Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Byłem pracowałem nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Chyba że ktoś uwielbia permanentny brak personelu, nacisk na różnego rodzaju odsprzedazowki, kupowanie kawy/herbaty za składowe pracownikow, całkowicie nieprzemyslane zakupy centralne i notorycznie wieszajacy się eurosoft.

Obecny
@Byłem pracowałem nie polecam

Kawa i herbata ze składkowego ???? To może o czymś nie wiecie bo u nas jest to zamawiane przez firmę zewnętrzną i Euro- Apteka za to płaci. Trzeba było kogoś podpytać to by powiedział. Jeśli chodzi o sprzedaż - Apteka jest od sprzedawania ( nie sprzedaje jest nierentowna to brak kasy na różne dodatkowe prezenty itp) Apteki które robią wyniki nie narzekają.

Pracownica2
@Byłem pracowałem nie polecam

Potwierdzam, 100% prawda. Nikt się nie zastanawia i nie zapyta apteki czy chce mieć dowalone towaru przed samymi świętami lub np w sobotę gdzie w aptece jest tylko jedna!!!! osoba na 12h i musi wszystko ogarnąć sama: ten ogromny towar, faktury powprowadzać, stare poukładać po kolei, biuro, pieniądze, ekspedycja A jak błota naniosą to wziąć mopa w garść. Czy to jest normalne?

@Obecny

To po co trzymają te tzw nierentowne? Chyba tylko dla wyzysku personelu i żeby się nachapać za "twarzo-półki" od firm farmaceutycznych. Nierentowne ? Pozamykać i dać zarobić innym bo inaczej to będą generować właśnie tych niezadowolonych, słabo opłacanych i bez podwyżek, bo przecież apteka nie zarabia na siebie.

prac3
@Pracownica2

ty jesteś nienormalna... a do tego niezorganizowana i wygodnicka skoro nie umiesz sobie jednego dnia zorganizować wymagającego więcej niż jedna czynność. A to że musisz mopem przetrzeć podłogę to już jest szczyt. Uważaj żeby ci korona nie spadła

Prac2
@prac3

Niestety, ale nie chodzi o koronę tylko o to. Że niedługo będziemy zasuwać w pampersie bo czasem nie ma jak wyjść do toalety czy spokojnie odebrać towar jeśli w całej aptece czynnej 6 dni/12h w tygodniu zwykle jest się dosłownie samemu całe 12h. Dziękuję bardzo za takie warunki pracy.

Prac2

Uwierz mi, że nie o to chodzi. W centrali nikogo nie obchodzi los pojedynczych pracowników na samym dole drabiny czyli w aptekach. (usunięte przez administratora) potrafią zamknąć aptekę z dnia na dzień nie powiadamiając wcześniej pracowników aby się czasem za wcześnie nie ulotnili bo trzeba jeszcze posprzątać ten bałagan.

Zniesmaczont
@Prac2

Ludzie ile w Was jadu i zawiści. Centrale wszyscy obchodzą bo to naczynia połączone bez Centrali nie będzie Aptek i odwrotnie. Jeśli jakaś apteka jest zamykana to pracownicy mają normalne wypowiedzenia i do tego odprawy a i zazwyczaj są zwalniani z obowiązku świadczenia pracy wiec spokojnie moją szukać nowej pracy. Nikt nie jest zwalniany z dnia na dzień

Taaa
@Zniesmaczont

Wypowiedzenia z dojazdem od innej Euroapteki oddalonej o kilkadziesiąt km. Tak samo "nakłania" się ludzi do samorezygnacji z pracy delegując taką osobę do apteki w innym mieście. Większości przypadków ludzie rezygnują

As Nowy wpis
@Byłem pracowałem nie polecam

potwierdzam to, co autor napisał

—pin Nowy wpis

I tak już euroapteka zakończyła byt w Polsce czy słusznie? To pytanie otwarte, pozdrawiam

Renata Nowy wpis
@—pin

A skąd takie informacje? :) To potwierdzone? Patrzę na rejestr krs i nie widzę nic takiego, aby firma zakończyła swoją działaność

silver

Euroapteka dużo ma swoich punktów?

cocacola
@silver

Hm, nie liczyłam. Trochę ma.

cocacola Nowy wpis
@silver

A co, google ci nie działa?

HollyHock

Warunki uczciwe, czasem jest sajogn i ciężko wyrobić, ale kasa niezła, zatrudnienie stabilne więc w gruncie rzeczy jest dobrze.

@HollyHock

biuro czy apteka, bo bym podpytała chętnie o niektóre rzeczy

milousia

to dobrze się składa. Pamiętasz jak przebiegała rekrutacja i jak wygląda wdrożenie później?

@HollyHock

A to z czego ten sajgon wynika, ze złej organizacji pracy czy po prostu czasami jak w każdej pracy jest dużo roboty ?

@milousia

Raczej taka zwykła rozmowa o pracę z pytaniami o doświadczenie itp. Wdrożenie u mnie było spoko. Mam pomocnego kierownika w aptece, więc wszystko zostało wytłumaczone i na każde pytanie była odpowiedź.

@Anna

Po prostu jak zrobi się kolejka w aptece, a są takie godziny, w których zawsze jest tłok to bywa ciężko. Gdyby to wynikało z tego pierwszego przypadku to niebyłby czasem tylko cały czas. Tu się to tylko zdarza

mirinda
@Anna

no i wiadomo, że obowiązki magistra, to nie tylko stanie przy ladzie i obsługiwanie, więc faktycznie czasami jak jest ruch to czasami ciężko się wyrobić. no ale to wynika z charakterystyki pracy per se, a nie tej konkretnej sieci

@HollyHock

Dziękuję, mam nadzieję, że trafię podobnie. Uspokoiłaś mnie trochę.

mariia
@HollyHock

może jesteś w stanie mi odpowiedzieć czy ogłoszenia o pracę pojawiają się tylko na jakichś branżowych stronach czy takich ogólnych też?

@mariia

Na standardowych również, ja się rekrutowałam przez praca .pl bodajże

@mariia

Nie pamiętam w stu procentach., czy to był tamten portal, ale na pewno żaden z branżowych, tylko zwykła popularna stronka z ofertami.

mariia
@HollyHock

super, to będę też tam szukała ofert

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetolog/ Asystent lekarza
Świętochłowice
Hrappka.pl
Anka1

Całkiem dobrze oceniam pracę tutaj. Warunki na poziomie.

@Anka1

Mam na myśli pracę w aptece, nie w centrali.

@Anka1

To tak, w ramach rozjaśnienia.

@Anka1

Witam, duże miałaś doświadczenie przed zatrudnieniem tutaj? Chcę oszacować swoje ewentualne szanse.

@Malena

Coś koło roku miałam, ale szacować swoje szanse przez pryzmat doświadczenia innej osoby wydaje mi się mało miarodajne.

@Anka1

Z jednej strony może i tak, z drugiej zawsze to jakaś informacja. Przede wszystkim dla mnie jest to znak, że nie muszę się tą kwestią martwić.

@Anka1

Mogę jeszcze zapytać, o ile pamiętasz oczywiście, jak przebiegła rozmowa?

@Malena

Nie pamiętam żadnych konkretów, pamiętam tylko, że była szybka i konkretna, bez zbędnego maglowania. Ale nie było na niej nic szczególnego, co by mi zapadło w pamięć, toteż nieszczególnie pamiętam cokolwiek więcej, ani ci pytań nie zacytuję, ani nic.

@Anka1

To szkoda... Ale raczej w miłym tonie?

@Malena

Tak, przynajmniej moim zdaniem, szybko, konkretnie i zarazem całkiem miło.

@Anka1

Okej, dzięki, że jednak odpowiedziałaś. Trochę zawsze się stresuję na rozmowach, ale jak ktoś jest uprzejmy, to zawsze łatwiej mi zebrać myśli.

Palena

Jakie warunki dla techników? Kasa spoko? Opłaca się pchać? Bo słyszałam, że w sieciówkach to różnie bywa.

Ibu
@Palena

Wiesz..każda sieciówka jest trochę inna, inaczej zarządzana też nie? Nie ma co porównywać tylko patrzeć po opiniach pracowników, bo to więcej mówi. Wystarczy zejść ciut niżej i masz odpowiedź na swoje pytanie. Ja osobiście mogę dodać, że dla mnie kasa może być i warunki.

Ed
@Palena

według mojej osobistej opinii euro apteka to jest najlepsza sieciówka jaką mamy w kraju. I ta opinia jest oparta na doświadczeniu i sprawdzaniu także innych pracodawców

beast
@Palena

z tego co rozmawiałam ze znajomymi i porównywałam, to jak chodzi o zarobki, to jest raczej konkurencyjnie.

Uran
@beast

Witam, mam pytanie o dodatki czy są jakieś ewentualnie (widziałem na ofercie ale wolę spytać jak to w praktyce wygląda)?

Teo
@Uran

No to tak jak w ofercie. Nie wiem co więcej mogę powiedzieć chyba, że skonkretyzujesz

@Teo

Jak wyglądają te pakiety medyczne i czy jest ten multisport co jest w ogłoszeniu? Chodzi o to w jakim zakresie jest to zapewnione.

@Demetria

Czy ktoś z pracowników jest w stanie mi odpowiedzieć w miarę szybko?

danielle
@Demetria

Multisport to taka sprawa niecierpiąca zwłoki? Zawsze możesz zapytać na rozmowie i odstaniesz wyczerpującą odpowiedź.

@danielle

To moja sprawa co jest dla mnie niecierpiące zwłoki. Pytałam pracowników. To że zapytam na rozmowie w razie, gdy nie dostanę tutaj odpowiedzi jest jasne dla mnie.

Miłka
@Demetria

Do opieki medycznej możesz dołączyć rodzinę, cena jest spoko jak dla mnie

Demetria

Są w sieci apteki działające całodobowo, czy raczej w "normalnych" godzinach funkcjonują?

@Demetria

Pracowałam w kilku lokalizacjach, ale zawsze były czynne mniej więcej w godzinach 8-20, nie spotkałam się jeszcze z całodobową

@Gaja

Mhm, i są w tym czasie dwie zmiany tak? Czy jakoś inaczej to jest zorganizowane?

jest równoważny system pracy

@Gaja

Wybacz, ale nie wiele mi to mówi, jak to w praktyce wygląda...

to wygoogluj ;)

Libi
@Demetria

tzn. że możesz mieć wydłużony czas pracy w jednym dniu, a w innym skrócony lub za to dzień wolny

@Libi

Dobrze, dzięki... Najwyżej dowiem się już przy rozmowie.

Gaja

Od czego zależy liczba osób na zmianie? Zawsze jest tyle samo osób np. 2? Jest to jakoś ustalone w zależności od ruchu w danym miejscu?

eori
@Gaja

Wiesz co, szczerze to nie chodziłam po aptekach i nie kontrolowałam po ile osób jest na zmianie w danej placówce...więc średnio mamy informacje na ten temat, nie mamy dostępu do jakichś statystyk (no przynajmniej ja nie mam). Ale jestem przekonana, że jest to ustalane na podstawie lokalizacji punktu pod względem ruchu itd.

@eori

A np u ciebie w aptece jak to wygląda? Jeśli oczywiście chcesz się podzielić

eori

Z reguły 2 osoby

off

Pracowników aptek zatrudniają na uop?

@off

Nie muszę chyba dodawać, że na takiej formie współpracy własnie mi zależy...

@off

Dajcie znać. Z góry dzięki.

ArriAs

Tak, tak

ArriAs
@off

Generalnie zlecenia to tylko przy obopólnej chęci

@ArriAs

Można jeszcze wiedzieć czy przy zatrudnieniu na początku jest okres próbny? Czy od razu na jakiś dłuższy czas?

Nina

Jak wyglądają dostawy towaru? Jest to jeden wyznaczony dzień czy różnie? Trzeba wtedy być wcześniej na zmianie czy jest to do rozłożenia w wolnych chwilach?

Dana
@Nina

Wydaje mi się, że może być różnie. Chyba zależnie od zapotrzebowania na leki. Ale to tak tylko z moich obserwacji, więc też się chętnie dowiem od kogoś jak to jest faktycznie

Annie

Witajcie, co prawda już jakiś czas temu przyjęłam się do EA ale teraz akurat mam wolne i tu weszłam. Sporo widziałam tematów dotyczących przyjęć więc powiem dwa słowa o tym. Pamiętam, że rozmowa rekrutacyjna była profesjonalna i miło mi było, że tak życzliwie podeszli do mnie i do moich odpowiedzi. Dobre przyjęcie i nie ma co się przejmować. Przeżyłam pierwszy stres i teraz pracuję i jest okej.

@Annie

czyli jednak slusznie się mówi ze jak ludzie mają za dużo wolnego czasu to faktycznie wchodzą na goworka. oczywiście to nie jest jakiś atak na ciebie tylko takie luźne stwierdzenie. sama robię dokładnie to samo i pracuję w EA i chwalę sobie

@Mania

nie najgorsza ta sieć. zarobki przynajmniej są na naprawde dobrym poziomie

Wu.
@Annie

A pracujesz na jakim stanowisku jeśli mogę dopytać ? Sama się zastanawiam.

@Wu.

ja jako technik. wiem, że pytanie nie do mnie ale może coś pomogę akurat

@Wu.

a tak w ogóle: nad czym się zastanawiasz?

@Mania

no pewnie zastanawia się nad zatrudnieniem a nad czym niby?

@Mania

czy jako technik przyjmowałaś się z doświadceniem już jakimś czy to była pierwsza praca?

@Dorota

nie wiem, nie domyślam się jak ktoś mi nie daje solidnej ku temu podstawy. dlatego pytam, dopóki nie otrzymam odpowiedzi, to nie będę wiedzieć na 100%. i okej z kontekstu może i wynika, ale chciałam po prostu dopytać, bo może ma jakieś obawy, które mogłabym rozwiać.

Wu.
@Dorota

Dokładnie, dzięki bo chwilę nie sprawdzałam odpowiedzi

@Wu.

spoko tylko nie doczekałam się odpowiedzi na swoje ale to trudno, widocznie nie chciała powiedzieć.

@Dorota

to nie chodzi o to że nie chciałam tylko jakoś tak zapomniałam w kontekście całej wypowiedzi. Do EA przyjmowalam się już mając doświadczenie w innej sieci

Graż

Dzień dobry. czy strona internetowa Euro-Apteki jest odświeżana? Nie mogę znaleźć ofert nigdzie indziej poza tą stroną, nie chcę nie potrzebnie czekać na odpowiedź, która nie nadejdzie. Jeżeli ktoś coś wie, proszę o odpowiedź.

@Graż

Ja chwilę temu się przyjmowałem to ze strony.

@Graż

Aczkolwiek od razu mówię, że znajoma mi dała znać. Najlepiej zadzwoń tam, pewnie mają jakiś telefon wypisany przy rekrutacji.

hm
@Flin

albo może prędzej jakiś ogólny mail rekrutacyjny? od razu z cv można wyslać

@hm

To już musisz sobie poszukać, ja go nie znam, więc nie podam. A, co do ofert, to widziałem, że na fejsie Euro Apteka HR wrzucają poszczególne oferty na konkretne lokalizacje, więc może tam zajrzyjcie, albo sobie zaobserwujcie, żeby być na bieżąco.

hm
@Flin

poszukam, pewnie jest gdzieś na stronie albo na stronach z ofertami.

Wrocław to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Technik? Co powiecie o pracy w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Ptak

Czy Wrocek to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako technik? To pytanie filozoficzne?

lopi
@Ptak

Pewnie chodziło o technika farmaceutycznego, tak mi się wydaje.

lopi
@Ptak

Nie wiem gdzie ty tu widzisz filozofię, po to jest forum na takie pytania.

@lopi

No co ty nie powiesz

@lopi

A jak chciałbyś na nie odpowiedzieć? Mogę rzucić kurtuazyjne "tak" ale, żeby móc na nie odpowiedzieć, musiałbym mieć porównanie przynajmniej większości placówek w danym mieście. No bardziej uogólnić się nie dało...

@Ptak

Chociaż pewnie mogę się jeszcze zaskoczyć w tej materii

@Ptak

Przecież masz jeszcze drugą część pytania. Czytacie do końca?

Flin

Według mnie całkiem dobre miejsce na początek jeśli chodzi o techników

gg

Euro- Apteka to jedna z lepszych sieci jesli chodzi o pracę i magistra i technika. ja tam kilka przeszłam i tu zostałam i jestem już kilka lat. najlepsze zarobki najlepsze warunki i ludzie w porządku

Tak.

Podtrzymują moją odpowiedź.

@Ptak

Nie bardzo rozumiem ale w głębi duszy mam wrażenie że się zgadzamy. Pozdrawiam. Chyba temat wyczerpany w takim razie.

Również pozdrawiam.

H

Cześć, wiecie czy w administracji są wolne wakaty, czy raczej zerowa rotacja i marne szanse?

H
@H

Jestem specjalista ds. handlowych z doświadczeniem i praca w takim charakterze by mi odpowiadała najbardziej.

Pudeł
@H

na razie nic nie widziałem, więc pewnie wszystko obsadzone

Aka
@Pudeł

Zawsze możesz spróbować wysłać czy przedzwonić czy coś się szykuje. Nic ci nie szkodzi jeśli ci rzeczywiście zależy. Ja zawsze tak robiłam nawet jak nie było oficjalnych ogłoszeń.

Nomade
@Aka

może wysłać, ale nie nastawiałabym się. w administracji komplet i rotacja niewielka, a jak już się zwalnia miejsce, to z reguły bardzo szybko ktoś się znajduje. ale powodzenia, może akurat.

Marzanna

Jedno chyba słowo może opisać, jak się czuję w tej firmie - spokojnie. Mam stabilną pracę, w której znam się na swojej profesji, mój zespół jest zgrany, staramy się jakoś sobie pomagać w miarę możliwości jeśli jest jakiś problem. Mam blisko do apteki, więc po pracy nie spędzam jeszcze godziny na dojazd tak jak poprzednio. Sieć jest dobrze zorganizowana jeśli chodzi o dostawy, to też jest ważne. Cóż można więcej dodać. Polecam osobom po farmacji, można tutaj się rozwijać w zawodzie.

Gracja
@Marzanna

jest tutaj możliwość awansu potem na wyższe stanowisko?

Farm
@Marzanna

Co za brednie.. jaka stabilna praca, skoro Euro w połowie listopada zostało wykupione przez DOZ i zarząd, koordynatorzy byłego Euro mają pracowników gdzieś..zamęt

Juro
@Farm

Z tego co kojarzę to chyba jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenia. Polecam poczytać sobie artykuły na ten temat.

Cytra
@Marzanna

ja też nie narzekam, nie ma prac idealnych ale pod wieloma względami jest ok

@Farm

Wyprzedzasz fakty, jeszcze nie zostało. Jest wydana zgoda, ale warunkowa, to jeszcze o niczym nie przesądza na ten moment.

@Farm

Cóż, ja mówiłam za siebie i nie powiem kto tu tworzy zamęt.

Ale chodzi Ci o aptekę?

@Gracja

Masz na myśli przeskoczenie z mgr na kierownika apteki? Jeśli tak, to sama powinnaś wiedzieć jak to wygląda...przecież to nie jest hop siup, że masz chęci i popracujesz chwilę, sprawdzisz się i dostajesz "awans" Zapoznaj się z nową regulacją odnośnie uprawnień kierownika apteki i tego kto może nim być... (16 kwietnia weszły zmiany systemowe, ale zakładam, że to wiesz...) Jeśli spełnisz warunki, to może i być taka możliwość, ale wciąż za dużo zmiennych, żeby powiedzieć jednoznacznie

@Gracja

Sorry, jeżeli uważasz, że mówię oczywistości jak do dziecka, ale różne kwiatki w tej branży widziałam, więc sama rozumiesz, lepiej wyłożyć na tacy.

@.

Dobrze powiedziane. Jak najwcześniej się dowiedz jakie są warunki w danej aptece, czy istnieje taka możliwość i czy dasz radę spełnić te oczekiwania. Reszta to już odrobina szczęścia.

@.

widzę, że sporo osob zapomina w swoich wypowiedziach o jednej waznej sprawie, awans to nie jest tylko przejscie na wyzsze krzesełko bo sie dobrze albo dlugo pracuje, nie przejdzie na jakies stanowisko kierownicze kttoś kto nie ma odpowiednich cech. przecież nawet są specjalne kursy gdzie niektórzy sie specjalnie uczą jak zarządzać ludźmi jak sie z nimi porozumieć itp. to nie, że wskoczysz na wyższy poziom i będziesz pracować tak jak dawniej tylko pensja wyższa, jak ktoś nie umie koordynować pracy innych, daje sobie wejść na glowe itd. to ciężko. I zeby byla jasność, nie chce tu nikogo obrazic ani zniechęcić,a le dobrze miec tego swiadomośc jak wygląda rzeczywistość

@Devonn

Ja wszystko rozumiem, ale jeśli ktoś rzeczywiście, tak jak mówisz, jest na przykład za mało asertywny, to raczej zdaje sobie sprawę z tego i może jakoś sobie to wyrobić. Choćby iść na takie kursy o jakich mówiłeś. Jak ktoś już ma jakiś plan na siebie, żeby zrobić coś więcej, wtedy zazwyczaj musi się zmierzyć także ze swoimi słabymi stronami, czy to na własną rękę, czy z pomocą kogoś innego. Takie cechy moim zdaniem są jak najbardziej do korekty, tylko trzeba chcieć coś z nimi zrobić.

@Guci

najpierw trzeba umieć zauwazyć problem a z tym różnie bywa

@Devonn

To już indywidualna sprawa, mogę Ci doradzić na początek pisanie z dużej litery. Tak na dobry początek ścieżki rozwoju.

@Guci

dzięki, odmieniło to moje życie.

Niki

Euro Apteka to jest już 3 sieć, w której pracuje i jest dokładnie tak samo, może dziewczyny z którymi pracuje są fajniejsze ale jeśli chodzi o organizacje pracy i mój psychiczny komfort to EA naprawdę nieźle wypada. Nie wiem w czym mają problem niektóre dziewczyny co się tu wypowiadają ale ciesze się, że nie pracujemy razem. Pozdrowienia

Ala
@Niki

Ja pracowałam w jednej popularnej sieci, więc nie mam aż takiego szerokiego spojrzenia jak Ty, ale zdecydowanie mogę się pod tym chociaż połowicznie podpisać

jaSia
@Niki

Zawsze wiele zależy od ludzi, mi też pracuje się dobrze i wszystko jest poukładane. Mogę po pracy odetchnąć i zająć się swoimi sprawami. Chyba to zależy jak dana osoba umie się odnaleźć wśród ludzi - stąd tyle negatywnych komentarzy. Ja zawsze będę stać murem za moim zespołem.

koleżanka
@jaSia

Nie ma to jak koleżanki i koledzy z pracy, na których można polegać nawet jak są gorsze dni. W pełni popieram

@koleżanka

normalnie jak herbatka i kocyk w deszczowe dni hahha

Zyta
@Niki

Bzdury totalne. To najgorsza z sieci jaka może być. Na komfort bardziej wpływa obecność dobrych współpracowników niż organizacja sieci. Na szczęście to coś już znika z rynku.

J.

Nie wiem czy to odpowiednia przestrzeń na to, ale wiem, że tutaj ma największą szansę na dotarcie gdzie trzeba. Pozdrawiam bardzo miłą Panią z apteki w Warszawie. Dziękuję za ludzkie podejście i pomoc w moim problemie. Jeśli Pani to przeczyta, to będzie Pani wiedziała o kogo chodzi. Euro Apteka ma najmilszy personel, z pośród innych okolicznych sieci i nie mówię tego tylko w odniesieniu do wyżej wspomnianej osoby. Tak trzymać :) Pozdrawiam serdecznie, J.

@J.

Można wiedzieć gdzie jest ta apteka ?

klik
@Monika

Nie spodziewam się, żeby osoba, która weszła dać pojedynczą opinię jakiś miesiąc temu, wejdzie tu ponownie, tylko żeby odpisać po takim czasie, szczerze mówiąc

klik
@Monika

Ale może się zdziwię, kto wie

Rara

Witam serdecznie, na Technika Farmaceutycznego jest potrzebne doświadczenie? Czy bardziej mile widziane?

@Rara

Może i doświadczenie nie na tyle jest potrzebne, ale na pewno trzeba mieć wykształcenie w tym kierunku i znać prawo farmaceutyczne.

Rara
@Oknowa

Dzięki. A są jakieś szkolenia żeby się wdrożyć na początek? Czy po prostu w miarę pracy się wszystkiego uczy?

@Rara

W zasadzie dużo masz wiedzieć przez swoje wykształcenie, nikt nie może cie uczyć np. podstawowych rzeczy, ale zawsze wdrożenie na stanowisko jest, to nie tak, że przyjdziesz, postawią cie i powiedzą, że masz sobie radzić. Tym się nie przejmuj kompletnie.

PL
@Oknowa

A umiejętność obsługi kasy?

@PL

No to mówię, że cię wdrożą w co trzeba, a nie zostawią. Przecież nie masz gdzie indziej nauczyć się obsługi kasy, zwłaszcza, że wszędzie kasa jest trochę inna.

Apteczna
@Oknowa

I po co te nerwy, ja sama się też nad tą kasą zastanawiałam na początku, bo przecież nawet są kursy obsługi kas i się martwiłam, że będzie z tym problem. Na szczęście to bułka z masłem i chyba najmniejszy problem w tym wszystkim, także na spokojnie. Największym wyzwaniem jest pierwsza zmiana rolki hehe. Nie no, dasz radę.

@Apteczna

O nie nie, największym wyzwaniem jest obrócenie rolki w dobrą stronę, żeby odbił się tusz, a nie wyszedł bialy rachunek.

PL
@Oknowa

Dzięki bardzo za odpowiedzi, złożyłam już CV i teraz czekam na odpowiedź. Mam nadzieje, że się uda.

@PL

Powodzenia

Eli

Nie mogę tu znaleźć takiego wątku więc napiszę tutaj. W jakie dni pracuje apteka?

@Eli

chyba nie trudno sie domyślić jak pracuje apteka, przecież ludzie codziennie mogą potrzebować leków w nagłej sytuacji

@Eli

wiadomo, że wszystkie są otwarte od poniedziałku do piątku

@Eli

a spora część też w soboty i niedziele

SylVia
@Eli

U mnie np. jest od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku, ale wiem, że to zależy od punktu.

@SylVia

godziny mogą sie różnić ale nie jakoś znacząco, wystarczy sobie sprawdzić w necie w swojej okolicy

Apteczna
@omak

są też czasami rzecz jasna nocne dyżury

Wiktoria

Myślę o podjęciu pracy jako pomoc apteczna, a ostatnio widziałam ogłoszenie i nie chciałabym przegapić okazji. Ktoś może mi powiedzieć kilka słów o tym stanowisku?

@Wiktoria

Też jestem zainteresowana jakie wchodzą w to obowiązki i jakie wymagania trzeba spełnić

@Wiktoria

Gdzie jest to ogłoszenie? Bo pewnie tam znalazłabym odpowiedzi na swoje pytania...

LubieKoty
@lou

Widziałam na praca.pl ostatnio ale nie wiele tam napisali jeśli chodzi o wymagania. Tam możesz zajrzeć.

nóżiwidelec
@lou

zwykle pracodawcy lubią też sobie zamieszczać na swoich głównych stronach

@nóżiwidelec

Dzięki wielkie za pomoc i może do zobaczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042