Opinie o leclerc.pl - Galec Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Galec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galec Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Galec Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko IT Manager. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Kandydat Nowy wpis

Umowienie na rozmowę kwalifikacyjna odbylo sie poprzez maila, w porzadku. Rozmowa rekrutacyjna online z Paniami z HR trwająca 30 minut, milion zadanych pytań, na końcu padło ze dadzą znać w ciągu kilku dni. Zdaniem firmy jest w porządku wobec kandydata odrzucić go nie powiadamiając go w Porządny jak na firmę przystało sposób tzn MAIL, TELEFON. Firma odrzuca kandydata kliknięciem przycisku ODRZUC na (usunięte przez administratora) i nawet się o tym nie dowiesz jak nie zajrzysz do aplikacji. Szkoda czasu na taki brak szacunku

xyz

Nie polecam pracy w tej firmie, która robi ludzi w balona. Po 1,5 miesiąca pracy firma stwierdziła, że stanowisko na które mnie zatrudnili jest im zbędne. Co do samej pracy również mogę mieć zarzuty ponieważ Galec nie przeprowadza nawet profesjonalnych szkoleń wdrażających pracowników do pracy (mimo, że szukają osób praktycznie bez doświadczenia). Koordynatorka z którą miałam na co dzień pracować niestety nie była skora do pomocy. Na dzień dobry stwierdziła, że wszystko umiem i nie trzeba mnie za bardzo szkolić (chyba dlatego, że jej się nie chciało), a gdy przyszło co do czego to pretensje jak wykonywałam zadania źle. Codziennie chodziła naburmuszona. Pani z HR nie miała podstawowej wiedzy odnośnie organizacji pracy. Przykładowo na odpowiedź ile wynosi dofinansowanie do okularów korekcyjnych musiałam czekać 2 tygodnie. Mam wrażenie że niestety większość pracowników jest zatrudniona "po znajomości" Organizacja tej firmy to porażka, jak i atmosfera. Dodatkowo rotacja pracowników też jest duża, przez ten krótki czas jaki miałam (nie)przyjemność pracować w tej firmie przewinęło się chyba z 10 nowych osób. Pan wreczający mi wypowiedzenie straszył mnie żebym przypadkiem nie poszła na l4 podczas okresu wypowiedzenia i namawiał mnie na wypowiedzenie za porozumieniem stron. Nie polecam!!!!

Zmartwiomy
@xyz

Którego stanowisko to dotyczyło/którego działu?

Paulina
@Zmartwiomy

A ogólnie resztę opinii można uznać za ogólną pod inne stanowiska?

xyz
@Zmartwiomy

Nieważne jakie, ważne że w centrali w Warszawie na Jutrzenki. Większej (usunięte przez administratora) nie widziałam.

Natalia
@xyz

Wymazało ci fragment komentarza. Może wyjaśnisz jeszcze raz, co tam się dzieje i o co chodzi wgl? Tylko kulturalnie bo znowu zniknie :D

Xyz
@Natalia

Już wyraziłam swoją opinie wyżej ;)

@xyz

Jako były pracownik potwierdzam, że duzo osób jest sporo osób zatrudnionych po znajomości i te osoby czesto nie wiele robią i mało na czymkolwiek sie znaja a zwróć im uwagę to obraza majestatu obgadwyanie i to jeszcze wymyslanie rzeczy na twój temat niezgodnych z prawda, w rezultacie są skłonni Ciebie zniszczyć zgnębić psychicznie. Ta firme trzeba omijać szerokim łukiem. Na 2 tygodnie przez zatrudnieniem już powinnaś wszystko umieć i wiedziec z zakresu swojego obowiązku. Dodam, że zakres obowiązków czesto mocno rózni się od tego co w ogłoszeniu o prace

Ewa Nowy wpis
@Anna

Są jakieś szkolenia, aby nauczyć się wszystkiego, skoro powinno się już wszystko potrafić na dwa tygodnie przed zatrudnieniem?

Anna Nowy wpis
@Ewa

Nie ma takich szkoleń, coś Ci pokaża w stylu patrz tu jest system tu sa zakladki do systemu tu kliknij i coś powinno wyskoczyć. Pracownicy oczekują, że system powinnaś znać zanim się pojawiłaś tam w pracy, chociaż przed zatrudnieniem nie proponują żadnego szkolenia. A jak przychodzisz do pracy to już powinnaś mieć system w najmniejszym paluszku. ta firma to jakieś nie porozumienie. I ta cała pożal się Boże dytektorka Paytrycja, fałszywa, zakłamana i żenująca kobieta.

Jak wygląda ścieżka kariery w Galec Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Najlepsza ścieżka kariery to siadanie na kolanach odpowiednim osobom.

Paulina
@Anna

Przeczytałam na początku "śniadanie" i musiałam kminić o co chodzi.xd Choć to nieetyczne w wielu firmach pewnie się sprawdza, ale co to twierdzisz, że niby tutaj też tak się dzieje? Innego bardziej racjonalnego sposobu nie ma?

@Paulina

Tak w tej firmie tez tak się dzieje, że siadanie na kolanach i bycie gościnnym w pewnym miejscu (pomiedzy kolanami) jest najlepsza ścieżka kariery. Połowa osób na wyższych stanowiskach nie jest na nich zatrudniona za wiedze i kompetencję tylko za inne umiejętności miękkie opisane powyżej plus wazeliniarstwo, gdzie moim zdaniem te osoby nie powinny robić poważniejszych czynności jak zamiatanie ulic lub odśnieżanie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Galec Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. negocjacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Recepcjonista w firmie Galec Sp. z o.o.?

Jest duża rotacja, wiec chyba dzieje się coś zlego

Dlaczego zniknął mój komentarz o wyrachowanej suce Patrycji.

Hanna

Opinie o tym miejscu są dość stare, ale dużo osób pisze o minimalnej pensji. Czy może w tej kwestii coś się zmieniło? Na jakie wynagrodzenie może liczyć aktualnie nowo przyjęta osoba?

kasjer

Absolutnie nie polecam. Pensja minimalna, na kasie nie ma opcji usuniecia towaru jezeli klient chce z jakiegos powodu zrezygnowac z zakupu, trzeba dzwonic po nadzor kasowy i jest przestoj. Maniery liniowych prostackie i prymitywne, stosuja mobbing. Ze wszystkich sieci handlowych placa najmniej.Klienci, jak klienci-wiekszosc normalna ktora wie po co przychodzi sie na zakupy. Istnieje jakis 5% oszolomstwa i (usunięte przez administratora) ktorym wydaje sie ze kasjer to sluzacy i odpowiedzialny za caly bajzel jaki panuje na innych dzialach. Brakuje jeszcze tylko lokaja ktory by rozwinal dywanik dla tej grupy klientow, ze raczyli zawitac w skromne progi Leclerca.

Gustaw

To forum pracownicze więc uwagi i zapytania do firmy nie tu powinny się znaleźć.

bert

Nie można zwrócić zakupionych artykułów AGD! Na półkach z towarami nie ma żadnej informacji!Czy to jest zgodne z prawem?

Jolanta

Mało w wątku opinii o pracy w E'leclerc - może jest jakiś sposób, aby zaktywizować pracowników tej firmy? Szukałam w Internecie informacji o prowadzonych obecnie rekrutacjach w tym miejscu, ale nie dowiedziałam się zbyt wiele - w jaki sposób można aplikować? Na stronie internetowej nie znalazłam nic na ten temat. Czy wystarczy skontaktować się z firmą poprzez zakładkę "Kontakt" (https://leclerc.pl/kontakt/ )? Zachęcam do zabierania głosu.

nikopiko

Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Moje sugestie dla E'leclerc: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: UWAGA !!! UWAGA !!! Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! II ii powinni jeszcze poprawnie poinformować , sprzedaż bardzo tłustych karpi z pod opola - nie do zjedzenia UWAGA !!!

lora

Tolek, no niestety w markecie zarabia się obecnie okolo 2300 brutto, to czasem wypada gdzieś dorobić. Praca w E'leclercu jest ok, wymagan na kase dużych nie maja, szkola z obslugi kasy fiskalnej i tyle. Plus taki, że jest duża szansa na umowę o pracę.

Tolek

Tak Szefowa z Francji porządna Babka nie wywyższa się a i z każdym pogada,moę zbyt tolerancyjna bo niektórzy pracownicy dorabiają na boku.

maggda

chce pracowac w eleklerku,jak tam jest?magda

Solidna firma, nastawiona przyjaźnie do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Galec Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Galec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Galec Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Jutrzenki 156
    02-231 Warszawa