Opinie o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Nasza fabryka jest na etapie kolejnego dużego rozwoju. Rozbudowa Wydziału Produkcji Kostek Toaletowych oraz nowe inwestycje na Wydziale Produkcji Kosmetyków wiążą się z dynamicznym wzrostem zamówień – i nie jest to wzrost sezonowy! Na stałe zwiększamy naszą załogę o 50 nowych pracowników. Dołącz do naszego zespołu! Więcej informacji o fabryce w Bydgoszczy zamieszczamy na naszym fabrycznym FB: https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

lolek

Czy w którejś brygadzie były już oceny roczne? Jakieś rozmowy z koordynatorem na temat oceny?

@lolek

Jakiej oceny i stopniowania można dokonać? Skoro we wszystkich brygadach jest bałagan! Tylko w jednych jest mniej w innych więcej. Widać, że ze wszystkich brygad najlepiej wypadają brygady A i (usunięte przez administratora)

@OKEY

Haha, czwarta brygada też była napisana, a administrator usunął. Dlaczego to takie niesprawiedliwe? Dlaczego następuje podział? Ale zobaczymy jak ocenią brygady. Może dlatego, że usunęli tam robotników.

Lila

Jednak im więcej bab tym większe dramy. Różni ludzi pracowali, różne rzeczy tu wypisywali, ale to co teraz się wyprawia i to na magazynie! Gdzie pracuje garstka ludzi to przechodzi ludzkie pojęcie. Weźcie się ogarnijcie bo na (usunięte przez administratora) się zbiera.

Jack
@Lila

Zamknijcie tego Ukrainkę, która pisze tu bez końca. Ona wszystkich denerwuje i sprawia kłopoty, a to wszystko przez jedną osobę. To przez nią słyszałem, że wezwali ich do lidera. To dwulicowa osoba, która mówi (usunięte przez administratora) o innych i truje wszystkich. Nie ma żadnego porządku. Tylko dlatego, że zostali przeniesieni do innej brygady, tam też będzie robiła takie rzeczy. Szkoda mi kobiety w ciąży która nie jest niczemu winna i pracuje w swoim stanowisku jak każdy inny.

XA

(usunięte przez administratora) Ile lat pracuję, w tej fabryce nigdy nie cenili pracowników! Szefowie mają nikogo w nosie! Nie liczą się z niczyim interesem, nigdy nie pytają, robią co chcą!!! A potem chcą, żeby ludzie przychodzili i pracowali dla nich. Kto by chciał to?

@XA

Niedorzeczne, gdzie widzieliście jakikolwiek zakład pracy myślący o swoich pracownikach? Szefowie nie cenią nikogo poza sobą, zwłaszcza w tym zakładzie! Z tego co słyszałem, o przestawianiu pracowników, chcą pokazać jaką kolosalną pracę wykonali. Za kilka dni powiedzą, że ich nie potrzebują. A wy wszyscy będziecie im wchodzić w (usunięte przez administratora) Młodzi kierowniky nie są dobrzy, nauczyliby się pracować jak robotnicy, a potem siedzą na krzesłach i wytykają palcami gdzie trzeba. Napisałeś o jednym, a teraz dostarczyłeś kolejny temat do rozmowy.

Rotacja
@OKEY

To z powodu dużej rotacji pracowników,ci z wyższych stanowisk zakładają ze człowiek ktory dopiero co się pojawił w firmie na 80% zaraz się zwolni,w sumie nic dziwnego bo warunki jeśli chodzi o umowę,system pracy to podchodzi bardziej pod (usunięte przez administratora).Kto na poważnie będzie pracować w tej firmie?Nikt,a ci ktorzy traktują prace na serio w tym (usunięte przez administratora),to chyba niezaradni,niepraktyczni ludzie.

Pecha
@Rotacja

Czy naprawdę wszyscy uważacie, że jeśli robi się to zwykłym pracownikom, którzy nikomu nic nie zrobili, to na tym koniec? Przyjrzyjcie się bliżej, ile z tych par jest w fabryce. Tylko niektóre z nich zachowują spokój, a inne są niszczone. Zobaczcie jak szczęśliwa pracownica Randstada zawsze chodzi z kerownikiem Unilevera. Dlaczego wszyscy o tym milczą? W tej fabryce nie ma porządku. Niektórzy dostają więcej pieniędzy, bo nic nie robią, a Ci, których nie lubią, mogą dostać mniej. Wysyłają ich gdzie chcą. Dlaczego nikogo to nie obchodzi?

XD

To niezły g(usunięte przez administratora) macie w tym unileverze,rygor jak w (usunięte przez administratora) xD Kierownictwu nie zależy na tym aby utrzymać pracownikow,ponieważ doslownie każdy jest w stanie wykonywać te banalne czynności,dlatego są tak rygorystyczni i nie boją się rezygnować z ludzi czy ustanawiać takich zasad bo lada moment przyjdzie ktoś inny i cie zastąpi.

Aplikowałeś do Unilever Polska SA na stanowisko Elektryk-Elektromechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Marina

Dzien Dobry moje imie jest Marina , wszyscy wiedza, dobrze wiecie ze ja nic nie potrafic i nierobic od tego byc robert. zawsze uciekamp rzed jego zona, narazie sie udawac ale niewiem na jak dliugo... lubie w (usunięte przez administratora)

@Marina

Wchodzę na tą stronę dla sportu i jak już wspomniałem wcześniej,piszecie w kółko o ukrainkach które przyjechały zza granicy aby zarobić lepsze pieniądze a wy typowe zepsute sebixy z pospolitymi umyslami,bez perspektyw i bez skrupułów moralnych tylko nakladacie dodatkowy ciężar na tych ludzi pisząc te głupoty.Troche sumienia by się wam przydało serio,weźcie sobie urlop i się zachlejcie bo to zapewne wasza jedyna forma odpoczynku.Z resztą dla zdecydowanej większości ludzi tego zakładu również xD taki pozytek zrobicie ze dacie niektórym odpocząć,bo nie będą musieli waszych mord oglądać i znosić pustej gadaniny.

@Tragedia

Gościu otwórz oczy bo chyba niewiesz co się dzieje, pracuje tam na telefon ale to co widzę to przekracza ludzie pojęcie

Tragedia

Nie jestem nawet z waszego wydziału xD ale kiedyś u was robiłem nieroby,co chwile chodziliście sobie na stołówkę robić krótkie przerwy kiedy wszystkie linie były zaopatrzone w butelki na spedycji. Macie tutaj filmik na temat typowej pracy produkcyjnej,rutynowej,bo unilever to idealny przykład współczesnego (usunięte przez administratora) gdzie człowiek się stopniowo rozkłada fizycznie,psychicznie i moralnie.Ja się za chwilę zwalniam,daleko mi do mentalności 50latka który uważa że skoro ma stabilna pracę to jest idealnie.Nie ważne że za najniższa,ważne że płacą,co za absolutna katastrofa,żebyśmy my młodzi musieli jeszcze znosić was z tym niewolniczym mentalem,ale spokojnie zapora bedzie postawiona przez młode pokolenie i się pracodawcy naucza szanować pracowników.Nawet mi nie odpowiadajcie na opinie. (usunięte przez administratora)

PREZERWATYWA
@Tragedia

Kochani. Przeczytałam chyba wszystkie wpisy na tej stronie. Szokuje mnie bardzo wulgarność niektórych wpisów. Nie ma potrzeby wypisywać imion naszych koleżanek i kolegów. (usunięte przez administratora) Dlatego proszę nie podawajcie imion. Widzę też, że kierownictwo nie jest w ogóle świadome, że nasza załoga jest tak bardzo skonfliktowana. Moim zdaniem ktoś z kierownictwa powinien spotkać się z nami, wyjaśnić wszystko i wyciszyć sytuację. Nie ma naprawdę sensu pisać tych złośliwych komentarzy, np. że Marina jest jest świetna albo, że Tania nie potrafi układać kartonów. Dajcie spokój Robertowi. On już i tak ma nie mało stresu. Każdy lider wymaga, a to że od czasu do czasu powie coś na kogoś niecenzuralnego to nie przeżywajcie. Wszędzie tak jest. On narobił sobie dużo problemów i nie zawsze panuje nad swoimi nerwami. Marzę, że kiedyś przyjdę do pracy i zobaczę, że wszyscy są dla siebie mili i serdeczni i wszyscy cieszą się, że dzięki leverowi na świat przyjdzie przyszły kandydat do pracy w UNILEVER.

AntyAntyfan

A co, Marinoszka tak pięknie pisze po polsku? Nie zastanawiaĺeś sie czasem dlaczego marnuje sie taki wybitny talent jak ty w leverze. Może z twoimi umiejętnościami napiszesz na jakim stanowisku ja pracuję. Podpowiadam, że nie wszyscy co tu pisza są pato.

Juras

Są granice, których moderatorzy przekraczać nie powinni. Kto wycina moje posty???? Wychodzi na to, że to mi znowu przypadł w udziale zaszczyt niemały poinformować koleżanki i kolegów, że możemy spodziewać się wkrótce szczęśliwego wydarzenia. Jedna z naszych koleżanek zostanie obdarzona cudem poczęcia (dziecka). Chwała Panu i Matce Najświętszej. Nie posiadamy się z radości.

uk18
@Juras

To dobrze. Niedługo dziewczyna pójdzie na chorobowe i zazdrość koleżanek się skończy. "Czego oczy nie widza, tego sercu nie żal"

Hania
@Juras

Przepraszam, może to wydawać się, że to głupie pytanie, ale czy stosunek odbył się na terenie naszego zakładu? Co w takim razie na to nasze kierownictwo? Czy znowu będzie zachowwać się jak struś?

@Juras

Dlaczego nie jesteś zadowolona? Dzieci są cudowne. W tym samym czasie jej miejsce zostanie zwolnione i przestaniesz o nich rozmawiać. Pewnie zazdrościsz, że sama nie możesz urodzić i że oni są szczęśliwi? Albo o czym jest rozmowa?

Opto
@Juras

Widocznie jest słaby nadzór inspektora BHP. Gdzie on wtedy był. Czy wogóle ma pojęcie, co się dzieje w zakładzie?

Gorgio

A moze sama bedziesz miala odwage i przekażesz osobiscie grosika na rzecz walki z antydymaniem w pracy i pomozesz dziecku wyjsc na ludzi. Bo zakład, behapowiec, kierownik i inne genetyczne zje.by twego pokroju nic nie wpłaca a tak sama pokażesz inicjatywe... A no tak ty tylko potrafisz przez internet robic gówno-burze bo lepiej jak bedziesz sie brandzlowac za monitorem/ekranem tel. bo sprawia ci to radoche... a teraz szlochaj nad samą sobą...

Lol

Pewnie jestescie z magazynu,pamiętam jak tam pracowałem w 2019,zdziczałem ostro na paletyzacji,widzę że skutki pracy na tym obszarze dotykają również was,ale spokojnie może w przyszłości odnowicie się moralnie tak jak ja gdy się zwolniłem,a gdy spytano mnie o powód,odpowiedziałem "Chcę zachować ludzkie cechy".

aparatowy

pomijam juz to noszenie workow, mycie beczek itp. ale najgorszy w pracy na nawazalni jest ten smrod chemikaliow, ktorym czlowiek przechodzi - nawet jak sie przebierzesz to nadal czuc ten chemiczny gryzacy odór

Wytwarz.
@aparatowy

Nie przesadzaj to zmień robotę na lepszą i lepiej płatną, a kredycik sam się nie spłaci ! Dlatego weź się lepiej za robotę albo powiedz to na zebraniu bosowi jak masz jaja.

Któraś

Jestem ciekawa dlaczego do tej pory kierownicy nie zrobili porządku z tą całą sytuacją. Wszystko doskonale wiedzą, a zamietli to pod dywan. Czy naprawdę trzeba uderzyć gdzieś indziej, aby otworzyli oczy? Czy już za późno? Dziewczyny mówią, że on pracuje bardzo długo więc co? Ma jakieś plecy? Też takie chciałabym mieć i robić co mi się podoba. Nie ładnie... nie ładnie...

@Któraś

Ukrainka, co ty próbujesz zrobić? Przecież jesteś dorosłą kobietą! Każdy pracuje na tych samych prawach i każdy wykonuje swoją pracę. Butelki same się nie napełniają, a skrzynki same się nie układają. Jesteś zazdrosna, bo nie masz wsparcia? Czyli obróciłaś wszystkich przeciwko sobie. Zostałeś wezwany przez kierownictwo, udzielono Ci głosu, wypowiedziałeś się, zostałeś wysłuchany. Pisząc tu na tej stronie z szeroko otwartymi oczami tylko robisz wszystkim na złość. Każdy już wie, kim jesteś! Bądź trochę mądrzejszy niż to.

Zdenerwowany

Czytam i czytam, najpierw sie smialem, teraz mnie to denerwuje bo z tego co czytam to jeden temat jest poruszany ze sie kochają. Ale drugi temat na który twierdza ze chłop jest szowinista, damskim bokserem i ze nie wykonuje rzetelnie pracy to przekracza granice. Ktos wyżej napisal ze przyjdzie i na niego pora ale czytając to to bym sie na siebie obawiał po takich wpisach.

….

Trudno nie wałkować tematu jak facet robi z zakładu pracy prywatny płac zabaw i bawi się świetnie swoją zabaweczką robiąc wszystkim innym pod górkę …. Jest jak dziecko z pierwszą miłością gdy zadzwoni telefon leci na rozkaz…. Wszędzie jej za ciężko pracować, z tą nie może pracować z tym nie chce tu za dużo pracy (już nikt z nią nie chce nawet rozmawiać bo pan patrzy) …. Kabaret i zakład pracy chronionej ale z tego co słyszałam bańka pęknie na poważnie nie tylko w pracy ….. gratuluje dziewczyny cierpliwości i determinacji. Nigdy więcej pracy na zmianie z tym chamem.

@….

I to jest dla was problem ze gościu ma takie bliskie relacje z kobietą?Ciężko wam się pracuje z tego powodu?Jeśli nie to po co poruszacie temat na forum ameby umysłowe?A jeśli ciężko wam to się postawcie gościowi,ale podejrzewam że nie macie jaj i zależy wam na pracy w tym cyrku xD

Inny
@Tragedia

Haha sam pracujesz w tym (usunięte przez administratora), pewnie siedzisz (usunięte przez administratora) i nic nie robisz ale odzywasz się jak byś był święty. No naprawdę twoja nazwa użytkownika "tragedia" pasuje idealnie, słabo się kryjesz.

@Inny

Pracuje tymczasowo,bo nikt przy zdrowych zmysłach nie potraktuje tej firmy jako miejsca na stałe.Trzeba zachować ludzkie cechy,człowieczeństwo i być w kontakcie ze światem i rodzina ale ten system i polityka firmy na to nie pozwala.Wbrew pozorom,czasami ludzie z randstadu są bardziej ludzccy pod względem zachowania niż zdegenerowani operatorzy i liderzy z 5 letnim stażem pracy którzy czasami zachowują się jak (usunięte przez administratora) z sawanny afrykańskiej.

@Tragedia

Nie może się pogodzić z tym, że Tanya nie jest traktowana tak jak Marina! Jest o nią zazdrosna o wszystko! Nie umie zarabiać tyle co Marina, nie umie układać kartonów, nie umie zrzucać butelek. Nie ma takiego mężczyzny jak u Maryni! Co ona w ogóle robi w tej fabryce? Jak długo będzie tu pisałа swoje bzdury?

Tragedia

Czytam te wasze relacje z pracy i wieje ładnie infantylnością i degeneracją.Nawet z atosu obok się z was śmieją,tak was ta praca w systemie porobiła.

Heheszki

A czy operatorzy dostaną parasole do obsługi robota na paletyzacji?

Kapie
@Heheszki

Wiadra nie starczają? Może jak na naważalni kogoś znowu nie rozjadą to na jakis dzień bez wypadku wezmą prośbę pod uwagę :D

Heheszki
@Kapie

Co najlepsze kapie na szafę sterującą która jest pod napięciem 400V. Parawany z przekładek już nie starczają dlatego pytam o parasole. Najlepiej takie z haynekena ogrodowe :D

Pat

Słusznie i zrobię! Popatrz, zwróciłeś się do obelg, powinieneś być zwolniony w pierwszej kolejności! Nie musisz być tu tolerowany, jeśli nie jesteś zadowolony to idź poszukać innej pracy zamiast pisać tu na tej stronie własne (usunięte przez administratora) którego nikt nie chce! Powinieneś współczuć swojemu liderowy za to, że przychodzi tu jeden taki parszywy człowiek jak ty i wszyscy muszą cierpieć! Kiedy cię nie było, wszystko było w porządku! A piszesz tu, bo nie masz wsparcia w kolektywie! Musisz dokonać oceny!

To ja usunięta

NASZ WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY PONIEWAŻ KOGOŚ BOLĄ FAKTY CZY MOZE TREŚĆ BYŁA NIE WŁAŚCIWA. NIE MOJA WINA ZE WIDZE JAK JEST I JESTEM ZDRUZGOTANA TYM ZE KTOS TO PRUBÓJE TUSZOWAĆ... JAKAŚ OSOBA CAŁY CZAS WYPISUJE, "IDŹ I POWIEDZ MU TO W TWARZ ALE CO TO DA, MAM BYC JESZCZE BARDZIEJ ZASTRASZONA CZY MOZE MA DOJSC DO RĘKOCZYNÓW A TO NIE JEST JAKIŚ MAŁY FACET TYLKO KAWAŁ BYKA "

Prpac owner
@To ja usunięta

dlaczego wszyscy oprócz jednej muszą pracować, a ona rozmawia przez telefon, uśmiecha się do ukochanego i wychodzi wcześniej z pracy, dlaczego kierownictwo tego nie widzi?

Robol
@Prpac owner

Uśmiecha się bo jest z nim szczęśliwa. On daje jrj wszystko, co każdy mężczyzna może dać kobiecie

Wytwarzanie
@Kapie

W naważalni dzień bez wypadku to dzień stracony

Jasiek

Cześć, ile operator lini pakującej dostaje podstawy na start?

Kacha

Najwyższy czas żeby kierownictwo przetarło oczy i przeniosło Roberta jak najdalej. Koniec z faworyzowaniem jednych kosztem innych. Koniec z umawianiem się (usunięte przez administratora) z koleżanką. Poprośmy o spotkanie z kierownictwem.

cermex 2

Widzę @Kacha że potrzebujesz maść na ból (usunięte przez administratora) Nie każdy może mieć stawkę jak Marina, niestety takie czasy. Może gdybyś więcej pracowała niż zajmowała się plotami to i stawka byłaby lepsza. MUREM ZA JOAHIMEM!! <3

.....

Skoro tak dużo wiesz o swoim szefie, to musisz być na jego zmianie! Masz w sobie tyle zazdrości, złości i nienawiści do wszystkich wokół, że nie masz ani odrobiny sumienia! Nie mogę cię zrozumieć, co próbujesz zrobić? Przychodzisz i odchodzisz, plujesz w duszę, ale ludzie pracują od lat i jest w nich szacunek i zaufanie! I uwierzcie mi, że cokolwiek tu napiszecie, o brygadach, o Robercie, o kobietach, to nic wam nie pomoże! Jeśli masz osobisty problem z Robertem i coś jest nie tak, to szukaj problemu w sobie, a nie zwalaj winy na wszystkich tutaj! I przestańcie straszyć dyrekcję, pracujcie tak długo jak macie, a potem będziecie mieli prawo mieć pretensje! Idź poszukać innej pracy i zajmij się swoim życiem! Ale wątpię, żeby tacy ludzie jak ty byli tolerowani gdziekolwiek! Kto chciałby z tobą pracować?

Mat

Wszystko co tu przeczytałem to ta sama osoba pisząca pod różnymi nickami! Widać, że tej osobie nie chce się pracować i obwinia wszystkich za swoje problemy! Nie rozumiem jednego, dlaczego jego szefowie nie odkrywają i nie zwalniają go, dlaczego stwarza tyle problemów i zastrasza wszystkich? Dlaczego musisz sobie psuć nerwy przez niego? I z całej fabryki jest jedna taka osoba, która wylewa tu wszelkie brudy! Nikt nie lubi takich podłych ludzi, którzy piszą to wszystko tutaj na stronie! I mówi wszystkim jak mają żyć i jak narzekać! Zdobądź nową pracę, a twoje życie stanie się lepsze! I niech wszyscy żyją w pokoju!

…..
@.....

Kolego mylisz szacunek z tolerancja tak dużo wiem o (usunięte przez administratora) bo na każdej zmianie której jestem aż buczy od tego ze kolejna osoba przez niego płakała ze kolejna została wyzwana. Dlatego ze on się nie kryje już z tym co gdzie robił i może dlatego ze wielokrotnie widziałam go w dwuznacznych sytuacjach. Naprawdę sądzisz ze gdy odejdziesz dwa trzy metry od osoby i do innej powiesz „ale (usunięte przez administratora) ze tego nie słychać? Właśnie taki jest twój idol (usunięte przez administratora)

Ken
@…..

Jak wiesz dużo o (usunięte przez administratora) to zamilcz zamiast plotkować, a jak ci się nie podoba to co ty tu w ogóle robisz? Pracując z (usunięte przez administratora) przez tyle lat, zdarzały się różne sytuacje. Pamiętaj o jednym - w pracy jest szanowany. A tak jak to robisz, strasząc szefów, kalając człowieka, pisząc bzdury tu w internecie, zostaniesz odkryty i pójdziesz daleko! Twoja prawda, a raczej pomówienia, nikomu się nie przydadzą! (usunięte przez administratora)

@…..

Jak długo będziemy musieli to znosić? Tu wszyscy powinniśmy być równi, a nie, że jak się jest blisko szefa, to można pracować mniej niż inni.

idiotto
@pracownik

Podaj cwaniaro nazwiska kto mniej a kto wiecej pracuje?? bo z tego co zauważyłam to każdy pracuje tak jak ma nadane obowiązki na danym dziale. Najwidoczniej ty bys chciała przychodzic i plotkowac o każdym, ale spoko każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, szkoda tylko ze obgadujesz innych pod nieznanym nickiem w internecie i niepotrafisz sie przyznac do tego ze wolisz byc leniem śmierdzącym niz pracowac jak nalezy. Najlepiej idz na stołowke i pierdziel bzdury o innych.

@cermex 2

Dziękuję za radę. Nie chodzi mi, że ktoś (Marina) zarabia tyle a tyle. Chodzi mi tylko o to, żeby kierownik oceniał równo pracowników. A nie tak, że jak się przymila do niej (i ona do niego) to wtedy dba o jej wyższe wynagrodzenie. A któraś inna, która nie ma ochoty na mizianie się z nim nie masz szans na lepszą płacę. Ktoś już tu napisał, że obiecał jej bez żadnego powodu awans i lepsze pieniądze.

Oszalała
@Kacha

Od kiedy pracownik ingeruje w cudze wynagrodzenia tym bardzie w pod firmie Randstad(usunięte przez administratora)

Kierownik dzialu kabaretów
@Kacha

Skoro prosisz o spotkanie z kierownictwem to dlaczego to robisz na forum gównianej strony, a nie w zakładzie pracy przy ludziach i w ogóle. Boisz się konsekwencji swoich czynów czy może chcesz wykorzystać innych do swoich niecnych celów. Jeśli masz zamiar oczerniać innych to mów to wprost bezpośrednio do niego a nie płaczesz w sieci. Każdy wie ze ten chłop jest seksistowski ale nikt mu tego nie wygarnął wprost. Strach nie pozwolił czy może tłumaczenie " A co ja mogę sam/a przecież nic nie wskóram". Nie wiem kim jesteś ale to ty jesteś śmieszny/a bo nie potrafisz załatwić swojej sprawy bez wykorzystywania innych bądź Internetu.

@Kierownik dzialu kabaretów

Bardzo trafne spostrzeżenie nie internet jest od tego problem w tym ze owy pan jest kryty wszystko wszyscy wiedzą i dlatego boimy się pójść wyżej bo musiałybyśmy iść bardzo wysoko zapewne skończyło by się zamieceniem pod dywan i usilnym wydaleniem z pracy ale nas kobiet ….. przykra rzeczywistość ale chyba jedyne wyjście mierzyć dużo wyżej

Prywata
@Kierownik dzialu kabaretów

U kierownika i tak nikt nic nie powie. Jak to mówią co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Taka rzeczywistość. Ale to fakt ten facet to szacunek do ludzi ma w (usunięte przez administratora)

Starowinka

Ryszard ty Draniu, oddaj moj rower.... płacz płacz płacz

Ja chciałbym tutaj podziękować za możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji w tej firmie.Jako młodszy pakowacz spełniam się bardziej niż w jakiejkolwiek innej pracy,dziękuję za zatrudnienie.

Witam

Witam,chciałbym tutaj otwarcie oznajmic ze praca w unilever bydgoszcz Polska SA to najgorsze co mi się w życiu przytrafilo.

bello mondo
@Witam

Ma racje, co tu sie dzieje to naprawde przechodzi wszelkie oczekiwania. Facet kradnie latami a dostaje wypowiedzenie bez zadnych konsekwencji, inny zrobi jakas (usunięte przez administratora) a jest szkalowany, okradany z premii a nawet zwalniany dyscyplinarnie. Na brygadzie D sie leją, popychaja, kopią, podkładaja innym produkty do prywatnych toreb zeby goscia na bramce uznali jako (usunięte przez administratora) i to jest ok. Ten kordynator powinien dawno byc zdjety ze swojego stanowiska bo to On wprowadza taką atmosfere swoim zawyżonym ego. Zatrudnili jakis inżynierków ze juz niewiesz kogo słuchac a ludzi do pracy brakuje. To jest parodia ze na nie ktorych liniach masz mniej ludzi do produkcji niz tych pseudo inzynierów, (usunięte przez administratora) wiedzących a tylko spychajacych jeszcze zadania na tych pojedynczych operatorów. Nikt tu nie chce przychodzic i to otwarcie juz mowia osoby odpowiadajace za rekrutacje. Premia okrojona a jaki wplyw ma produkcja na ta premie? Czemu biura nie maja tez mniejszej? Przeciez to nie wina operatorów ze mamy jakies zlecenia po tone i trzeba co chwile mycie robic a co za tym idzie zużycie wody rosnie. jeszcze do tego specjalnie zmienili rozliczenie wypychów na trzy miesiace zebys nie bral w lato dziesieciu dni urlopow plus cztery wypychy bo masz (usunięte przez administratora) na nich w prawie 40 stopniach temperatury na tym wytwarzaniu. Nie polecam nikomu a wrecz odradzam tu pracować. Ja juz tez w trakcie zmiany pracy, ile mozna...

@bello mondo

Nikt przy zdrowych zmysłach znając polityke firmy i ich stosunek do pracownikow nie zostanie na dłużej,nie wazne kto jak sie zachowuje.Tu się przychodzi na chwilę,żadna inna firma w Bydgoszczy nie ma tak dużej rotacji jak ta.Nikt tu nie chce pracować,a randstad na ślepo przyjmuje doslownie każdego,byłych więźniów,ludzi upośledzonych,chorych psychicznie.Obserwujac operatorów w tej firmie widzę że też dziczeją od tej ciągłej pracy w systemie i hałasu na hali.Postawcie tych ludzi w pomieszczeniu gdzie będzie cisza to nie będą wiedzieli jak się zachowywać.

@bello mondo

O problemach w zatrudnieniu to od lat się mówi. Problem będzie się tylko pogłębiał. Dla zakładów produkcyjnych jedynym ratunkiem jest jak największa automatyzacja-niestety mrówka się średnio sprawdzila(?)podejrzewam, ze po to te inżyniery sa zatrudnione.

@Witam

Dobra dobra, w innych fabrykach tez sa ogromne rotacje. Dobrze moze i nie jest, ale demonizować tez nie ma co.

Rand

Co wy ludzie piszecie? Widzę tylko tych, którzy tu piszą, którzy są mściwi i zazdrośni, którzy nie mają własnego życia i nic do roboty! Tylko ci, którzy mają mało inteligencji będą pisać i dyskutować o tym wszystkim!

Były
@Rand

Gdyby był w porządku nie byłoby tematu a tak to niech się zastanowi co z nim nie tak

Wyf

Ktoś wie czy to prawda, że chcą nam uwalić sporo premii rocznej do 3.5% ??

Audytor
@Wyf

Jak obetną to na wizytę prezesa wpadnie akurat przez przypadek prokuratura w poszukiwaniu zaginionego sprzętu

Zygi
@Audytor

Spokojnie udało się wywalczyć 4,75%. A sprzęt był i się zmył - nikt już o tym nie pamięta.

ałditor
@Audytor

a ten przypadek to na podstawie?

Lol
@Zygi

Dajcie spokój to jest tak bogaty zakład, że mają w poważaniu te kilkanaście/ kilkadziesiąt tysięcy. Kupi się nowe :D

Dobrze

Ale w jaki sposób mógł załatwić jej wynagrodzenie większe?

Jak pomoże bóg jak rodzina cała została już rozwalona przez szefa Mariny? Co robić?

@Dobrze

A skąd mam wiedzieć. Wiem tylko, że chwalił się przed Marina, że postarał się o dobre wynagrodzenie dla niej i zarabia tyle, że jego wlasna żona tyle nie dostaje.

@Andrzej

A żona tez pracuje w UL?

Pracuje w dziale paletyzacji w Bydgoszczy.

Kolejna która ma dość
@Tlit

Ciekawi mnie czy Pani żona również w domu jest tak traktowana? obrażana, poniżana jak inne kobiety i czy jej z tym dobrze…. Kierownictwo udaje ze nic nie widzi bo nie potrafią przyznać się do błędu złej obsady ważnych stanowisk. Dziwie się wam dziewczyny ze tyle z tym panem wytrzymujecie zamiast pójść zbiorowo zrobić porządek. W dorywczych jest kilka które nawet tak jak ja zostały potraktowane bezczelnie czy seksistowsko przez tego „pana”

Witam

Ale wy jestescie ostro porobieni żeby takie tematy poruszać na tej stronie.Przyjechali ludzie zza granicy chcąc zarobić lepsze pieniądze,są z dala od rodziny domu,zapewne nie mieszkają w wygodnych warunkach a wy pisząc te głupoty jeszcze im utrudniacie pracy śroty.Moja poprzednia opinia pod tym samym pseudonimem tylko potwierdza moje tezy,dziczejecie w tej firmie.

Nie wierze

I co kolejna sytuacja bedzie zamieciona pod dywan? Jeszcze tego brakuje.... ludzie obudźcie się!!!!

Nici
@Nie wierze

Jaka jaka? Co się zadziało?

No tak

Chyba ze ktoś będzie szybszy

Rand

Pani Olga, agencja to robi i przyjmuje adekwatnych ludzi, a nie tych, którzy słuchają bzdur. To dziewczyny pracują w agencji, a nie Robert. A jeśli w ogóle Ci nie zależy, to poszukaj innej pracy, może zamiast męża znajdziesz Roberta, którego szukasz!

Tlit

Może inni tez się opiekują?

Omen

Coś wiadomo o premiach rocznych? Bo jak narazie cisza totalna?

Kleofas

Nie ma w tym roku nic

Rick
@Omen

To prawda nie będzie w tym roku premii kryzys gospodarczy inwestycje itp niestety

tit
@Omen

Nic nie wiadomo, aby miało ich nie być.

Iza
@tit

A w jaki sposób udziela się tutaj ludziom tego typu zbiorczych informacji? Można także dopytać ile ta premia wyniosła w ubiegłych latach? Była tendencja wzrostowa?

złomiarz
@Omen

nic nie dostaniecie, zakład musi nowe pompy pokupować

Jan
@Rick

Coraz gorzej na rynku pracy żeby tylko w UL nie było redukcji zatrudnienia.

ktoś
@Jan

niby jaka redukcja zatrudnienia jak cały czas szukają pracowników

Fhsjjsd
@ktoś

Szukają i beda szukać bo w tej firmie jest rotacja jak w żadnej innej.Szukaja mechaników,automatyków,operatorów,pakowaczy.

@Fhsjjsd

Opłaca się aplikować na produkcję słyszałem że ludzie z długim stażem nieźle zarabiają?

Fhfhfjf
@Kandydat

Zalezy na jakie stanowisko,automatycy i operatorzy napewno zarobią więcej,jeśli chodzi o pakowaczy to najniższa krajowa plus dodatek za system co w tym roku wychodzi lekko ponad 3k

Sylwia
@Fhfhfjf

A wiesz może, czy na stanowisko pakowaczy przyjmują również kobiety? Trochę słabo z ta najniższa krajową, nie ma żadnych premii? Jest chociaż omowa o pracę od początku zatrudnienia?

Fhfhfh
@Sylwia

Nie no gdzie tam premia xD tylko dodatek się dostaje za ten (usunięte przez administratora) system 4 brygadowy.Jest umowa o prace tymczasowa,wysyłana co tydzień ponieważ obejmuje okres 7 dni.Moim zdaniem lepiej być pakowaczem w tej firmie i mieć wysrane na wszystko a nie operatorem który ma mase odpowiedzialności,a zarabia nie wiele wiecej.Przychodzisz,masz wywalone,rzucają tobą po liniach i naprawdę trzeba się wysilić aby kogoś zwolnili.

hłehłe
@Kandydat

Ile to jest nieźle?

HajsHajs
@Omen

I coś konkretnego z tymi premiami wyszło? Coś cisza...

Jo
@HajsHajs

4.75%

@Omen

NAPEWNO premię dostanie Marina (z działu paletyzacji) od swojego szefa - Roberta. Już wcześniej chwalił się jej, że załatwił jej wynagrodzenie miesięczne większe niż ma jego żona, która pracuje w tej samej firmie.

@HajsHajs

@Omen

NAPEWNO premię roczną dostanie Marina (z działu paletyzacji) od swojego szefa - Roberta. Już wcześniej chwalił się jej, że załatwił jej wynagrodzenie miesięczne większe niż ma jego żona, która pracuje w tej samej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Unilever Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 376.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 39 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 194 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever Polska SA