Fundacja Ostatnia Szansa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fundacja Ostatnia Szansa

Tomek Nowy wpis

Polecam - zwierzaki fajne, dużo pracy na świeżym powietrzu, umowa o pracę i takie tam.

Karol Nowy wpis

Pracowałem w wakacje - spoko praca przy zwierzakach, nadgodziny płacone, nie narzekałem.

Bylem Widziałem Nowy wpis

Niby mili niby spoko ale jednak nie otrzymałem wynagrodzenia za kilka dni pracy ( nawet sie nie upominalem chcialem zobaczyc jak Pani szefowa do tego podejdzie). Szukają caly czas pracownika juz od kilku lat. Widzę, ze teraz Na rozmowę rekrutacyjna trzeba zarezerwować kilka godzin! Przyjedziesz, pomożesz troche i do widzenia. Przychodzisz na okes probny bez umowy i zawsze troche pomozesz na czarno. Pamietam, ze sympatyczne byly pracownice, które tam dluzej juz pracowały.

Tomasz

Pracodawca tragedia nie płaci przyjmuje na czarno!!!!!

Mariusz
@Tomasz

Skoro się chcecie przyjmować bez umowy, to potem nie dziwota że pracodawca kombinuje i nie wypłaca kasy. Nie ma umowy to robi co chce. Nauczka na przyszłość...

@Mariusz

Tomasz to chyba był w innym schronisku, bo akurat w tym nie mogłoby szefostwo zatrudnić na czarno, bo to fundacja i rozlicza wydatki. Jak pracowałam to jak najbardziej były umowy.

Beata
@Karolina

A ja to myślałam, że w fundacjach to charytatywnie się robi. A co należało do Twoich obowiązków tutaj?

@Beata

Przy zwierzętach to jest praca na cały etat - masz swoje grupy i się nimi zajmujesz. Normalna umowa o prace, dodatki za prace weekendowe, ale teraz już są osoby tylko na weekendy, więc pracujesz od pon do pt. Zwierzaki są kochane i zadbane i wszyscy starają się dla nich jak najlepiej.

@Tomasz

Szanowny Tomaszu nigdy nikogo nie przyjęliśmy bez umowy czy to zlecenie czy umowa o pracę a przyczyna jest prosta jesteśmy organizacją pożytku publicznego z każdej wydatkowanej złotówki musimy sie rozliczyć ! W każdym ogłoszeniu o prace jest napisane nie przyjmujemy na czarno, zatem ? Zemsta ? Raczej , trutni i leni mamy dosyć

Nowy wpis

@Beata

Szanowna Pani Beato Fundacja Prowadzi SCHRONISKO dla porzucanych bezdomnych zwierząt a te musza miec opiekę ; karmienie, sprzątanie, wyprowadzanie na spacery tak w wielkim skrócie zatem jakie za darmo ?Za darmo to przyjeżdzają wolontariusze w weekendy i wyprowadzaja psy. Nigdy u nas zarobki nie były na poziomie najniższej krajowej ale sorry to Fundacja która utrzymuje się z DAROWIZN nie prowadzi działalności gospodarczej w związku z czym nie będzie to wynagrodzenie jak w dobrze prosperującej firmie dla informatyka . Od trzech lat pracownicy etatowi pracuja I zmiana 7 godzi II zmiana 6 godzin i dwie soboty w miesiącu co zmusilo nas do zatrudniania pracowników weekendowych WSZYSCY tu mają umowy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fundacja Ostatnia Szansa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bezimienny

Szczerze nie polecam, praktycznie wszystkie obietnice jakie składa nam pracodawca są bez pokrycia, oszustwa to chleb powszedni, zmiana umowy jaką podpisaliśmy (tylko raz na początku) w dowolnym momencie, bez naszej wiedzy (dzieło/zlecenie), brak obiecywanego ubezpieczenia, oszustwa w wypłacie pieniędzy (nadgodziny wychodzą nawet poniżej 2 zł!), a wszystko doprawione ciągłymi kłótniami o wykonywane przez nas obowiązki (szefowa zleca coś jednego dnia, na drugi jesteśmy mieszani z błotem za to, że wykonaliśmy jej polecenie), niesprecyzowane jest to co mamy właściwie robić, zatrudniamy się jako OPIEKUN PSÓW, a tym czasem musimy wykonywać prace, spawacza, murarza, ogrodnika itp. Nie istnieje coś takiego jak urlop, jeden dzień wolny w miesiącu (bo oczywiście wszystkie niedziele i święta spędza się 10/14h w pracy) może okazać się wielkim problemem, jeśli planujesz zachorować poważniej to zapomnij, że dostaniesz jakieś dni wolne na ten czas, bo przecież choroba to żadna wymówka od pracy no chyba, że trafisz do szpitala w tedy to pracodawca łaskawie rozpatrzy ponowne przyjęcie Cię do pracy (bo z automatu zostajesz praktycznie zwolniony). Pracę polecam tylko masochistą z pewnością będą mieli wiele atrakcji.

Agnieszka
@Bezimienny

Post kłamliwy od początku do końca. Pisał, go pan, z którym zakończyliśmy współpracę po tym jak wyszło że bił zwierzęta. Praktycznie wszyscy pracownicy mają umowy o pracę, jednak znaleźć nowe osoby, które będą pracowały legalnie jest niezwykle ciężko, gdyż większość ma komorników albo chce dorobić pod stołem do renty. Powodzenia w dawaniu wiary w anonimowe opinie. Fundacja Ostatnia Szansa

tak pytam
@Agnieszka

Nie wiem czy ten Pan pisał prawdę czy nie, ale na OLX wystawiono ogłoszenie, że poszukujecie znowu do pracy w schronisku. Sami piszecie, że wszystkie soboty pracujące i jedna niedziela wolna... Cytuję "Praca zmianowa I zmiana od 7.30 do 14 ( niepełne 7 godzin) II zmiana od 13.45 do 20 ( 6 godzin 15 min.) w tym 3 soboty i co najmniej 1 niedziela".

Bywalec

Potwierdzam wpis

@tak pytam

Pracownicy weekendowi pracują tylko sobota - niedziela, pracownicy tygodniowi poniedziałek - piątek. Umowa o pracę dla tygodniowych, weekendowi z reguł chcą zlecenie. Płaca sporo powyżej minimalnej ;). Od rzeczy gospodarczych, remontów itp jest dodatkowy pan, który tylko tym się zajmuje. Mnie się podobało, studia w innym mieście spowodowały, że musiałam zrezygnować.

Małgorzata
@Karolina

Fajnie brzmi, a pracowałaś właśnie w weekendy czy w tygodniu?

Jaszczur
@Bezimienny

Tyle lat temu komentarz dodany, a wszystko nadal jak najbardziej aktualne.

@tak pytam

Po pierwsze zwierzęta musża miec opiekę 24 h dwa nawet chyba nie czyta Pan co pisze I zmiana 7 godzin i 15 minut druga 6.15 prosze sobie wziąc kalkulator i obliczyć czy bez pracujących sobót byłby to cały etat

Jakie są w fundacji dodatkowe nagrody?

Bywalec

Trzeba to zobaczyć na własne oczy, pomylili się z powołaniem

Olga

Nikt nie mówi, że będzie lekko. Pracować trzeba wszędzie ale ważne czy lubimy swoją prace bo od tego zależy bardzo dużo.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Ostatnia Szansa - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fundacja Ostatnia Szansa?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Ostatnia Szansa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Ostatnia Szansa?

Fundacja Ostatnia Szansa