Opinie o Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j. w Turek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j. w Turek

Jak długo trwa proces awansu w Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.?

Alojzy. Nowy wpis

Jeśli w ogóle jest to trwa bardzo długo ale w większości przypadków jest wręcz niemożliwy, gdyż awansują osoby, które mają awansować. No chyba, że stanie się cud.

M. Nowy wpis

Witam. Jak z pracą magazyniera w tej firmie, jak zarobki, jak możliwość rozwoju. Proszę o odpowiedzi

Ponawiam: Co sądzicie o pracy na stanowisku specjalisty kontroli jakości? To nowe stanowisko czy ktoś odszedł?

@Anonim

Ktoś odszedł i nie ma co się dziwić

Helena Nowy wpis
@-

Jakoś mało tutaj świeżych opinii tak szczerze, czemu piszesz, że nie ma co się dziwić? Ile ta osoba tutaj pracowała tak właściwie przed odejściem?

NOWY

Totalny chaos i bałagan, nie polecam jako pracodawce a kierownictwo to chyba po podstawówce jest.

Stefan.
@NOWY

To fakt. A może nawet gorzej.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Stefan.

Nie istnieje. Choćbyś nie wiem jak się starał to nie istnieje .

@Xxx a od czego zależy ta premia uznaniowa?

gosć

Jak zarobki w Ek?

Xxx
@gosć

2650zl brutto plus 418zl premi uznaniowej ktora moze byc albo nie

Ile jest zmian w Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.?

Maniek

Witam. Jak to w zakładzie produkcyjnym 3 zmiany. Nie ma systemu, nie ma akordu. Zaczyna się nocką w niedzielę, ostatnia zmiana to popołudniówka w piątek.

Jerzy
@Maniek

Mógłbyś napisać, jak kształtuje się wynagrodzenie dla osób zatrudnionych na produkcji? Chciałbym ustalić, czy pensja jest stała i niezmienna, czy może uzależniona od ilości przepracowanych godzin.

Czy trzeba mieć ukończone studia aby rozpocząć prace w tej firmie ?

Ginie

Właściciel gdyby nie współpracował ze służbami PRL byłby nikim po prostu kabel

jantar

Wystarczy dobrze wykonywać to co do każdego należy a z pewnością kierownik nikomu nie będzie przeszkadzał.

Ujcio
@jantar

Chodzi mi o zupełnie co innego,ale rozpisywał się nie będę :)

Ujcio

W tej firmie kierownik ważniejszy jest od właściciela :)

Czy tak dobrze pracuje się w firmie? Szkoda, że nikt nie pisze.

Janek z Kwidzyna

Zapomniałem napisać- pozdrawiam wszystkich chłopaków co mnie jeszcze pamiętają z firmy.

Pracowałem tam i nie żałuję.... Szkoda że musiałem wyjechać. Pozdrawiam Pana Antoniego i Marcina i Roberta. Janek z Kwidzyna

zami

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata . Oby tylko poprawili w pewien sposób organizacje pracy i nie bedzie do czego się przyczepić. Wiadomo też @milagros że robią co mogą żeby ogarnąć to jak najmniejszym kosztem co nie powinno dziwić

kablo

@Zami nie każdy niestety potrafi wywnioskować z nazwy czym się dana firma zajmuje, a nawet jeśli wywnioskuje to nie zawsze jest pewien, dlatego tutaj przytocze dla pewności, że firma elektrokabel zajmuje się produkcją różnego rodzaju kablów, przewodów, przedłużaczy i przyłączy. A fo tego posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty

zami

Ek-Elektrokabel to firma pochodząca z miasta Turek , a czym się zajmuje to łatwo chyba wywnioskować z samej nazwy firmy ;) Widziałem , że prowadzą dość otwartą rekrutacje do firmy. Główne wymagania od osób które aplikują to bardzo dobra organizacja pracy oraz kompetencje do pracy na danym stanowisku o które się człowiek ubiega.

jinny
@zami

a czegóż potrzeba więcej w tej pracy... Najważniejsze żeby znać swój fach. Nie raz i nie dwa przyjmowane do pracy były osoby , które nie miały pojęcia co właściwie w Elektrokablu mają robić. Szybko jednak taka niewiedza praktyczna wychodzi na jaw i wtedy dopiero taka osoba jest skończona w firmie...

Bizon

Ale generalnie polecilibyście EK-Elektrokabel jako pracodawcę? Zastanawiam się czy warto w ogóle myśleć o nich poważnie, bo nie są chyba największym udziałowcem w rynku, a mi zależałoby na podjęciu takiej pracy, która by umożliwiała mi rozwój osobisty i możliwość awansu. Czy z nimi jest to w ogóle możliwe?

Zostaw merytoryczną opinię o Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j. - Turek

• Jak się pracuje w Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.?

Kandydaci do pracy w Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Chopina 151
    62-700 Turek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak I Synowie sp.j.