brak logo

Transactor Global Solutions Limited

Kraków

Opinie o Transactor Global Solutions Limited

KrzysiekR 2014-09-09 09:47
Witam,
Czy ktoś podpowie czy warto podjać zatrudnienie w Transactorze w Krakowie na Czyżynach?
Jakie warunki panuja tam obecnie, jak wyglada obłożenie praca i jej organizacja? Czy nadgodziny i brak szansy na wyrobienie się w normatywnym czasie pracy to chleb powszedni?
Czy sa jakies szanse na podwyżki, premie lub awans?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
pozdrawiam
Krzysiek
kamil 2014-12-12 13:27
TGSL to najgorsza firma z jaką miałem nieprzyjemność współpracować. Archaiczne technologie, presja, chamstwo, nieodpowiedzialność to norma. Nie jest to wina polskiego oddziału którego szef jest akurat bardzo kumatym człowiekiem ale wszystko zależy od szefostwa w UK. Nie polecam nikomu, nwet studentom chcącym zdobyć doświadczenie.
6
Małgo 2016-04-21 15:18
W Transactor Global Solutions Limited poszukują Junior Software Developera od zaraz, fajnie wygląda ogłoszenie, jest umowa o pracę i dodatki rozmaite też
kosa 2017-01-20 17:51
Firma Porażka . Prosiłem o wycenę sprzętu na ok 25 K pracownik zadzwonił ,iły super ale niestety nie wycenił olał temat , firma porażka !
Zostaw swoją opinię o Transactor Global Solutions Limited - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transactor Global Solutions Limited