F.H.P.U. TEK-PAK

Zbylitowska Góra

Opinie o F.H.P.U. TEK-PAK

Enio 2014-10-14 18:09
Zgadzam sie w stu procentach z wyzej wymienionymi opisami. TO prawda.
ja 2015-03-18 12:40
ja się śmiałem z ludzi, którzy rezygnowali po 1-3 dniach czy po tygodniu, twierdziłem, że im się pracować nie chce. Było dwóch co do przerwy nie wytrzymało:) Myliłem się wobec nich, teraz wiem, że po prostu mieli większe ambicje
janek 2016-04-21 19:13
Tek-Pak zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Firma jest rozpoznawalna w branży, z tego co wiem pracownicy są zadowoleni i atmosfera jest ok.
klient 2017-02-24 09:56
sekretarka joanna... za wysokie mniemanie o sobie, myśli, że jest kierownikiem, a nie jest. Nie rozumiem jak można zatrudnić na tak reprezentatywne stanowisko kogoś o tak niemiłym usposobieniu.
kkkk 2017-05-11 21:45
Pracuję tu ponad 2 lata. Nie mam jakis większych zastrzeżeń, pieniądze jak na tarnów całkiem w porządku, wypłacane zawsze terminowo. Jeśli robisz co do ciebie należy nikt się nie czepia. W porównaniu do poprzednich firm jest bardzo OK.
Zostaw swoją opinię o F.H.P.U. TEK-PAK - Zbylitowska Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.P.U. TEK-PAK