Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki

Gizałki

Opinie o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki

xxxxxxx292 2014-12-01 18:07
ten sprzedawca to mówiąc delikatnie masakra!
kupiłem od niego piec i wytrzymał tylko 6 lat, kupiłem drugi też od niego i od nowości przecieka, a on wymiguje się od gwarancji. Nazwał mnie głupkiem, powiedział że co ja za szkołę skończyłem, co za gównem pale w piecu. A piec przecieka, ubywa wody z naczynia przelewowego i kotłownie mam zalaną. Powiedział żebym już od dzisiaj nie palił w piecu, a on ma dwa tygodnie na przyjechanie i oględziny pieca. Tzn. że mam teraz 2 tyg. marznąć, a jest teraz -6 stopni celsjusza. to jakaś masakra. Unikajcie go jak ognia. NIEPOLECAM
ZIBI 2017-01-10 00:39
witam podobnie twierdze ze wlasciciel tego zakladu to palant do momentu kupna pieca och ach.po montazu pieca nie mogac go wyregulowac zadzwonilem do wlasciela zapewnial mnie przed kupnem ze pomoze mi ustawic parametry.stwierdzil ze jest po 16 i mam mu nie zawracac glowy. twierdze nadl ze to PALANT OMIJAJCIE TEGO PRODUCENTA Z DALEKA
Zostaw swoją opinię o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki - Gizałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki