

Toto

Dobra firma nie szuka pracowników na (usunięte przez administratora)

@Toto

Ale to była dobra firma, skończyła się w momencie przejęcia władzy przez szanowaną panią dyrektor, teraz nie liczy się jakie masz umiejętności i co potrafisz,że się starasz że karta ocen pracownika na dobrym poziomie itp teraz jesteś zasobem ludzkim a demokracja w firmie każe ci zamknąć gębę i pracować jak mróweczka twierdząc że i tak masz dobre zarobki i na twoje miejsce jest setka innych pracowników, A te bzdury co na olx piszą to żenada, jako pracownik NIE POLECAM I TAK BD MIELI CIE ZA NIC!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE

@Broo

Wiele osób pracujących w dużych firmach są tylko mrówkami robotnicami w systemie. Cięzko o indywidualność. Ale to sam wiesz najlepiej. A jak z zarobkami. Też się zmieniły na gorsze, czy na razie jest stabilnie?

@Jerzy

Jurek podwyżki w tej firmie to kpina, i jak napisałeś zrobili z nas te mróweczki, mówią o równym traktowaniu a w praktyce to wygląda tak że nie ważne co umiesz i co robisz jesteś taką samą mróweczką jak ta co nic nie umie i ma wygodne stanowisko i macie praktycznie te same stawki, mądrzy odejdą w końcu to kwestia czasu bo lepiej już nie będzie.

Cypis
@Jerzy

Nawet jak dają więcej to bardzo niewiele. Nie da się dobrze zarobić.

Spawaczyk
@Cypis

To na początek na jaką stawkę można liczyć w firmie. Mówię o spawaczu

@Toto

Prawda, dla tego są takie portale i możemy to opisać

@Franc

Już tak nie oceniaj. Lepiej powiedz na co można liczyć w tej robocie. Przeczytałem że stawki są takie same. To prawda? Nie można więcej zarobić jak się człowiek przykłada do roboty?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog produkcji – branża stalowa
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
kolega spawaczyków

No to teraz spawaczyki możecie wracać do firm w których się wychowaliście zapraszamy bramy są otwarte matki firmy na was czekają

Julia
@kolega spawaczyków

Powiesz, o co chodzi? Z jednej strony to brzmi tak, jakbyś chciał pozbyć się kolegów, a z drugiej jednak piszesz, że bramy otwarte. Skąd to niezdecydowanie?

Firma VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracowników na Monter w mieście Redzikowo. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Nos

Nie, ale ja tam pracowałem, jeśli szukasz dobrej pracy, takiej w której pracodawca docenia twoje umiejętności i podnoszenie kwalifikacji gratyfikując to, to nie to miejsce, nie puki zarząd się nie zmieni, puki co jesteś traktowany jako zasób ludzki i jak nie masz znajomości w tej firmie w zarządzie to nic nie osiągniesz, co roku są jakieś oceny pracowników ale nic nie wnoszą, gada szanowna pani że stawia na rozwój i pracowników ale to wierutne bzdury, klimat spoko chłopaki są ok, ale ogólnie nie polecam jak widać jestem byłym pracownikiem i zwolniłem się sam. A to coś znaczy, znałem wielu chłopaków co też byli i byli naprawdę fachowcami w swoim fachu i też już ich nie ma, jeżeli nie masz ambicji to praca ok a jak szukasz czegoś żeby się rozwijać oddając siebie w zamian za docenienie to daruj sobie, i tak kto inny ogrzeje się w chwale twojej :)

Krystyna
@Nos

Ciekawe w takim razie po co są oceny pracowników skoro nie ma z tego np podwyżki? Nie było to nigdy w firmie tłumaczone? Bo ktoś niżej napisał ze jakieś te podwyżki są, niby śmieszne ale zawsze coś

Nos
@Krystyna

Po co są? Żeby wiedzieć kogo się pozbyć jak nie ma progresu, oczywiście decyduje o tym jaka ocena jakaś grupka ludzi co sami nie wiedzą co 5, a jeśli chodzi o podwyżki, najniższa krajowa rośnie powiedzmy o 1,50 a ty dostajesz od 50gr do 1 zł, i są przede wszystkim dawane na zasadzie ktoś robi mniej odpowiedzialną pracę a dostanie więcej bo jest lubiany a mniej umie niż ty, ręką rękę myje i tak to wyglada

Edyta
@Nos

Ale to świńskie. To jest jak motywowanie kogoś biczem, współczuję ludziom o słabych charakterach, którzy tu są, bo to dla nich zwłaszcza musi być okropne. A która praca tutaj według Ciebie jest najbardziej odpowiedzialna, a która najmniej?

@Krystyna

Zawsze coś ? Hehe kmiot

Olaf

To może ja zacznę, jak wszyscy wiemy w naszej cudownej firmie nastał czas podwyżek, pracownicy byli oceniani według kart ocen a po jakimś czasie wynagradzani podwyżką. Osobiście bym to nazwał poniżką a nie podwyżką, śmiech na sali, dają ujowizne i myślą że jest super, idziesz a pani dyrektor siedzi z majstrem czy tam kierownikiem i z łaską daje od 50 gr, pupilek siedzi i się wstydzi ze swoich chłopaków w uja zrobił bo nie ma wyjścia a pani Kasia z szyderczym uśmiechem głaszcze go niczym pieska, ale ok tyle ile wy nam tyle my wam. Nie pozdrawiam i nie polecam firmy sam pewnie zaraz zniknę z niej

John Anderson
@Olaf

A co ty myślałeś? Że będą super podwyżki?, Sobie to oni dadzą ale pracownik jest traktowany jak nikt, od kiedy ta Baba przejęła stery to jest z miesiąca na miesiąc gorzej, nie zna się na robocie na pracownikach to jedzie z nami, a Kierownicy działów zamiast nas wspierać, stać za nami to mają nas gdzies, byle swój stołeczek utrzymać bo się boją że baba Jaga ich pozwalania. Tak więc przyszły kandydacie, widząc ogłoszenia i zatrudnieniu do tej firmy to odpuść sobie, tu cię nikt nie doceni, z fałszywym uśmiechem na twarzy na obiecują ci a tak naprawdę ówno z tego będzie. Również nie polecam firmy Może się zmieni jak Norwedzy w końcu przejrzą na oczy i odsuną tą kobiete z stołka i jej pupili

Haha

Brawo za strzał? Chyba w kolano ???????????????? co za bzdury

Gasior
@Haha

Z pierwszej linii frontu nadam kolego :) jakaś część prawdy w tym jest co chłopaki piszą, jest inaczej? To podejdź na Stacje Prób, i wytłumacz gdzie się mylę

Ktoś z nas
@Gasior

Gąsior daj se spokój i tak z tym nie wygramy, smutna prawda..... Nie ma konwencji na halach, a możemy to zmienić ale wszyscy, pamiętaj

@Gasior

Znający swoją wartość odejdą, jak Leszek, facet jest przykładem 15 lat w firmie, a była wyżej mowa o tym że pracują ludzie po 15 lat i co? Odchodzą i odejdą wszyscy ci którym puszczą w końcu nerwy, a wy ? Stołkowi pupilkowie ? Dacie radę wtedy to pociągnąć?

Ktoś
@Broo

A widziałeś ile nagle ogłoszeń powystawiali? I jak ładnie opisali? Że socjal bogaty,że wynagrodzenie atrakcyjne,że sprawiedliwie pracowników oceniają..... Same bzdury powoli rotację wprowadzają jak w Morpolu, żenada

@Ktoś

To co? Uważasz, że to co w ogłoszeniu nie pokrywa się z tym co proponują w realu? To jak jest z tym wynagrodzeniem. W końcu jest atrakcyjne, czy nie? Bo widzę różne głosy.

Przyszly pracownik
@Jerzy

Dlatego najlepiej pójść, porozmawiać i zobaczyć jak to wygląda. Bo atrakcyjne wynagrodzenie dla każdego znaczy coś innego. Ogólnie polecam, byłem, rozmawiałem i teraz czekam na rozwój w swojej firmie , ale raczej spróbuję tam pracować.

Haha
@Gasior

I widzisz kolego słyszałem że kapitulójesz :) szkoda że w takiej sytuacji, ale może i masz rację ..... Pozdrawiam

Teresa
@Przyszly pracownik

Póki jesteś na "świeżo" po rekrutacji daj znać jakie stawki oferują :)

Jaro
@Jerzy

Zawsze są jakieś niedociągnięcia między tym co proponują a tym co dają. Każdy sie sam o tym przekonuje.

@Przyszly pracownik

Masz racje. Dla jednego mało, a dla innego kasa jest ok. Chyba się zdecyduje na rozmowę. Podczas rekrutacji to luźna gadka, czy bardziej cisną i trzeba mówić o doświadczeniu z branży?

@Jaro

No właśnie. Ale oby nie były to duże rozbieżności. Najważniejsze żeby kasa się zgadzała, nie?

Przyszly pracownik
@Jerzy

Bardziej luźna gadka, wiadomo jak masz uprawnienia to zawsze lepiej wygląda, ale jak ich nie masz to po okresie próbnym wysyłają na potrzebne kursy.

witek
@Jerzy

Rozmowa spokojna, nie ma co sie stresować

witek
@Jerzy

Nie ma czegoś takiego. Co obiecają tak jest.

Brooo
@witek

Kolego, chłopaki się wypowiadają co tam pracują bądź pracowali, na początku zawsze jest ok bo inaczej byś nie podjoł współpracy, wszystko wychodzi z czasem, jest to Norweska firma ale zarząd jest Polski, tzn bywało ok w firmie ale zmiany zapoczątkowały ujnie, stawiali na dobrą ekipę pracowników, doświadczenie, i umiejętności, teraz na sztuke jak w chińskiej fabryce, robię tu trochę i wiem co jest 5, uwierz. Pozdrawiam

optymista

pracownik powinien byc wynagradzany za umiejetnosci i dobrze wykonana prace a tak nie jest.praca jest niebezpieczna i trzeba wiloletniego doswiatczenia zawodowego zeby wykonac ja Fachowo.....

Sasza

Panowie, nie oszukujmy się, było lepiej ale oczywiście lejce przejęła osoba która zrobiła z firmy (usunięte przez administratora) lekko mówiąc, sami wiecie. Pamiętajmy ze my tą firmę tworzymy nie zarząd! Do radia dali reklamę ze tu super, że socjal, że stabilne warunki zatrudnienia, że wyżywienie cały rok...... A za pensje nie wyżywisz rodziny, co to za bzdury w radiu? Jaki socjal? Jakie atrakcje wynagrodzenie? Jakie wyżywienie? Ta wasza zupa? Hehe kończ pani i wstydu oszczędź. Bardzo dobrze ze są takie portale bo można przekazać innym prawdę i uświadomić zarząd co tu nie gra. I nie bd oszukiwał pracuje tu i wszystkiemu się przyglądam ja jak i 80% pracowników mamy już dosyć może w ten sposób dotrze to!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Sasza

Specjalnie zupe wylewalem haha

Ręce opadają
@Maraq

No i co ty takim postępowaniem udowadniasz. Przez taka jedną (usunięte przez administratora) jak ty w całym zakładzie atmosfera się psuje. Zadowolony bo jedzenie wylewa do kibla , no (usunięte przez administratora)tylko medal dać. Nie pozdrawiam

@Ręce opadają

Tego nie da sie jesc a wy chlipicie starocie

Marag

Kierownik montazu ma swoich pupili zwykly wiesiek

Spawacz
@Marag

Wolałbyś takiego co z batem stoi, każdy tylko narzeka , masakra co za ludzie, w necie mocni, a siedzą i pracują jak mróweczki.

@Spawacz

Wiesiek i tyle tak jak powiedziałem

Tomi Li Dżons

Ja również pracuję w Vestdavit i mogę potwierdzić każde słowo z negatywnych opinii. Reklama w radiu to ściema na potęgę! Bzdury wyssane z palca! Dostojnie brzmiące "wyżywienie" to zupa, socjal to absolutne minimum, wysokość wynagrodzenia to śmiech na sali. Pani Prezes pojęcia nie ma co to docenienie pracownika i jak go doceniać, morale spada z dnia na dzień coraz bardziej.

Samuel
@Tomi Li Dżons

Czy oni Was trzymają na siłę? Kto Wam tam każe pracować, rynek pracy jest wolny, lojalki jakieś podpisaliscie, bo nie kumam??? Z batem nad Wami stoją, czy co??? Co jak co, ale socjal jest ok, jest czysto, kobita sprząta codziennie po kilkudziesięciu chłopa, woda, zupa, premia na święta, paczki dla dzieci, fundusz socjalny, prane ubrania, cała kasa legal, zero lewizny jak u innych. Atmosfera, co to retuaracja jakas?a, jaką ma być, do roboty się przychodzi, a (usunięte przez administratora)y opowiadac. Są ludzie co pracują tu od początku, ponad 10 lat, to chyba o czymś świadczy. Idź do innej roboty, zobaczysz co to atmosfera i socjal i stabilne zatrudnienie. Do Pupu idź, tam czekają z zasiłkiem.

Łazarz
@Samuel

Oooo, gościu nie wybielaj nie wybielaj, jakie paczki? Plecak i kubek? 4 cukierki? Jaki socjal?, pamiętaj tu jest 1 słabe ogniwo co niszczy atmosfere jak i firmę, nam się dobrze robi to czemu mamy się zwalniac? Od pewnego czasu jest źle, jedna osoba albo 30 osób, i nie porównuj osób 10 lat pracujących bo źle się robi od czasu nowych rządów, wiemy że tym wpisem paluszka wsadzasz, premie na święta? Nie kpij i lepiej zamilcz, w biurze gdzie ręka rękę myje może i ok ale produkcja jest traktowana jak pod ludzie, i to prawda jaką tu piszemy albo to dotrze do was albo sami będziecie robić i nie cwaniacz bo za miękki jesteś, widzisz problem śmiało popytaj pracowników to ci prawdę powiedzą

Jhonny Green
@Łazarz

Jak wam się dobrze tu robi, to co wypisujesz za bzdury, chyba kolo coś ci się odkleilo.Idź i powiedz im to prosto w twarz, a nie plujesz w necie, a z tego co pamiętam, to co roku w wakacje są rozmowy. Bujaj się zagranice polaczku, tam będziesz miał max socjal, atmosferę full kasy i będziesz twardzielem, chyba Polska z Norwegia ci się pomyliła, hahahah, a to nie wiedziałem, że drut kolczasty wam wprowadzili, paralizator, komorę gazowa, że o podludziach mówisz? Zamilcz, nie obrażaj ludzi, którzy w obozach zginęli.

Łazarz
@Jhonny Green

Gościu skończ już, bo dobrze wiesz jaka prawda jest, co ktoś ma pójść i pracę stracić, to lepiej wy zróbcie zebranie i zbierz opinie, po to ten portal jest chyba co? Żeby innym prawdę przekazać a nie mydlić oczy jak pięknie jest, spokójnie Norweski zarząd też zostanie poinformowany o waszych czynach, zakazy nakazy ucinanie premi i innych przekrętach

Majki

Tritec, firmę przejeli Norwedzy, miało być lepiej według obietnic, i nic się nie zmieniło, od kad przejęła w firmie władze osoba nie mająca kompletnego pojęcia o tym co się robi jest tylko gorzej, zakazy, nakazy, brak poszanowania dla pracownika, brak jakiego kolwiek doceniania pracownika, nawet już została obrana metoda jak nie ty to inny, jakaś porażka, wiem jedno jak się to nie zmieni szanowny zarząd będzie sam zapieprzać na firmę bo już cyrk zrobili z zakładu, był moment gdzie atmosfera była w porządku a pracownik wykwalifikowany był szanowany, z uśmiechem się szło do pracy, teraz każdy patrzy gdzie (usunięte przez administratora) i to myśl wielu pracowników. Tak więc podsumowując : Dyrekcjo szanowna, doceniaj swoich pracowników, bo bez nich biada wam a to kwestia czasu aż wszystko pęknie, możecie gadać jak to jest pięknie, jak cudowna atmosfera jest w firmie, ale to tylko wierutne bzdury. Pozdrawiam serdecznie

@Majki

W końcu ktoś prawdę napisał, pracując tam widziałem różne rzeczy, brak szacunku dla pracowników był normą, tylko jak pani.K, przejęła stery, ale co się dziwić na tym się trzeba znać, a nie umieć mydlić oczy że się zna.... Jak kolega wyżej napisał w końcu sami będą robić.

@Majki

Chyba koleś nie pracowałeś w innych słupskich " super " firmach , którzy tak bardzo doceniają pracowników, płacą 50 i 100 z nadgodziny. Jak tu siedzisz to chyba Ci pasuje, Inaczej byś pracował w "lepszej" firmie. Chyba, że słabiutki jesteś i tylko tu znalazłeś miejsce , tak więc sie ciesz a jie narzekaj. Pozdrowienia.

Majki

Pracowałem, dla tego wiem, a ty pewnie na firmie czopek masz ksywę? I w biurze siedzisz bo czytając twój bełkot innej opcji nie ma, pewnie to ty ustalasz te stawki śmieszne. Tak więc skoro większość jest za tym co mówię to kloc na jaźwe

Wiecie, czy VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hektor

Nie wiem jak z laptopami ale spawarki (do pracy zdalnej) udostępniają...

Spawacz
@Hektor

Bo chyba jesteś tylko teoretyczny spawacz, dużo gadasz, mało robisz.

Czy jest możliwość pracy w TRITEC POLSKA sp. z o.o. na część etatu?

Stalowy

Witam kolegów po fachu jak praca i atmosfera w Firmie? Bo widzalen ogłoszenie na Olx. Warto się wybrać na rozmowę?

TAK

Najlepiej kontaktować się z nimi bezpośrednio.

Cezary

Mam nadzieję, że taki spokój na forum to efekt dobrej pracy i atmosfery bo w przeciwnym razie wpisów byłoby znacznie więcej

xyz

@Laik a widziałeś gdzieś info, że spawacz ma 4 tys?

Laik

Witam ile zarabia spawacz na rękę 4 tyś ?

Agnieszka

Ile może zarobić spawacz z doświadczeniem w tej firmie?

@Agnieszka

25 zł /h plus nadgodziny .

Albańczyk
@Qwerty

Ile? To brutto czy netto?

@Albańczyk

Brutto. Ale to trzeba być fachowcem .

szukający pracy
@Qwerty

byłem w zeszłym tygodni i zaoferowali mi 19 zł brutto na godzie to do 25 trochę brakuje

@szukający pracy

No przecież wyraźnie napisane jest " trzeba być fachowcem" :)

Nie polecam, oszukują ludzi. Nie liczą się z nikim.

@Andrzej

Jak się Andrzeju zwolniłeś to już zamętu nie siej. Jak się ktoś nie nadaje to tu nie pracuje.

Oczywiście ze dobrze nie będę siedział w (usunięte przez administratora) za grosze, jeden pracownik na hali zarabia więcej niż drugi robiąc to samo. Trzeba wiedzieć komu (usunięte przez administratora) lizać.

Roko
@Andrzej

Dobrze Andrzej że w MORPOLU cię docenili, sam się wyautowałeś to nie siej zamętu jak kolega wyżej napisał, Pozdrawiamy cię serdecznie

Zainteresowany pracą.

Panowie. Jestem zainteresowany pracą w firmie jako spawacz. Firma się ogłasza na PUP że zatrudnia , zarobki od 4800 . Czy faktycznie jest tak jak piszą ? A oprócz wypłat w grę wchodzi premia albo jakieś bonusy typu - karta Multi sport . No i jak atmosfera w firmie ,warto się zatrudnić czy udać sobie spokój . Z góry dziękuję za jakiekolwiek info .

Zostaw merytoryczną opinię o VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Redzikowo

• Jak się pracuje w VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

VESTDAVIT PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Przemysłowa 5