Opinie o Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych w Piła

Łukasz Nowy wpis

Polecam firmę pracuje na stanowisku frezer CNC jest zajebi$cie .

Toni

Interesuje mnie praca spawacza. Warto próbować?? Doświadczenie 6 lat Mag oraz Tig

Wanda Nowy wpis
@Toni

Hej, a jakie są Twoje oczekiwania jeśli chodzi o zarobki tutaj?

Toni Nowy wpis
@Wanda

Jak na pilskie warunki gdyby dało radę 4 z przodu zarobić to było by super a jeśli więcej to juz wg. :)))

Wanda Nowy wpis
@Toni

Nie wiem czemu nikt nie odpisał ale ostatecznie aplikowałeś? Ciekawa jestem czy podołali z taką stawką albo może za tyle lat doświadczenia dali więcej?

Izabela

Tak się zastanawiam, czy pracodawca organizuje jakiś transport do siedziby firmy. Jeśli tak, to czy trzeba za niego płacić? Widziałam wpisy, że kilka lat temu nie było żadnych benefitów, a jak to teraz wygląda? Te pakiety socjalne to duża wygoda dla pracowników.

Karol
@Izabela

Pracodawca nie organizuje żadnego transportu, ponieważ obok firmy znajdują się przystanki autobusowe. Benefity w postaci kart multisportu są, ale związku z covidem są zawieszone. Od tego roku również jest fundusz socjalny, wczasy pod gruszom.

Obecny Pracownik

Wszystkie te opinie są wyssane z palca. Firma ma się dobrze i ma duże możliwości rozwoju. Ekopil jest firmą stabilną i jak na pilski rynek całkiem nieźle płaci. W naturze człowieka jest wieczne narzekanie i chęć otrzymywania dużych pieniędzy za przepękanie 8 godzin.

Roman
@Obecny Pracownik

Ciesze się, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i dobrze piszesz o pracodawcy. Wspominasz, że firma jest stabilna, więc chciałbym dowiedzieć się, czy zawierane kontrakty są także długoterminowe i stabilne, czy raczej proponowane są umowy zlecenie?

Firma Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik przygotowania produkcji. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Może kiedyś nie było idealnie to ludzie narzekali ,ale ważne, że teraz jest dobrze!

Xx

z Informacji jakie posiadam, w firmie była zmiana prezesów. Jak wyglada obecna sytuacja? Warto ubiegać się tam o prace?

@Xx

Warto, jeśli masz chęci pracować to na pewno będzie to stabilna praca. Nadgodziny wcale nie są obowiązkowe jak piszą poprzednicy. Pozdrawiam

Aa
@MT

Nie są? A to dlaczego ciągle prezes pyta czy dziś zostaniesz i tak co dziennie....

Xx
@MT

MT a co możesz powiedzieć na temat dodatkowych profitów, np. Premia świąteczne, karta benefit itp? Jest cokolwiek?

@Xx

Premia świąteczna jest zawsze ????. Benefitow typu Multisport itp nie ma. Na mundial była strefa kibica - generalnie pozytywnie. To że ktoś Cię pyta czy zostaniesz na nadgodziny to jeszcze nie jest zmuszanie. Nie możesz lub nie chcesz to nie zostajesz i tyle, a jeśli brak Ci asertywności i nie umiesz odmówić to już twój problem.

Agata
@MT

Pytań skierowanych do kogoś o chęci i możliwości pracy w wymiarze nadgodzin rzeczywiście nie można uznać za "zmuszanie". Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie EKOPIL? Czy według Ciebie ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

@Agata

Pracodawca za wykonywanie tych samych obowiązków przez np 3 osoby nie płacił równego wynagrodzenia tylko od upodobania. W pewnym sensie było to zrozumiałem ale rozbieżności były już zbyt duże.

Agata
@MT

Czy próbowałeś rozmawiać z szefostwem na temat tego stanu rzeczy? Czy byłaś jakaś przyczyna tak dużej rozbieżności w wynagrodzeniach? A może podjąłeś jednak rozmowy dotyczące podwyżki?

Leszek

@Aa, czy próbowałeś wyjaśniać kwestie nadgodzin z pracodawcą? Co powiesz na temat możliwości rozwoju w EKOPILu? Czy organizowane są szkolenia dla pracowników? Czy uczestnictwo w nich jest obowiązkowe czy też dobrowolne? @MT, czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników firmy? Jeśli tak, to w jakiej formie?

Wykorzystany

Witam. W styczniu tego roku starałem się o pracę w tej "niby firmie". Prezes kazał mi do pracy przychodzić parę dni za darmo. Po czym miał się odezwać telefonicznie. Nie odzywał się, więc ja zadzwoniłem i usłyszałem że nic z naszej współpracy nie będzie, bo on chciał na mnie pieniążki wziąć z urzędu pracy, a już nie zdąży bo akcja jest do końca stycznia. Wnioski wyciągnijcie z tego sami. Pozdrawiam

@Wykorzystany

Kiedyś było w tej firmie dwóch prezesów i była to super firma. Lepszy prezes odszedł i został gorszy. Firma na tym dużo straciła. Jeszcze trochę i obecny prezes wykończy pracowników i firmę.

Obserwator

Czyżby lepszy prezes wrócił?

Leszek

@unero a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy? Czy firma EKOPIL Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

Janusz
@Leszek

Hey. Pracowałem w tej firmie i nie ma czegoś takiego A wręcz przeciwnie. Czyli pracowałem 8 godzin plus nadgodziny na które byl nacisk ze strony Szefostwa aby tylko oddac robote w terminie a za nadgodziny placa na umowę zlecenie ktore ktore nie są adekwatne do pensji podstawowych czyli nasz 50 jest to 25 A 100 to 50.

admin

Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie EKOPIL Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych. Czekamy na Wasze opinie!

unero
@admin

hm no nie da się ukryć że wciąż istnieje praktyka zatrudniania pracownika bez umowy przez pierwsze pare dni bo coś tam:p przydałaby się porządna kontrola PIP-u

Boys

Kazdemu tak kaza przychodzic niby na sprawdzenie czy sie nadaje i pozniej nic z tego czlowiek czas marnuje i pracy nie dostanie za niedlugo zamkna ta firme ludzie uciekna i nie bedzie komu pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych - Piła

• Jak się pracuje w Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych?

Zobacz opinie na temat firmy Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych?

Ekopil Producent Urządzeń i Konstrukcji Stalowych
3.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kamienna 3
    64-920 Piła