Opinie o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Nasza fabryka jest na etapie kolejnego dużego rozwoju. Rozbudowa Wydziału Produkcji Kostek Toaletowych oraz nowe inwestycje na Wydziale Produkcji Kosmetyków wiążą się z dynamicznym wzrostem zamówień – i nie jest to wzrost sezonowy! Na stałe zwiększamy naszą załogę o 50 nowych pracowników. Dołącz do naszego zespołu! Więcej informacji o fabryce w Bydgoszczy zamieszczamy na naszym fabrycznym FB: https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Jeśli chodzi o bryg. D bo tak się domyślam to racja kiedyś był do rany przyłóż, a teraz jak by mu obiecali kierownicze stanowisko zachowuje się jak by miał kija w (usunięte przez administratora) wielki kierownik ale pewnie dzięki temu ze zna swoją brygadę, dlatego wie jak donosić na innych bo pamiętam go z czasów jak był magazynierem.

@Monika

To skąd taka duża zmiana w tej osobie, ze względu na wyższe stanowisko i kasę? To co są jakieś benefity za donoszenie na innych, bo nie rozumiem czemu ma służyć ta praktyka?

Tak jak Pan Maciej napisał woda sodową mu uderzyła do głowy, cały czas uważa się za lepszego i próbuje nas poniżać, chodzę na wszystkich zmianach i tylko on zachowuje się jakby pozjadał wszystkie niby żartuje a tak naprawdę czujemy się poniżane i szykanowane, a w momencie gdy my chcemy za żartowac z niego, to zachowuje się jakbyśmy mo obrazili nie wiadomo jak. A jak zaczyna chodzić z tak zwanym Simsonem to puszy się jak dyrektor zakładu

Anka

Jak długo można robić na dorywczym.

Oliwia

Czy praca w unilewerze się ruszyła dla systemowych i dorywczych.

lenka

Jak wyglada system pracy od poniedzialku do piatku? Dostalam zaproszenie na rozmowe rekrutacyjna ale jezeli ma to wygladac w ten sposob ze bede "na telefon" bo tak wyczytalam to podziekuje. Czy to faktycznie tak wyglada? Ze zapisza mnie zalozmy na dwa dni w grafiku a pozniej bede musiala czekac na telefon od nich gdy bedzie dla mnie praca?

M

A czy w takim razie ludzie zatrudnieni od pon - piątku też mają szansę na awans np na operatora czy pakowacza ? Czy tylko systemowi ?

zdegustowana

Przytoczyłaś fragment Kodeksu Postępowania w Biznesie Unilevera, ale nijak ma się on do realiów :)"Kwalifikacje i umiejętności"??? Te terminy chyba są niezrozumiałe dla rekrutujących, bo przez Randstad przyjmowani są wszyscy jak leci, a do Unilevera dostają się bezpośrednio najczęściej ludzie po znajomości a ich "kwalifikacje" pozostawiają wiele do życzenia :)

Choli
@lenka

System od pn do pt chodzisz pięć dni w tygodniu bez weekendów... ja dostawałem 3300 na miesiąc w takim systemie

Kora
@Choli

Wow, ale na stanowisku pakowacza? I to było brutto, czy na rękę? Jeśli brutto, to chyba w zeszłym roku, bo teraz minimalna to 3600 brutto jest...

Aplikowałeś do Unilever Polska SA na stanowisko Elektryk-Elektromechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Wez

Mnie to dziwi zachowanie pakowaczy pytacie czy będzie praca żyjecie w niepewności ,jesteście na 1 lub 2 dni na telefon zamiast szukać innej pewnej pracy co was tu trzyma ?? Tyle zarobicie co na dojazd

Pytanko

Liderzy/operatorzy,macie wglad do planów na ten miesiąc i jesteście w stanie oszacować czy będzie praca dla pakowaczy?

Nie tędy droga

Witam, czy planowane są w tym roku jeszcze podwyżki?

Kobieta
@Nie tędy droga

Hahahah ale mnie rozbawiłeś nie licz na żadne podwyżki mozesz sobie pomarzyc i wogóle ta śmieszna stawka 21, 50 brutto to jest śmiechu warte i oprócz tego jeszcze ciągle nie ma pracy dla ludzi zatrudnionych przez agencje ciągle wysyłają na wolne w odróżnieniu do unilewerowców oni mają zawsze prace żenada co tam sie dzieje !!!

Bo tak jest
@Kobieta

To jest (usunięte przez administratora)polityka firma jest taka że człowieka się przeżuwa i wypluwa,to tylko nic nie znacząca jednostka która ma na celu zrealizować nadrzędne cele firmy.Nie licz na to ze ktoś cie tutaj doceni i będzie chciał zatrzymać.

Wini
@Kobieta

A ile ty byś chciał zarabiać będąc na najniższym szczeblu w firmie? No wez mnie nie rozśmieszaj. Jak robisz w systemie to masz do tego jeszcze systemowe. W d.Ach wam się przewraca już. Żeby dostać się przez randstad wystarczy umieć się podpisać. A jak się wykazujesz to koordynator wnioskuje o podwyżki dla was też.

Dbdbbd

Siemano,czy ktoś z was jeszcze zostal przeniesiony z systemu na dorywczy z powodu braku produkcji?

Mrs L

Nie rozumiem tego waszego narzekania na Unilever. W porównaniu do innych produkcji w Bydgoszczy tam wcale nie jest tak zle. Przede wszystkim wszystkie stanowiska pracy sa siedzące, chyba ze ktoś pracuje na palecie. W innych firmach zazwyczaj pracuje się 8h na stojąco, praca jest bardzo lekka, ale jeśli ktoś nie potrafi nałożyć kapsla na butelkę albo spakować do kartonu 6 tubek czy butelek to już chyba z nim coś jest nie tak a nie z firmą. Jeśli dobrze pracujesz i angażujesz się w swoje obowiązki które są naprawdę banalne to będzie dobrze. Jedynym minusem jest system pracy po 7 dni ale dzięki temu można zarobić więcej niż w innych firmach. Obgadywanie i dramy sa wszędzie także od tego raczej się nie ucieknie. Czasami nie dziwie się ze przełożeni nie maja cierpliwości do pracowników którzy nie potrafią nawet miotły trzymać a co tu mówić zamiatać. Dlatego najpierw proponuje spojrzeć na siebie a później oceniać firmę. Pozdrawiam

robson
@Mrs L

Więcej niż w innych firmach? Dobre sobie, dodatek za 3 weekendy pracujące, świątek piątek prawie każde święto w pracy jak ci systemowe nie wypadnie i 7 dni pracy jest śmiesznie niski. Aż tak nisko się cenicie , że dla paru stów poświęcacie życie rodzinne. Idźcie do normalnego systemu pracy a przestaną wam zabierać urlopy na święta i każdy weekend będziecie mieli wolny. Dorobicie sobie nadgodziny i wyjdziecie tak samo jak w Unilever. Nie idźcie na taki system pracy jaki UL oferuje, nie warto. Mówi wam to były pracownik UL, który potrafił trzymać miotłę i angażował się w powierzane obowiązki czego skutkiem był zniszczony kręgosłup, bezsenność spowodowana ciągle innymi zmianami, przemęczeniem wywołanym ciągłym przebywaniem w pracy i pracą przez bite 7 dni a na konto wpływała oszałamiająca kwota wzbudzająca tylko politowanie na twarzy przypominając sobie jak dużo czasu człowiek poświęca na tą pracę a co dostaje w zamian. Patrząc na kwotę na koncie przypomina mi się reklama znanego szamponu DX2 "Tylko tyle?" Dziękuję do widzenia ...

Mrs L
@robson

Hmmm rozumiem ze nie każdemu może odpowiadać ta praca. Ja mówię o swoich odczuciach i mi pracowało się tam dobrze, nie cierpiałam na bezsenność i nie miałam problemów z kręgosłupem. A jak było tak zle trzeba było od razu się zwolnić, prace na produkcji z wolnymi weekendami i świetami można znaleźć od razu. Dziekuje również i do widzenia

WKS

TAK JEST

pod lever
@robson

Robson przestań pierdzielic, byleś najgorszym sortem, nikt cie nie szanowal,ale miales swoje wielke ego, a teraz próbujesz zabłysnąć. Mówie to ja były pracownik randstadu który pracował z robsonem. pozdro haha

olo
@Mrs L

nie jest sztuką zarobić więcej pracując w niedziele i święta,sztuką jest zarobić więcej w 8 godz,Pracując w niedziele i święta wykonując pracę nie związane z ratowaniem życia stajemy się niewolnikami

Mikey
@Mrs L

Co Ty wygadujesz z tymi siedzącymi stanowiskami pracy. Bełkot! Zapytaj chłopaków z parownica ile km robią dziennie na takich liniach jak 56 57 55 23 53 6 17 4 pomijam 10 31 32 bo to kabaret. Siedzącą pracą... większej bujdy nie słyszałem. Taki bełkot to tylko ktoś z biura może uskuteczniać. Do tego 140 zł dodatku za sobotę? Gdybym bral w sobotę nadgodziny w normalnym trybie pracy to bym 2 razy tyle zarobił. A jak komuś zależy na kasiorze to w sobotę robi wyjazd na brak sapa...

kasia982
@Mrs L

nie masz pojecia o pracy w tym zakladzie albo jestes trollem albo paprotka sterowana przez gore - ten zaklad to najwieksza pomylka jesli chodzi o produkcje w bydgoszczy - zaangazowanie? chyba jesli chodzi tobie o jeden weekend wolny w miesiacu :D uciekac z tego przybytku jak najszybciej bo na takich frajerach oni zarabiaja nonstop - dno i jeszcze raz dno - nie jest tu warto przyjsc nawet na jeden dzien

Kama
@Mrs L

No wcale nie jest tak źle , przyjmują przez randstad obiecują złote góry a jak nie ma pracy to wysyłają na wolne

Kasiaa

Czy ktos, kto pracuje przy pakowaniu kostek moze powiedzieć jak wyglada praca?

Jfjffn

Wiadomo jak z robotą w nadchodzącym tygodniu?Systemowych pakowaczy wysyłają co chwile na wolne,orientuje się ktoś czy nastawiać się na kolejne przymusowe urlopy czy będzie normalnie praca?

Jgjgfj

Milcz biedaku,niektórym jest tutaj za wygodnie jak mi na przykład,mam blisko,chodzę z buta,na paliwo wydawać nie muszę a praca jest prosta i bezstresowa,drzwi mam otwarte na stanowisko operatora,gdybym chciał to bym aplikował ale nie chce bo wolę zarabiać przy tym trochę mniej wykonując proste czynności i mieć wywalone totalnie.

@Jfjffn

Tutaj nie wiadomo jak z robotą nawet tydzień do przodu? Czym różnią się systemowi pracownicy od dorywczych jak tych pierwszych też wysyłają na przestój? Wiesz jaka teraz jest stawka dla pakowaczy?

Izabela

Czy do końca roku będzie praca dla ludzi systemowych i dorywczych.

Praca praca

Ktoś wie jak wygląda następny tydzień dla dorywczych ? Czy praca będzie

Maciej

Po jakim czasie można wrócić z powrotem do unilevera przez agencję czy można szybciej jak to wygląda.

Czy będzie praca dla dorywczych?

Znaffca

Jeżeli będzie to dla nielicznych. Tendencja z ilością zamówień jest stała, co nie znaczy dobra. Do końca roku nic się nie poprawi. Pobyt pracowników Randstad wynika z sezonu urlopowego Leverowców. Docelowo nie ma być pakowaczy.

Dawid
@Znaffca

Powiesz coś więcej? Jak dorywcza to na jaki długo jak już się uda załapać? Wiesz czemu likwidują pakowaczy?

Ndndndn
@Dawid

Założeniem firmy jest zoptymalizowanie procesu produkcyjnego do tego stopnia aby był on jak najbardziej zautomatyzowany,co się wiąże z tym aby zredukować ilość ludzi na danej linii do minimum,czyli tylko operatorzy zostaną w odpowiednim czasie.

Sguahshs

Pracowałam w wakacje 2021 na kostkach. Te dwa, trzy miesiące da się wytrzymać, ale nie zostałbym tam dłużej za nic. Praca w teorii lekka, ale ze względu na 3 zmiany i pracę przez 7 dni jest wykańczająca, a stawka godzinowa na tamten moment to 16,67 :') Ubranie robocze to czepek, okulary, bluzka z długim rękawem, spodnie z poliestru, niewygodne buty i wtedy jeszcze maseczka, a na hali było tak gorąco że się nie dało wytrzymać, a jak podwiniesz rękawy to ktoś cię jeszcze (usunięte przez administratora) Niby można iść do toalety kiedy się chce, ale w praktyce nie możesz odejść od linii chyba że znajdziesz kogoś kto cię zastąpi, a najczęściej nikogo takiego nie ma. Ludzie różni, niektórzy normali, inni nie, raz cię (usunięte przez administratora) a na inną osobę która robi to samo przymkną oko XDXD jak czegoś nie wiesz i wolisz się spytać to raz będą mili a raz zwyzywają cię. Jesteś pierwszy tydzień w pracy? Nie wiesz jak coś zrobić, bo nikt ci jeszcze tego nie wytłumaczył? Co z tego i tak jakieś (usunięte przez administratora) będzie mieć pretensje że tego nie wiesz... Szczerze mam mieszane uczucia, na tamten moment wiele z tych rzeczy mnie aż tak nie denerwowało jak teraz, kiedy mam porównanie do obecnej pracy, również przy pakowaniu, myślę, że raz, na wakacje, ok, ale raczej bym już nie wróciła.

@Sguahshs

7 dni w tygodniu? Chciałaś sobie dorobić, czy to był wymóg od firmy?:( Płacili coś więcej za weekendy? Ja właśnie szukam czegoś na dłużej, ale za bardzo pola do manewru nie mam na ten moment, i chyba będę zmuszona spróbować xd Jest jakieś wdrożenie końcowo? No i czy ciężko się dostać, czy raczej na linie biorą ludzi z marszu?

XD

Kurwa (usunięte przez administratora),proces rekrutacji to komedia.Randstad ma gdzieś twoje cv,twoją przeszłość i świadectwo pracy,tu wystarczy IQ mrowki oraz posiadanie rąk i nóg.Przyjmą doslownie każdego jak leci,dostajesz sms'a aby pojawić się o danej godzinie w biurze,ale nie na indywidualna rozmowę jeden na jeden ale spotkanko jest dla większej grupy ludzi i od razu na badania lecisz xD

???
@XD

A po co mają robić indywidualne rozmowy? Masz wsadzić buteleczkę do kartonika albo nałożyć korek na butelkę - mają prowadzić godzinne rozmowy żeby wybrać odpowiedniego kandydata? XDDD Do roznoszenia ulotek też nie potrzebujesz wielkich życiowych osiągnięć.

Yolo

Gdybyście się zbiorowo zorganizowali i postawili ultimatum to by naprawili raz dwa :+) ale domyślam się że jesteście wdzięczni za jakąkolwiek pracę w tej firmie I się zginacie jak tylko kierownictwo przechodzi obok was,dopoki nie dajecie wyraźnych sygnałów do naprawienia klimy to będziecie pracować w saunie.

Lola

A czy ty myślisz że kierownictwo się tym przejmuje? Mają to w (usunięte przez administratora) na starej hali klima chodzi na 20 %... My mamy (usunięte przez administratora) i tyle. Przykre ale prawdziwe

Dddddd

Na hali duszno że nie można wytrzymać. W końcu dojdzie do jakiegoś wypadku,omdlenia ....klimatyzacja włączona jedynie w mistrzówces robole niech się kiszą.Jeszcze nadgodziny proponują

Mmcmxmd

Jaką stawkę dostają pakowacze z randstadu?21,50zl czy 22,80 zgodnie z ustawą?

Maja
@Mmcmxmd

21,50 :]....

Lol
@Mmcmxmd

Wszystko jest zgodne z ustawą bo dodatek systemowy wliczany jest do najniższej. Więc teoretycznie stawka jest nawet większa. Większą stawkę mają ci od pon do pt

Dhsjjddjdj

3600-3700 miesięcznie za pracę w systemie,ale to praca niesamowicie prosta i bezstresowa xD Czynności jakie się tutaj wykonuje to jest ch** w porównaniu do innych firm produkcyjnych.

Genesis

A ty myślisz, że ludzie na produkcji w innych firmach ile zarabiają na takim stanowisku?? Do tej roboty wystarczy mieć ręce, nawet nie musisz być przeciętnie inteligentny, żeby nakręcać korki albo sypać butelki. Ci co sobie zapracują to mają wyższe stawki

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Unilever Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 376.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 39 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 194 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever Polska SA