Opinie o Hyva Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hyva Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hyva Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hyva Polska Sp. z o.o. w Kraków

Znalazłam ogłoszenie, w którym szukają payroll coordinatora. Tak się składa, że znam dobrze j. włoski, który jest wymagany. Zarobki są konkurencyjne biorąc pod uwagę koniecznosć znajomości tego języka na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową? Ponoć też są coroczne podwyżki oparte na wynikach, rzeczywiście tak jest?

Siłacz Nowy wpis

Generalnie w tej firmie wszystko zależy od tego w jakim dziale się pracuje i jakie ma się nazwisko. Wszyscy z nazwiskiem na J. lub U. mogą liczyć na doskonałe warunki pracy. W firmie jest dużo fajnych ludzi, z którymi pracuje się przyjemnie, ale są też tacy jak szanpwny Pan Prezes, który nadaje się do zarządzania obozem pracy. Generalnie nie jest źle, ale kilku ludzi mogłoby sobie pójść :)

Kandydat Nowy wpis

na jakie zarobi można liczyć przy pozycji EMEA Regional Category Buyer ? Widełki 9-10k brutto?

@Kandydat

O, ja nie wiem, ale też chętnie się dowiem. Poza pensją, czy dają też premie jakieś każdego miesiąca np. czy są premie uznaniowe? I czy na tym stanowisku są jakieś opcje rozwojowe, czyli awansowania? Albo czy firma pomaga tym np. kursami, aby awansować pracownika?

Dyzio

Brakuje mi szczegółów, by odpowiedzieć na ofertę dla Accounts Receivable Specialist with with Spanish or/and French, która dostępna jest na stronie firmy. Jest tam kilka słów o tym, by w pracy opierać się na wytycznych, które dotyczą tego stanowiska. Ile jest tu zatem procedur, a na ile ma się wolną rękę w wypełnianiu swoich obowiązków? I jakiego rodzaju wdrożenia mógłbym się spodziewać, firma przydziela kogoś bardziej doświadczonego do pomocy?

Firma Hyva Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko General Ledger Accountant. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Hyva Polska Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Tołdi

Firma zatrudnia tylko na pełen etat. Wysokie zarobki i premie.

Emilia
@Tołdi

Kurczę, a ktoś inny tu pisał, że słabe zarobki. I komu wierzyć? Może podasz chociaż jakieś widełki żebym zobaczyła czy są dla mnie wysokie czy słabe? I te premie to na jakich podstawach przyznają?

@Tołdi

Wysokość wynagrodzenia i premii zależy od stanowiska i tego co komu...

Czy zdarzają się nadgodziny w Hyva Polska Sp. z o.o.?

Finanse

Ogólnie radzę sobie odpuścić. kiepska płaca, dziwne procedury, brak rozwoju i dodatkowo kiepska atmosfera

Finanse
@Finanse

chyba że jesteś z rodziny wtedy ten problem Cie nie dotyczy :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hyva Polska Sp. z o.o.?

Ktoś

Generalnie jeżeli chodzi o rozwój to firma daje szansę. Oczywiście zależy o jakim stanowisku i jakim dziale mówimy. Pracy na magazynie i serwisie nie polecam (niskie zarobki i premie,praca brudna). Praca w logistyce czasami bywa nerwowa ale jest ok. A jeżeli chodzi o dział handlowy,reklamacyjny i techniczny to są raczej spokojne stanowiska.

Ktoś

A jakie stanowisko wchodzi w grę?

Helena
@Ktoś

jakie są teraz perspektywy w logistyce dla osób po studiach bez doświadczenia w pracy? nerwówka wynika ze specyfiki samej pracy czy również atmosfera na dziale może pozostawiać po sobie wiele do życzenia? ile osób teraz w nim jest?

ih

Omijaj to mijsce z daleka, w przeciwnym przypadku gorzko pożałujesz! Tu jest taki typ który

uuu
@ih

Popieram, pieniędzy się nie dorobisz, kariery też nie zrobisz, no chyba że jesteś wazeliniarz albo rodzina. Generalnie firma nie lubi płacić, podwyżki tylko dla wybranych, reszta się nie liczy.

Xyzka

Brakuje profesjonalizmu na rozmowach kwalifikacyjnych ze strony niektórych osób na stanowiskach kierowniczych. Pytania o stan cywilny, sytuację rodzinną,dzieci, wynagrodzenie w poprzednich firmach. Z tym się można spotkać na rozmowie o pracę w tej firmie.Pracy nie dostałam, wysokie prawdopodobieństwo że jest po prostu dyskryminacja ze względu na płeć. Przecież jak kobieta jest młoda,to za chwilę wyjdzie za mąż i zajdzie w ciążę.. ????

Kakadu
@Xyzka

Zgadzam się z Tobą, tak to właśnie wygląda, najlepiej żebyś była młodą singielką bez dzieci, dyspozycyjna o każdej porze dnia i nocy, a jeżeli będziesz atrakcyjna to już w ogóle zatrudnienie masz gwarantowane. Naprawdę dziewczyny uważajcie, a na tego typu pytania odpowiadajcie asertywnie, uświadamiając im, że to jest niedozwolone i karalne.

@Kakadu

To nie pierwszy taki przypadek w hyva. W tej firmie dyskryminacja jest na pożadku dziennym i to z wileu różnych powodów.

Znasz te powody? Powiedz o tym coś więcej, jestem ciekaw jak ty na to patrzysz.

jeżeli hodzi o pompy z hywy to myk jest w oprogramowaniu one są bezawaryjne ale hywa serwis kasuje za naprawę z winy klienta to standard w tej firmie.

komarowa

striptizer i jego przygody. czyżby jego druga połowa jeszcze nie dostała przykazu do zakończenia

Aga

@Xyzka myślisz serio że to ze wzgledu na płeć?

Mateusz

@florian a czy praca jest wymagająca ?

gosik

Nie polecam pomp hydraulicznych dwuobwodowych ,masakra zepsute sprzedają a potem wciskają klientowi ,że to z jego winy się zepsuła ,że za dużo gazu , obrotów . Nie polecam

hols
@gosik

Wystarczy rozebrać pompę i odrazu widać jaka jest przyczyna awarii ! 15 lat w temacie

Florian

Łatwo jest zaszkodzić więc po co oczerniać firmę jeśli nie ma podstaw? Firma jest spoko ale trzeba chcieć pracować.

Zaskoczony

Wieść gminna niesie, że stery przejął człowiek bez uprawnień, mocno uzależniony od thc. Uważajcie na siebie.

Nikoś

Tak dobrze wam się pracuje , że przestaliście tu zostawiać swoje opinie?

!!!

Striptizer został pomimo kolejnej rotacji personelu

Krzysztof

Od dosyć dawna nie dodaliście żadnej aktualizacji na temat tego, co aktualnie dzieje się w firmie, a byłoby to niezwykle przydatne dla osób, które są zainteresowane podjęciem współpracy z Hyva Polska Sp. z o.o. Czy mogę poprosić o przedstawienie kwestii wynagrodzenia, rodzaju zatrudnienia, które oferuje pracodawca oraz krótkie opisanie relacji pomiędzy pracownikami? Będę niezmiernie wdzięczny za Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hyva Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hyva Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hyva Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyva Polska Sp. z o.o.?

Hyva Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Półłanki 29 G
    30-740 Kraków