Opinie o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Nasza fabryka jest na etapie kolejnego dużego rozwoju. Rozbudowa Wydziału Produkcji Kostek Toaletowych oraz nowe inwestycje na Wydziale Produkcji Kosmetyków wiążą się z dynamicznym wzrostem zamówień – i nie jest to wzrost sezonowy! Na stałe zwiększamy naszą załogę o 50 nowych pracowników. Dołącz do naszego zespołu! Więcej informacji o fabryce w Bydgoszczy zamieszczamy na naszym fabrycznym FB: https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever Polska SA w Bydgoszcz

Luki

Czyli wychodzi na to że od nowego roku pracownicy randstadu będą zarabiać 3100 a pracownicy levera 3400-3600 :D

tak
@Luki

Tak, a o co chodzi?

Normalny

Coraz gorzej na wydziale P5 zwalniają się od początku roku operatorzy wytwarzania i operatorzy linii. Gruby pozjadał wszystkie rozumy już większość ludzi go nie lubi za okłamywanie ludzi. Sprawdzanie na kamerach czy się ludzie nie grupują itd. Stwierdzenie, że lepiej zatrudniać ukraińców i białorusinów bo taniej dla firmy. System 7 dniowy wykańczający ludzi ile tak można pracować dlatego niech większość się zwolni a nie robi z siebie (usunięte przez administratora) To nie czasy kiedy miało się 1 dzień wolny w tygodniu. Jak nie szanuje się operatorów to odchodzą. Nieliczny zakład gdzie trzeba chodzić w maseczce mimo że nikogo koło Ciebie nie ma. I otwórzcie oczy dobre czasy Unilevera już się skończyły teraz jeszcze niech wprowadzą 14 dniowy system pracy po co spędzać czas z rodziną. Pozdrawiam normalnych ludzi a środkowy palec korpo bezmózgom!!!

@Normalny

100% racji i ZUS wysyłają do pracowników jak są na L4 tylko im coś nie wychodzi

Nowa

Pracuje tu krotko ale racEj tu nie zostane...to co tu sie wyprawia to jest chore.w mistrzowce nie mozna sie odezwac....brygada,,D,,..linia 41 i ola to linia pelna pogardy...12 i lider ze swoja (usunięte przez administratora) traktuja ludzi jak kogos gorszego sortu.moze ktos by zrobil jakies spotkanie na temat szacunku.

@Nowa

Tu nie ma kto organizować takich spotkań - przykład braku szacunku idzie przecież z góry :) A inna sprawa, że brygada D ma swoją specyfikę i ludzie tam właśnie tacy są. Przykład również idzie z góry :)))

Bez sensu
@Nowa

Posłuchaj nikt nikogo nie traktuje z pogardą lub jak ludzi gorszego sortu jeżeli ta osoba na to nie zaslozy swoją postawą, jeżeli jesteś nowa to weź się za robotę a nikt nie będzie traktował Cię gorzej no ale już sama sobie przybiłaś że raczej rozgarnięta do pracy nie jesteś tylko szukasz dziewczynko sztucznej dramy i wolisz zajmować się i rozpowiadać plotki na temat ludzi których jako nowa osoba ledwo znasz, najpierw dowiedz się kto jest kim a nie, bo ta Czarna to żadna kochanica lidera! Wypracowała sobie ciężka pracą pozycje na danej linii, na każdej maszynie są takie osoby i nie trzeba od razu być czyjąś kochanicą. Także masz rację zwolnij się, to jedyna sensowna rzecz która tu napisałaś. bo nie wymagaj szacunku od ludzi jeżeli sama właśnie się pogrążyłaś wypisując takie pierdoly tutaj.

Bez sensu 1
@Bez sensu

Jak moze być kochanicą lidera skoro ma męża na dole ???? ktoś ładnie ma nasrane w głowie żeby takie ploty puszczać. Szkoda gadać

Bez sensu
@Bez sensu 1

No dlatego napisałam że najpierw trzeba poznać ludzi o których się pisze a nie puszczać ploty, kolejna chciała zabłysnąć i znowu nie wyszło

Nowaiinni

Otworz oczy,tam jest wesola linia.ja ciebie nie znam,ale swoje widzialam.szef i szefowa lini

Super :)

Okej. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora ;) pozdrawiam

Dajcie spokój

Serio ? Ludzie co wy tu piszecie to przechodzi ludzkie pojęcie, albo macie jakieś kompleksy albo nudne życie i nic do robienia po pracy że tu takie historie tworzycie. Niech się każdy zastanowi dwa razy zanim tu coś napiszę, dajcie ludziom żyć i pracować;) Pozdrawiam ;)

Przesada

Oj koleżanko widzę masz jakieś zdolności bycia w łóżku u osób obcych powiem tak byłaś widziałaś że osadzasz ? Oj bardzo niski poziom prezentujesz i Ci współczuję.. może sama nie masz komu du.py dawać jak to ujelas i wylewasz tu swoje zażalenia, bardzo to sumtne :( pusto w głowie masz oj pusto .. szkoda że są tacy ludzie w tej firmie współczuję pracownikom że muszą z taką osobą pracować ;)

Ty Nowa
@Nowa

Ile Ty pracujesz że masz takie info haha jak po nicku widać że nowa to widzę nieźle myślisz że ktoś będzie wierzył jakiemuś pustakowi który tu wypisuje bzdury a nie potrafi się podpisać haha (usunięte przez administratora) I kilometr mułu haha :DD

Jajego

Gruby, znajdź w słowniku najbardziej obraźliwe słowo, powiedz je sobie w myślach i to właśnie myśli o tobie cały zakład.

Dorywczy
@Jajego

Zgadzam się, nikt z dorywczych nie chce przychodzić na brygadę do niego, facet ewidentnie ma jakieś kompleksy.

Aplikowałeś do Unilever Polska SA na stanowisko Elektryk-Elektromechanik? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Bobel

Hej.Doszly mnie słuchy że powstała drugą agencją Gerendis która przyjmuje do Unilever.Czy to prawda,gdzie się znajduje?

Bobel

Czy obecnie Gerendis zatrudnia czy tylko Randstad?

Dorywcza

Wylewacie swoje żale ze Unilever zatrydnia ludzi z Ranstadu tak wam przeszkadzamy, ale jak nie macie rąk do pracy i sami musicie (usunięte przez administratora) to mówicie Gdzie są ludzie z Ranstadu? Ogarnijcie się i swoje żale wylewajcie kordynatora i dyrektorowi na dywaniku. Ani trochę szacunku do nas nie macie! Większość z was sama zaczynała przez RANSTAD! CO ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIĘLECIEM BYŁ.

Dorywczy...

Może ktoś wkoncu by zrobił pożądek z liderami na magazynie? Już w szczególności na brygadzie "D" :-) "kolego" Pawle weź się do roboty bo na innych brygadach tego nie ma co u Ciebie. Znajomości to nie wszystko. Przyjdzie na Ciebie czas. :) :) :) na co pewnie pracownicy czekają. Pracuje na wszystkich brygadach więc dużo widzę. Pozdrawiam ;)

BolDpy

Czekaj. Czekaj. Chcesz mi powiedzieć, że mieli by wywalić wieloletniego pracownika. Bo jakiś oszołom z randstadu (rzekomo) o którym nikt zaraz nie będzie pamiętał, wylewa tu swoje gorzkie żale i bolączki? Obudziłeś się już? To złóż wypowiedzenie i nie zaśmiecaj zakładu swoją obecnością. Sajonara

bolec
@Dorywczy...

a co tam ciekawe się wyczynia?

Xxx
@BolDpy

He nie bądź mądry ok San wypowiedzenie złóż pozdrawiam

Czy jest może ktoś kto orientuje się jak jest w dziale projektowym?

Mil

Czy na magazynie są owocowe czwartki?

tak
@Mil

Nie, ale są za to kakaowe czwartki ;-)

Pozyczka

Czy ktoś jeszcze nie może się doprosić od prawie miesiąca przelewu z pożyczką?? (usunięte przez administratora)

Tragedia

Kolejny tragiczny zakład. Ciężki do zniesienia system w którym masz wrażenie że pracujesz non stop, mało odpoczynku. Umowy tygodniowe, śmieszne dodatki za system , 1,5 roku pracujesz i cie wymieniaja na kogoś innego. Kierownictwo cóż... bez komentarza może.

Czy ktoś potrafi powiedzieć jak pracuje się w dziale projektów?

Tragedia
@Anonim

Presja, presja i jeszcze raz presja. Do tego ludzie tragedia. Jeden drugiego utopiłaby w lyżeczce wody

Ocokaman

Ta firma co raz bardziej przypomina Zakład Pracy Chronionej. Niech ten randstad zacznie przeprowadzać minimalistyczną weryfikację swoich pracowników. Od Patologi (pozdrawiam tą co wyleciała z D i jej kółko adoracyjne;) )po niepełnosprytków.

Konanek
@Ocokaman

Znam sprawe i ta co,,wyleciala,,wyleciala za to że otwarcie w oczy powiedziala gowniarze ktora za plecami jej dupe rabała ze jak nie przestanie to zle skonczy.tamta miala odwage tylko na tyle zeby schowac sie w mistrzowce pod spódnice i w ranstadzie płakać ze boi sie o swoje zycie,od taka odwaga konfidentow.

@Konanek

Czyli jak napisał ktoś wyżej PATOLOGIA. Weźcie Wy się może w końcu za pracę, a nie ciągle jakieś koperkowe afery. Dopóki nie było tej co wyleciała i jej kółka wzajemnej adoracji był spokój i przyjemnie było przyjść do pracy. A tu nagle randstad zaczął zatrudniać jakieś patusiary i do każdego mają problem.

Ocokaman
@Lola

Dokładnie. Przylazła jakaś hołota i próbują całą zmianę pod siebie ustawić. Bardzo dobrze, że młoda poszła do mistrzówki. A co miała uciekać kątami przed starą małpą? Tępić takie bezmózgi.

Hehe
@Lola

Kolka adoracji? Kogo masz na myśli?

@Hehe

Wszystkie te nowe czarnule, cała patologiczna czwórka teraz nareszcie jest osłabiona po wyrzuceniu najstarszej i jakby ciszej się w końcu zrobiło. Niech wrócą te czasy z ludźmi, którzy byli do września na kodeksach, bo to co teraz przyjmują to woła o pomstę do nieba.

Umc
@Lola

Dlaczego twierdzisz że patologiczna? Najstarsza rozumiem za zachowanie a reszta? Nie przesadzaj xD

Lola

Owszem, boli (usunięte przez administratora) że było tak miło i się skończyło przez nieudolność randstadu

Malutki
@Lola

Jeśli tak Tobie nie pasuje i to Cie boli to sie zwolnij.bo z tego co widzę to ludzie z Randstad bardzo Ciężko pracują na takich ludzi jak Ty.bo widocznie masz za duzo czasu w pracy na takie głupoty. Pozdrawiam;)

Obserwator
@Lola

Przestań gadac głupoty !!! Jestem z linii obok i widzę jak kto się zachowuje ! Najstarsza przesadziła to fakt, ale przez obgadywanie powiedziała swoje. O resztę nie wiem o co Ci chodzi... normalni pracownicy

Fizol
@Malutki

Ciężko pracują, ale chyba przesiadując na telefonie? Pomyliły firmy. Powinny iść do call center.

Malutki
@Fizol

To było dobre 99%zakładu pracy siedzi na telefonie operatorzy i liderzy tego to sie nie widzi;)pewnie sam siedzisz i nic nie robisz;)

Obserwator
@Malutki

Niech się wezmą za operatorów patałachów, a nie czepiają się normalnych ludzi....

Hłehłe
@Lola

Nie ma sensu dyskutować, już się zleciały wszystkie strzębały i czarnule hahaha

@Ocokaman

Weź sie rozpędz j barana w ścianę ogarnij tępa dzido , kółko adoracyjne ? Bronią dziewczyny która nie pozwalała się obrazac a gówniara która sprowokowała cały sytuację nawymyślała bzdur wcześniej obrażając osoby które powiedziały jej że ma pracować , patologia to cię raczej płodziła i widocznie o gumie zapomnieli dlatego takie (usunięte przez administratora) jak ty wyszło

@Hłehłe

Tylko macie odwagę tu pisać. Podejdź i powiedź w twarz a nie sie tu produkujesz;) produkcja jest na lini jak byś zapomniał;)

Hehe
@Hłehłe

Nazwisko wymieniać to trzeba mieć tupet... :)

Damian l56
@Hłehłe

Chcesz to wyjdź i mi powiedz co masz do powiedzenia internetowy cepie a nie w internecie bohatera zgrywasz mam teraz wolne więc zapraszam na linie w poniedziałek po 14

Hłehłe

Nie mam czasu bo w przeciwieństwie do was patusów mam swoją robotę a nie te wasze tanie afery z przedszkola (a ta mnie popchnęła, a ta na mnie krzywo spojrzała)chyba że któraś czarna się do mnie przyczepi to pewnie że powiem co mam do powiedzenia hahaha

@Hehe

Weźcie wy się dziewczyny za robote... Pani S tez a nie się panoszysz jak jakas gwiazda.

@Damian l56

Pięknie jedziesz z nimi i to mi sie podoba.

@Hłehłe

Jak ma się ktokolwiek przyczepić skoro taki jesteś mądry w internecie gdzie nikt nie wie kim jesteś? Pomysl troche bohaterze

@Hłehłe

Kozak w necie a(usunięte przez administratora) w świecie nie pozdrawiam

@Hłehłe

To najpierw powiedz kim jesteś a nie jak taki tchórz się ujawniasz pod pseudonimem. Napisz to podejdę

...
@Ewa

Ewka jak tak strasznie Cie to w oczy razi to weź idź do mistrzowki powiedz ze nie pracują i bedzie po sprawie .bo widocznie pracują dobrze jak ich nikt do tej pory nie zwolnił....

Robol
@Ewa

Dziewczyny pracują bardzo dobrze z tego co widzę. A wielki szum o jakąś gówniarę

@Lola

LOLA (usunięte przez administratora) TO TY ŚCIĄGNIJ SWOJE SZTUCZNE RZĘSY I UWAŻAJ NA PAZNOKCIE BO MOŻE CI LAKIER ODPRYSNAC HAHA DZIECI JESZCZE RAZ DZIECI

Lider L23. P.Sad......
@Robol

Jestem królem L4

Tramwaj
@Ewa

Najwyraźniej nią jest i to taką której blask aż was w oczy kole brzydactwa :D

Konanek
@Fizol

A ty na policji ormowcu.

Kinga czarna
@Lola

Cos ci sie (usunięte przez administratora) myli jakie nowe.ja tam 11 mc pracowalam inne prawie tyle samo i z nikim nigdy problemow nie bylo.ty przychodzisz dwa razy na telefon i nawet nie wiesz z kim rozmawiasz

Strzębała A
@Hłehłe

Nie mam czasu tu siedzieć i czytać wszystkiego, mam życie prywatne w przeciweinstwie do większości tu osób wypisujących. Jest to portal o pracy a nie o plotkach i aferach. Ode mnie się proszę odpi...olić Nie pozdrawiam, a jak już kozaku piszesz o nazwiskach to z wielkiej litery się pisze i powiedz mi to w piątek w pracy w oczy, jak coś do mnie masz . Pogadamy sobie wtedy kulturalnie

No nie wierzę

Sama wszystkich obrażasz widzisz co piszesz ? A od wydawania poleceń jest operator bądź lider a nie osoby z randstadu

@Konanek

Nick sam w sobie jest dla ciebie pociskiem,ale kit z tym Widzę,że bardzo dobrze znasz sprawę ale widac kto ci tą sprawę przedstawił.... Zapomniałeś dodać że czarne kółko gospodyń wiejskich niejednokrotnie zastraszalo kilka dziewczyn,zawsze z tego samego powodu,że niby na którąś coś było gadane Jak się nie chce pracować tylko szukać problemów to radzę przejsc na zasiłek,tak jak to zrobiła Kinga No może nie z własnej woli ale przynajmniej na zakładzie panuje większy spokój

Kinga
@Grześ

Di twojej wiadomosci nigdy nie bylam na zasiłku i byc nie musze,slabe info jak zawsze.pracy to jest w pip w bydgoszczy jak ktos chce pracowac i do twojej wiadomosci jezeli piszesz ksiazke o mnie bo widze jestes moja fanka to po kilku dniach jyz mam prace i nie zyje zyciem brygady,,D,, i tych wymyslonych bzdur.jak chcesz i masz odwage to podaj swoje dane wysle ci zdjecie z autografem.

@Kinga

Po pierwsze:Właśnie o to chodzi,że trzeba chcieć pracować a nie tak jak Ty o twoje kolezaneczki,zamiast pracować wolicie się rządzić i dręczyć niewinne osoby Po drugie:ciekaw jestem jak długo sobie tam popracujesz,no chyba że czegoś się nauczyłaś i w nowej pracy nie będziesz odwalala takiej lipy jak tu.... Po trzecie:za zdjęcie podziękuję,pokemony zbierałem jakieś 15 lat temu więc już mi się to nie przyda Dziękuję dobranoc

Grześ

Hmmm,niestety muszę Cię zmartwić ale nie zgadlaś...Widzę,że masz problemy nie tylko w kontaktach międzyludzkich,z logicznym myśleniem u ciebie też za dobrze nie jest... Nie wiem kogo nazywasz ,,siksa"i szczerze mówiąc mam to gdzieś ale czytając opinie tutaj na twój temat i twojego byłego kółka adoracji, można naliczyć BARDZO dużo osób które poprostu Cię nie lubią i tobą gardzą... Pomyśl (wiem z tym u ciebie będzie problem)czy tak wiele osób mogło by się mylić,czy poprostu z tobą jest coś nie tak..Kobieto masz tyle lat a rozumujesz jak dzieci w przedszkolu Jakoś do tej pory nie doczytałem się żeby ktoś się tu żalił że czegoś nie umie czy czegoś nie zrobił,ty jako jedyna próbujesz tutaj siebie i swoje kolezaneczkiwybraniac,choć to też ci nie wychodzi... Zaintrygowało mnie jeszcze stwierdzenie ,,koleżanka z Randstadu"to ty masz,a raczej miałaś koleżanki oprócz tych z D???Pierwsze słyszę.. A co do problemów z określaniem płci,to fakt jak tak patrzyłem na Ciebie jak jeszcze ,, pracowałaś"to sam nie wiedziałem Pozdrawiam serdecznie Grzegorz

WafelZciebie
@Damian l56

I gdzie wczoraj byłeś jak przyszedłem do ciebie na linię wyjaśnić sprawę? (usunięte przez administratora)

TakTak
@WafelZciebie

Napeeeewno byłeś i chodziłeś po Lini szukając go, żeby wyjaśnić sprawę :D Wykorzystałeś fakt, że jest coś takiego jak urlop i teraz probujesz zabłysnąć. Mam dla Ciebie radę - posyp się brokatem :) Ale widać że pelikany i tak łykają

Hee

Akurat Damian s z 56 jest spoko nie to co Buzka

PETRO
@Ocokaman

Pretensje możesz mieć do Unilevera że woli brać kolejną (usunięte przez administratora) na 1,5 roku niż zatrudnić na stałe pracownika.

Pfy
@Hee

Ludzi nie ma od dawna a ktos nadal sie ich zyciem zajmuje.????

Inna

Chyba co niektórym liderom (liderkom) cos sie w glowie poprzewracalo..."nie rozmawiamy..robimy..robimy" ..pytam czy ja nie moge sie odzwac? Zapytac kogos o cos? To jest (usunięte przez administratora) !!!!

@Inna

Uduniete przez admimistratora...to jest mobbing w pracy

Liderka
@Inna

Macie(usunięte przez administratora)na nasze premie ????

Korpoludek z Atosa

Siemanko robaki, jak tam tyrka poniżej ludzkiej godności? Dajcie jakieś zabawne anegdotki o szczerbatych sebastianach podrywających karyny na taśmie czy coś takiego. Wleci harnaś po robocie w upale?

Dżejson
@Korpoludek z Atosa

Poniżej ludzkiej godności jest twój komentarz. Zaskoczę cię, pracować trzeba wszędzie a gowork Atosa wcale lepiej nie wygląda. Ludzie ludziom w (usunięte przez administratora) włażą wszędzie i wszędzie spotkać można gnidy zarówno w Unileverze jak i w Atosie więc nie czuj się lepszy bo pracujesz za biurkiem.

obserw....
@Korpoludek z Atosa

Te podrywy w pracy młodych dziewczyn są często tylko na pokaz, potrzebni są starsi w grupie jako słuchacze.

@Korpoludek z Atosa

Ostatnio taki mądry nie byłeś jak ci skakali po głowie ludku z Pato atosa

Korpoludek z Atosa

Najwyraźniej to nie byłem ja. Chcesz mi powiedzieć, że jacyś niewykształceni frustraci, którzy chowają się w kiblu i piją małpki, żeby brygadzista nie widział, dopuścili się aktu przemocy wobec jakiegoś pracownika Atosa, bo nie mogli znieść, że ktoś pracuje w międzynarodowym środowisku wśród ludzi na poziomie?

@Korpoludek z Atosa

Twój poziom wypowiedzi świadczy, że nie miałeś nawet przez szybę styczności ze "środowiskiem międzynarodowym " w Atosie nawet przez szybę ;) co najwyżej latasz tam na miotle po godzinach ich pracy :) jesteś zapewne zwykłym oszołomem którego zwolnili z levera albo sam się zwolniłeś wazeliniarzu.

Pijaczek
@Korpoludek z Atosa

Ja wolę Komesa. Korpohejterku ;)

heheszek
@Korpoludek z Atosa

Widzę że pustych ludzi nie sieją. Gdy pracowałem w UK i do zespołu trafił do mnie mnie polaczek Twojego pokroju, a w tym przypadku widać 200% cebulactwa, prostactwa i hamstwa :) długo nie był w zespole :) Szczerze już wolałem osobę, która powiedzmy dopiero uczyła się angielskiego, czy włoskiego była skromna i dawała czadu entuzjazmem, niż takich prostaków. Takich ludzi jest bardzo dużo, zazwyczaj są to ludzie, którzy czują się lepsi, ponieważ znają język obcy i pracują w polszy mając szczerze mówiąc bardzo podobne wynagrodzenie, niejednokrotnie niższe, niż osoby zajmujące się daną technologią, czy pewnymi procesami produkcyjnymi - widzisz mój drogi gazo-betonie są ludzie z większym wykształceniem i znajomością kultury, niż Ty :) z pewnością mi osobiście praca na słuchawce nie odpowiada, można od tego dostać płaskiego tyłka. Można się jedynie śmiać, bądź też współczuć z powodu Twojej głupoty i prostactwa. Niestety tak to już jest z ćwierć inteligentami, którzy wchodzą na portale społecznościowe wypisując jakieś wypociny :D Ale możecie być pewni, że ten osobnik to tylko ziarenko w całym oceanie cebulactwa. Wyobraźcie sobie spotkać takiego człowieka za granicą :) Dlatego w UK, czy NL sporadycznie używałem polskiego, żeby nie kojarzono mnie z takimi ludźmi. :) życzę dużo dystansu do otoczenia i wybaczcie temu gazo-betonowi :)

Ruda

Pracowałam w Unilever na kostkach toaletowych spory okres czasu. Na początku było całkiem fajnie. Praca polegała głównie na ręcznym składaniu kostek, szło się dwie godzinki na maszynę popakować i tyle. Nawet wtedy była znośna ta czterobrygadówka. Z biegiem czasu zaczęły dochodzić nowe maszyny, praca robiła się coraz cięższa i o wiele bardziej stresująca. Tak jest do teraz. Cieszę się że już tam nie pracuję bo z wieloma rzeczami był tam zawsze problem. Problemy z urlopem, ciężko było go dostać. Nie każdemu udało się latem odpocząć chociaż ten tydzień. O urlopie na żądanie liderzy nie chcieli nawet słyszeć mimo że taki urlop ci się należy. Dostawałeś opierdziel gdy taki wziąłeś. Do tego traktowanie ludzi pracujących przez agencję o wiele gorzej niż tych zatrudnionych przez firmę mimo że robiliśmy to samo. Jesteś z agencji więc pracujesz w innym ubraniu, ze sklepiku możesz korzystać dopiero po 10 dniu każdego miesiąca a zakładowi już od 1 dnia każdego miesiąca. Nie zasługujesz na to żeby przyjść na bal Unilevera. Tylko zakładowi. Co roku są też różne upominki z okazji dnia bez wypadku. Unilever dostawał zawsze coś lepszego i droższego niż pracownicy agencji. Niektórzy pracownicy gdy już dostali się na wyższe stanowisko np. operatora lub lidera zaczęli robić z siebie nie wiadomo kogo. Do tego na każdym kroku kolesiostwo. Ty dostajesz opierdziel za to że pozwoliłaś sobie w tej duchocie i smrodzie podnieść rękawy bluzki do góry i spuścić maseczkę z nosa. Kolesie lidera nigdy. W ogóle jak zaczął się covid to ta firma dostała jakiegoś joba. Najlepiej to by nas w kaftany pozawijali i idź pracuj 7 dni w tygodniu w tej gorączce jaka zresztą zawsze była na hali produkcyjnej. Na koniec i tak dostajesz kopa, koniec umowy wypad. Nie ważne że pracowałeś dobrze. Liczą się ludzie z grupami za których inni muszą robić. To jest przyszłość tego zakładu. Z jednej strony się nie dziwię. Nikt normalny nie pójdzie już tam pracować za te pieniądze jeszcze w czterobrygadówce.

Operator
@Ruda

Pracowałaś w agencji pracy TYMCZASOWEJ, więc do kogo masz pretensje?

heh
@Operator

O to, że wielokrotnie było obiecywane, że przyjmą przez zakład. Nawet w ogłoszeniu tak pisze ale to bzdura, prawie nikogo nie biorą chyba, że jesteś typowym donosicielem.

Ej ej
@Ruda

Chwila moment. Jakieś upominki, bale. To Idzie z naszych pieniędzy socjalnych, które są odciągane z pensji ludzi UL. Więc i tak się cieszcie, że co kolwiek dostajecie. Na festyny mogliście przychodzić z kaszojadami. Tak samo busy. Większość ludzi która nimi jeździła to pracownicy firm zewnętrznych. Wasze firmy złotówki do tego nie dołożyły. Jeszcze wy się najabrdziej burzyliscie, że je likwidują. To jeszcze was burzą takie podziały? Poza tym kiedy dostaliście coś innego np. Na dzien bez wypadku? Koce, walizki, torby termo. Wszyscy dostawali to samo po przepracowanym jakimś okresie czasu. Więc na prawdę nie rób afery koperkowej bo kolega w piaskownicy ma fajniejszą łopatkę....

Operator
@Ej ej

Brawo!!!

Jacek
@Ej ej

Widzę że orientujesz się co się dzieje w firmie. Interesuje mnie kwestia zarobków, powiesz mi ile można tu zarobić na start? Jako osoba bez doświadczenia chciałbym też się dowiedzieć, czy Unilever Polska oferuje kursy i szkolenia. Czekam na wpisy! ;)

qwe
@Jacek

kursy dostaniesz na wozek widlowy :P a na pieniadze nie masz co liczyc jakies swietne przez pierwszy rok

Michu
@Ruda

W UL zatrudniają osoby z grupami?

Pefron
@Michu

Jak się na niektórych patrzy to można dojść do wniosku, że chyba tak..

PETRO
@Ruda

Jestem już w Unileverze ale potwierdzam co wyżej jest napisane.Myśle że jednak praca jest lekka ale za to monotona.

P4

Mam wrażenie, że idzie tsunami zwolnień na wydziale.

Yes
@P4

No tak operatorzy się sami zwalniają.

Dobry człowiek
@Yes

A dziwisz się?? Mentalność tej firmy nigdy się nie zmieni... Nie wiem ile jeszcze pracowników musi (usunięte przez administratora) wypowiedzenie żeby kordynatorzy i dyrektor się obudzili.. Nadal twierdzą że ludzie do Unilever walą drzwiami i oknami... A widać że ludzie nie chcą pracować w tej firmie bo ludzi się tutaj nie szanuje i tu nie chodzi tylko i kasę.... Ilu dobrych pracowników poszło pracować do innych firm, od (usunięte przez administratora)... Przykre ale prawdziwe..

Wytw

To nastał czas że z ludzi robią niewolników. Przymus zostanie na nadgodzinach pod groźbą sankcji dyscyplinarnych stał się faktem. Nie interesuje przełożonych to że ludzie mają rodziny. Nadgodziny do 2w nocy nie są fajne ale odmówić nie możesz bo jesteś zastraszany. Z niewolnika nie ma pracownika. Nadzór powinien o tym pomyśleć. Gdzie to równe traktowanie i dbanie o pracownika? Nie polecam pracy na wytwarzaniu p4.

Brygada D
@Wytw

Jak tak Ci źle i zostałeś zastraszony, a może (usunięte przez administratora) - to napisz pismo i zostaw w kadrach - sprawa się wyjaśni i będziemy przynajmniej wiedzieli czy to zgodne z prawem, żeby za pięć dwunasta dowiedzieć się że ma się zostać dłużej w pracy (a zmiana szefa mile widziana). Będzie to też dobra wiedza dla innych osób i w końcu coś może się poprawi i ludzie będą doceniani - bez nas nie ma firmy (nie ukręcisz nie pojedziesz) Firma od dobrych paru lat ma duże problemy kadrowe i mówienie, że to dla jej dobra to żaden argument (a niby pod fabryka stają tysiące chętnych ludzi do pracy) - w ostatnim czasie przez wytwarzanie przewinęło się już masę ludzi i gdzie oni są? Problem leży raczej w człowieku, który udaję że się zna na planowaniu i zarządzaniu ludźmi (BJ) - niestety jest najsłabszym naszym ogniwem - źle planuje wolne, nie ma pojęcia gdzie co się kręci, która linia skąd jedzie, ale rewelacyjne robi wykresy i szef jest zadowolony. Byli inni i nie było takich problemów, każdy się dogadał i wszyscy byli zadowoleni, a teraz 99,9% osób ma do niego ciągle pretensje (a to źle wpisze urlop, wypycha, hdk - potem wymówka że plik mu usunięto ...)

Wytw
@Brygada D

No raczej dobrze nie jest jak dochodzi do straszenia sankcjami. To tylko pokazuje poziom zadowolenia pracowników którzy nie chcą pracować w nadgodzinach. Kiedyś tego nie było a nadgodzin było dużo więcej i nikt problemu nie miał. Pismo do kadr niewiele zmieni bo oddadzą sobie krzywdy zrobić i strzelić sobie w stopę. Co do zarządzania zasobami ludzkimi i planowaniem produkcji to osoba która to robi nigdy nie powinna na tym stanowisku pracować. Nie potrafi podjąć żadnej decyzji bo wie że nie ma posłuchu. Wszystko musi zostać zatwierdzone przez Lidera Produkcji z biura. A on straszy i wymusza

Mistrzowka chyba spi

Podsumujemy.pani sara corka operatora od kilku dni robi cyrk bo ktos jej biednej nie lubi.oskarza czarnule o to ze robily,robia afery bo o kims rozmawiaja.z tego co widze to na gowork nie ma opisanych wczesniej afer.....bo to wymyslona bzdura dla przykrycia swoich kompleksow.czy mistrzowka nie widzi ze pani sara jyz z gory okresla kto bedzie zwolniony a kto zatrudniony przez unilever.chyba pani sara pomyliła stanowiska.z tego idzie wywnioskować ze klotnie i szeptania na ucho zaczely sie od pani sary i jej pseudo kolezanek które wystarczy posłuchać na osobnosci i wcale dobrego zdania na temat pani sary nie mowia od dawien dawna.najpierw cyrk na 4 bo pani sara konflikt.teraz na 23 konflikt.daje do myślenia!

Pracownik p4
@Mistrzowka chyba spi

Racja. Wcześniej afery żadnej nie było! Może powinni z nia zrobić porządek, a nie się panoszy ! Za kogo ona się uważa! Razem ze swoimi kolezaneczkami... baby niby dorosle, a zachowują się jak dzieci! Az odechciewa sie do pracy przychodzić. Bez pozdrowień.

@Mistrzowka chyba spi

Pani S. Córka operatora jak to podkreślasz i żebyś się nie ze,srał... Z tego powodu czasem .. cyrku nie robi może robią to te czarnule które są tak przekonywujące że i tak każdy ma to tam gdzie słońce nie sięga .. a kto pomylił stanowiska ten pomyli .. niby operator czarnulom da za zadanie żeby ktos coś tam zrobił ( i w sumie operatorowi się nie dziwię bo ma swoich piesków czarnych ) a one jak dostaną polecenie to myślą że mogą rozkazywać i traktować ludzi z wyższością choć same są hau hau

Dajcie spokój

Ludzie przestańcie z tymi kłótniami po co to komu wyluzujcie już !!!!

Hmm

Czy to ta słynna Sara czarna corka operatora z 12 co zaszła w ciążę z wpadki haa

Pukpuk
@Hmm

Ja pier....sara corka operatora co w ciazy z wpadki nie pracuje ani na 12 ani nie jest czarna.baaaaa w leverze nie pracuje od dawna.komus znowu sie nudzi.czarna na 12 to dorota

MałyMiś

Czy szefu naważalni weźmie się w koncu za swoich pracowników??? Jeżdżą jak (usunięte przez administratora) czego wynikiem jest kolejny wypadek z ich udziałem i cierpi na tym całe P4 zamiast tylko ich wydział! Bezpieczny Endrju może robi za mało szkoleń??

Ktoś
@MałyMiś

Brałeś udział w tym wypadku że tak ucierpiałeś? Wypadki się zdarzają i ciesz się, że póki co nie tobie.

MałyMiś
@Ktoś

Nie, ale wiem jak pajace tam jeżdżą. A przez takich odpowiedzialność jest zbiorowa i ucinają nam premie.

Ale
@MałyMiś

I cyk z premia roczną możemy się pożegnać

Ktoś
@Ale

Premia roczna jest za zeszły rok więc jeżeli utną to dopiero w 2022r.

MalyMis

(usunięte przez administratora) Wszedzie jest dużo pracy. Nie uwage i gapiostwo tlumaczysz specyfiką pracy??? Na serio? To czas zmienić robotę skoro nie wytrzymujecie presji. Wiem jak wyglądał przebieg wypadku.widziałem na filmie. Stary pracownik a do podstawowych zasad się nie zastosował.

Myśl
@MalyMis

Kolega wyżej ma racje, praca 7 dni na 3 zmiany jest w stanie wykończyć każdy organizm dochodzi zmęczenie, stres nie tylko sytuacjami w pracy ale także życiowymi, nie oceniaj człowieka tylko widząc go w pracy każdy ma swoje życie (bynajmniej w tym systemie stara się mieć) i swoje problemy. Jeśli w pracy spędza większość czasu, dodaj sobie wykańczający system, wychodzi z tego przemęczenie organizmu. Taki człowiek po prostu nie myśli, zapomina o podstawowych rzeczach już nie tylko w pracy ale też i w domu. Pracowałem w takim systemie ponad 4 lata i chodziłem ciągle zmęczony, często niewyspany, zapominałem nawet żeby zakupy zrobić. Za wieloma wypadkami często nie stoi nieuwaga czy zwykłe olewanie zasad bhp, często ma to drugie dno.

100%
@Myśl

Dokładnie system jest mega wyniszczający dla organizmu przez co wydajność pracowników jest o wiele gorsza a co za tym idzie koncentracja, skupienie i efektywność pracownika. Powinno się zakazać 7 dniowych systemów pracy. Tylko góra nie zrozumie bo nigdy nie pracowali po pierwsze w systemie a po drugie fizycznie aaa i najważniejsze oni mają ruchomy czas pracy jak wstaną tak pójdą do pracy.

Zorro
@Myśl

Jacy tu wszyscy mądrzy.Szczegolnie ten gamoń pewnie z p5????Na codzień wszyscy siedzicie cicho A w necie wiraszki????(usunięte przez administratora)A premia roczna taką duża że i tak nie ma z czego obcinać????Zdrówka dla tego wozkowego.A całej tej komentujacej anonimowo ekipie????

Bohun
@MałyMiś

A może sam jesteś debilem do kwadratu ? Wypadki się zdarzają i będą w tym zakładzie troche szacunku do drugiego człowieka jesteśmy tylko ludzmi. Wystarczy że ta osoba ucierpiała w wypadku każdemu się może zdarzyć.

Bylyl
@MałyMiś

Brygada C operator Ruszko który ma zacme i jeździ wózkiem ha

12 letni pracownik
@Myśl

Cóż sami takiego systemu chcieliście , pamietam jak było , 7 dni rano, popołudnie ,nocki . Macie związki walczcie :-d

haha
@12 letni pracownik

Tja, większość osób, która chciała ten system już dawno tam nie pracuje.

Ja tu tylko na chwilę
@Bylyl

Gdyby miał zaćmę to doktor L. nie podpisała by mu badań. Uważaj z takimi komentarzami bo może się to obrócić przeciw Tobie.

Fan
@Ja tu tylko na chwilę

AKURAT TEN PAN ZAŁATWIŁ SOBIE PRV OPINIE BO SIE BAL ZE LIPSKA MU NIE DA TYLE W TEMACIE.(usunięte przez administratora)

gawron
@12 letni pracownik

chcesz powiedziec ze po 7 ranek, popek i nocek bylo lepiej?

Jaa
@Bylyl

Ruszki jest spoko czasami tylko jakas paletę rozwali albo regał ale nie bój się Tobie krzywdy nie zrobi i nie ma zaćmy

@Jaa

Ruszko to jest wazelina rudego. Nie pamiętacie jak wam.robil zdjęcia w regalach jak śpicie haa teraz wielcy koledzy bo wam.kawe kupuje. Dziobak (usunięte przez administratora) wez mase zrób haa

Tss
@Ktos

Hekiercik albo radziu nudzi się Wam?

@Tss

Nie nudzi się tam . Ale taka prawda ze u rudego same wazeliny i tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever Polska SA - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Unilever Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 375.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 39 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever Polska SA