logo LUX-MED

LUX-MED

Poznań

Opinie o LUX-MED

anonim 2008-12-20 18:54:28
Masakra firma nie przyjazna pracownikowi. Zarobki nieciekawe, zero premi nagród czy bonów na święta. Jeszcze do tego atmosfera wspólnego szpiegostwa i kablowanie na współpracowników. Awans wiedzie tylko przez wizyty w okreżlonym gabinecie
anonim 2009-05-22 17:35:52
Możliwość rozwoju w pracy oceniam jako niska, natomiast ludzie z którymi sie tam pracuje sa świetni
Poznanianka 2010-01-01 00:38:44
Ludzie świetni? To chyba coś się tam mocno zmieniło. Albo też lubisz wizyty w gabinecie "zapracowanego" lekarza Bolko. Moja ocena-dno. Ale na szczęście od prawie 2lat już mnie tam nie ma.
Kejt 2016-05-09 16:18:58
jak wygląda praca w Poznaniu jako Contact Center? Jakie zarobki? I gdzie sie pracuje?
epil 2016-06-16 22:44:29
Świetne jest to co mówisz, @zygzak, wcale się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak popularne. W końcu za te 3 tysiące można się całkiem dobrze urządzić, bo pewnie i tak dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne do tego.
Zostaw swoją opinię o LUX-MED - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUX-MED