Lavoro s.c.

Częstochowa

Opinie o Lavoro s.c.

admin 2015-08-03 10:37
Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Lavoro s.c.? Opowiedz o tym na naszym forum.
BylapracownicaLavoro 2016-09-30 00:32
Jednym słowem jeden wielki wyzysk, zwłaszcza w Sosnowcu ! Firma ta bierze pieniądze z PEFRON ale żeby coś dać pracownikom których mają za darmo to nie ma o tym mowy. Brygadzistki wielkie damy, tyłka nie ruszą aby pomóc to raz a dwa jak nie jesteś siostrą brygadzistki Elki lub przyjaciółka to jednym słowem masz wielkie problemy.
Mm 2017-02-23 23:04
W Tychach ta firma wynajmuje ludzi z grupą inwalidzką do pracy w Ekoland. Powtarzam wynajmuje!!! Czyli ludzie, którzy chcą przejść pod Ekoland nigdy nie przejda!!! A na rozmowach o pracę kłamią,że się przechodzi po roku,co jest bzdura. Przepracował em rok i powiedzieli,że lada chwila przejdę pod Ekoland i nic! Gdyby nie rodzina i długi dawno bym tę złodziejska firmę porzucił. Za pracę w systemie czterobrygadowym czyli jak leci nawet w święta płacą max 1800 netto,częściej jest to mniejsza kwota.Zero socjalu,bałagan organizacyjny, koordynatorzy do bani. Praca w ogóle nie dla osób z grupą, ciężka ,pracownicy Ekolandu w większości prostaki i tylkodajki. Lavoro nie polecam,to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kretacze
Zostaw swoją opinię o Lavoro s.c. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lavoro s.c.