Fundacja Ostatnia Szansa

Boguszyce Małe

Opinie o Fundacja Ostatnia Szansa

Bezimienny 2014-08-07 19:49:16
Szczerze nie polecam, praktycznie wszystkie obietnice jakie składa nam pracodawca są bez pokrycia, oszustwa to chleb powszedni, zmiana umowy jaką podpisaliśmy (tylko raz na początku) w dowolnym momencie, bez naszej wiedzy (dzieło/zlecenie), brak obiecywanego ubezpieczenia, oszustwa w wypłacie pieniędzy (nadgodziny wychodzą nawet poniżej 2 zł!), a wszystko doprawione ciągłymi kłótniami o wykonywane przez nas obowiązki (szefowa zleca coś jednego dnia, na drugi jesteśmy mieszani z błotem za to, że wykonaliśmy jej polecenie), niesprecyzowane jest to co mamy właściwie robić, zatrudniamy się jako OPIEKUN PSÓW, a tym czasem musimy wykonywać prace, spawacza, murarza, ogrodnika itp. Nie istnieje coś takiego jak urlop, jeden dzień wolny w miesiącu (bo oczywiście wszystkie niedziele i święta spędza się 10/14h w pracy) może okazać się wielkim problemem, jeśli planujesz zachorować poważniej to zapomnij, że dostaniesz jakieś dni wolne na ten czas, bo przecież choroba to żadna wymówka od pracy no chyba, że trafisz do szpitala w tedy to pracodawca łaskawie rozpatrzy ponowne przyjęcie Cię do pracy (bo z automatu zostajesz praktycznie zwolniony). Pracę polecam tylko masochistą z pewnością będą mieli wiele atrakcji.
Zostaw swoją opinię o Fundacja Ostatnia Szansa - Boguszyce Małe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Ostatnia Szansa