EK-Elektrokabel

Turek

Opinie o EK-Elektrokabel

anonim 2008-12-20 21:13:30
Słowa kojarzące się z EK-Elektrokabel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w EK-Elektrokabel:
Najbardziej nie podobało mi się w EK-Elektrokabel:
anonim 2009-02-09 15:11:01
szefostwo bardzo nerwowe.i wulgarne
anonim 2009-03-06 11:51:58
Wspaniała Firma Elektrokabel. Zarządzanan przez Właściciela. Doskonała osobowość Pana [usunięte przez admina]. Prawdziwy negocjator zakupów surowcowych z których ma powstać produkt.To bardzo ważne. Porządek w działaniu pzrekłada sie na Firmę.
anonim 2009-03-06 12:09:33
I dobrze że wulgarne, napewno w przypadku jeśli dobry człowieku nie chciałeś zapłacic za kable. To bardzo solidna Firma, ale jeśli chciałeś ukraść to napewno zostaleś sprawiedliwie poktraktowany.
anonim 2009-03-19 12:04:35
dobra firma nic do zarzucenia oby w naszum powiecie byko takich wiecej pracowalem tam .kto jest utrzciwy jest utrzciwie traktowany.pozdrawiam cala spolke
winx 2009-11-15 22:58:48
co za Firma jeden na drugiego patrzy jak na złodzieja same dziadostwo nie doceniają pracowników ana miedzi to tak kroją że aż strach
in 2010-10-04 10:45:07
Firma mo
inżynier 2010-10-15 13:24:23
nie ma sensu pisać opinii bo i tak obcinacie wypowiedzi mimo że pisze się kulturalnie i przede wszystkim obiektywnie...
anonim 2014-02-23 21:15:21
Szczerze mówiąc praca dobra ale sposób w jaki potraktowano uczciwych pracowników którzy się starali i dużo zdrowia oddawali dla dobra zakładu zostali potraktowani jak śmieci. Ja osobiście Cenie Pana (usunięte przez administratora) który może i jest nerwowy ale potrafi rozmawiać choć wiele osób zapewne zaprzeczy. Czego nie mogę powiedzieć o innych choćby właścicielach którzy nie potrafią przedstawić powodów w związku z powstałą sytuacją. Nawet jeśli się niczego nie przeskrobie i będzie uczciwym to i tak znajdzie się taki co o to zadba aby zaszkodzić każdy pracujący to potwierdzi. Choć mało komu można ufać.
mirek 2014-05-24 21:59:18
@turner, zależy co umiesz robić i co chcesz robić, napisz cv i list ze swoimi zdolnościami, czasem mozna nawet stworzyć stanowisko, którego nie było w EK-Elektrokabel, jesli jest przydatne.
Bizon 2014-12-29 12:34:49
Ale generalnie polecilibyście EK-Elektrokabel jako pracodawcę? Zastanawiam się czy warto w ogóle myśleć o nich poważnie, bo nie są chyba największym udziałowcem w rynku, a mi zależałoby na podjęciu takiej pracy, która by umożliwiała mi rozwój osobisty i możliwość awansu. Czy z nimi jest to w ogóle możliwe?
zami 2015-02-27 19:35:08
Ek-Elektrokabel to firma pochodząca z miasta Turek , a czym się zajmuje to łatwo chyba wywnioskować z samej nazwy firmy ;) Widziałem , że prowadzą dość otwartą rekrutacje do firmy. Główne wymagania od osób które aplikują to bardzo dobra organizacja pracy oraz kompetencje do pracy na danym stanowisku o które się człowiek ubiega.
jinny 2015-03-15 21:53:54
a czegóż potrzeba więcej w tej pracy... Najważniejsze żeby znać swój fach. Nie raz i nie dwa przyjmowane do pracy były osoby , które nie miały pojęcia co właściwie w Elektrokablu mają robić. Szybko jednak taka niewiedza praktyczna wychodzi na jaw i wtedy dopiero taka osoba jest skończona w firmie...
kablo 2015-03-31 02:38:43
@Zami nie każdy niestety potrafi wywnioskować z nazwy czym się dana firma zajmuje, a nawet jeśli wywnioskuje to nie zawsze jest pewien, dlatego tutaj przytocze dla pewności, że firma elektrokabel zajmuje się produkcją różnego rodzaju kablów, przewodów, przedłużaczy i przyłączy. A fo tego posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty
zami 2016-05-20 16:57:11
Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata . Oby tylko poprawili w pewien sposób organizacje pracy i nie bedzie do czego się przyczepić. Wiadomo też @milagros że robią co mogą żeby ogarnąć to jak najmniejszym kosztem co nie powinno dziwić
Zostaw swoją opinię o EK-Elektrokabel - Turek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EK-Elektrokabel