Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce

Gliwice

Opinie o Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce

anon 2012-12-15 12:09:20
Szukają ludzi z 3 letnim doświadczeniem, ale niesety to strata czasu jeśli chodzi o pracę za przyzwoitą kasę. Firma nie ma nic wspólnego z warunkami panującymi na zachodzie. Biuro to tez prowizorka
Student 2013-02-19 09:49:05
Cześć,

Czy mógłbyś coś więcej napisać. Pracowałeś tam czy znasz kogoś kto tam pracuje? Jeśli chodzi o zarobki to na ile może liczyć osoba, której szukają (3 lata doświadczenia)? I o co chodzi z tym biurem?
indigo 2016-06-01 22:16:18
Z pynktu technicznego same stare technologie... asp.net web forms.
kempa 2016-06-02 21:08:12
O co chodzi z tymi technologiami? Ja mialem z nimi rozmowę przez Skype i bylo wyraźnie powiedziane za robią w MVC i AngularJS, do tego maja takze systemy które utrzymują od kilku lat i tam faktycznie web forms, czyli podobnie jak w innych firmach - w zależności od projektu. Daj znac czy masz jakies konkretne info odnośnie tej firmy.
Info 2016-06-21 14:31:37
Ktoś tam ostatnio odeszedł z roboty i teraz chyba szukaja.
ony 2016-07-07 15:56:04
jak dla mnie w porzadku - rozmowy na skype bardzo treściwe, rozmowa w biurze też.
Zarobki fajne, ludzie wydaja sie byc ok.
A technologie - jak wszedzie - troche nowego ale i troche starego.
Zostaw swoją opinię o Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce