Opinie o Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Lisek Nowy wpis

Przyjemna rekrutacja. Standardowo rozmowa z panią z HRu z pytankami a potem kwalifikacyjna z zadankami, które bazują na tym co będziemy robić z członkiem zespołu, w którym będziemy pracować. Fajna atmosfera w pracy - każdy pomaga się "ogarnąć" na samym początku oraz z ewentualnymi problemami i pytaniami. Bardzo dobry sprzęt oraz stanowisko w biurze do pracy. Zarobki - myślę, że są odpowiednie na aplikowane stanowisko oraz wymagane doświadczenie porównując do statystyk podczas pisania tej opinii. Po okresie próbnym podwyżka, co roku następne są zależne czy faktycznie pracujemy czy się obijamy (spokojnie, nie chodzi tutaj o nadgodziny tylko o naszą skuteczność w pracy, mimo wszystko wychodzi czy umiemy robić to co wypisaliśmy w cv :P). Ponadto firma daje możliwości dalszego rozwoju oraz awansów. Dlatego spotkamy osoby, które pracują dalej w firmie wiele lat. Projekty są różne, zarówno starsze jak i świeże, które bazują na nowych technologiach.

Czy Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce zatrudnia studentów?

Lisek Nowy wpis

Tak, zatrudniają ale to kwestia oferty pracy i na jaki etat. Ja studiuję zaocznie, więc nie mam problemu z pracą na cały etat

PoRekrutacji

Byłam po 3 rozmowach z firmą, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi zwrotnej. Nie polecam, szkoda czasu, bez poszanowania

Brałeś udział w rekrutacji do Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Bartek

Nie zgodzę się z Tobą, że źle zarządzają projektami. Dużo zależy od punktu widzenia, może nie wszystko wiemy?

Lila

Świetna atmosfera i ekipa! Ciekawe projekty - nie zawsze dobrze zarządzane.

Waldi

Skoro firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy to pewnie pracuje się tu również bardzo dobrze.

Ziom

Faktycznie, nic dobrego to nie można wróżyć. Widać brak podstaw i asekuracyjnosc. Zamiast iść do przodu to wszystko stoi w miejscu.

Ona
@Ziom

Bardzo "ciekawa" opinia, niestety kompletnie niemerytoryczna - więcej konkretów

ony

jak dla mnie w porzadku - rozmowy na skype bardzo treściwe, rozmowa w biurze też. Zarobki fajne, ludzie wydaja sie byc ok. A technologie - jak wszedzie - troche nowego ale i troche starego.

Info

Ktoś tam ostatnio odeszedł z roboty i teraz chyba szukaja.

kempa

O co chodzi z tymi technologiami? Ja mialem z nimi rozmowę przez Skype i bylo wyraźnie powiedziane za robią w MVC i AngularJS, do tego maja takze systemy które utrzymują od kilku lat i tam faktycznie web forms, czyli podobnie jak w innych firmach - w zależności od projektu. Daj znac czy masz jakies konkretne info odnośnie tej firmy.

indigo

Z pynktu technicznego same stare technologie... asp.net web forms.

Student

Cześć, Czy mógłbyś coś więcej napisać. Pracowałeś tam czy znasz kogoś kto tam pracuje? Jeśli chodzi o zarobki to na ile może liczyć osoba, której szukają (3 lata doświadczenia)? I o co chodzi z tym biurem?

anon

Szukają ludzi z 3 letnim doświadczeniem, ale niesety to strata czasu jeśli chodzi o pracę za przyzwoitą kasę. Firma nie ma nic wspólnego z warunkami panującymi na zachodzie. Biuro to tez prowizorka

Zostaw merytoryczną opinię o Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gliwice

• Jak się pracuje w Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce
3.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce