Agencja hostess Mag-Mal

Łódź

Opinie o Agencja hostess Mag-Mal

hostessa 2010-05-02 22:41:09
wlascicielka bardzo nieciekwa osoba, nie budzi zaufania, falszywy usmiech przylepiony do tapety bez ktoerj wyglada jak zombi, placa jest roznie, trzeba czekac az bedzie miala dobry humor i laskawie zaplaci
hostessa 2010-07-28 22:47:00
bardzo solidna firma, miła współpraca, jedyna firma która płaci tuż po akcji. Fajne projekty, polecam innym dziewczynom.
hostessa 2010-10-11 12:38:31
wygląda na to ,że nie są wypłacalni....dzwonię i przelew idzie na zasadzie "dziś-jutro"....
Karolina 2014-11-09 09:39:14
Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej agencji. Co weekend mam jakąś akcję, dosyć dobrze płatną i co najważniejsze zawsze po skończeniu jej dostaje pieniądze od razu tego samego dnia. Być może kiedyś było inaczej i stąd te infromacje negatywne. Ja serdecznie polecam tą agencję, bardzo miłe Panie koordynatorki z którym fajnie się wspólpracuje.
malina 2016-04-23 09:04:26
Ja też poszukiwałam wczesniej jakies sprawdzone i przede wszystkim polecane agnecje któe rekrutują i zatrudniają hostesy, jednak nie bede ukrywala,że opinie krąża w sieci różne dobrze ,żę tu weszłam przynajmniej widze, że duża wiekszość z was poleca współprace
Zostaw swoją opinię o Agencja hostess Mag-Mal - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja hostess Mag-Mal