Usługi transportowe, Jacek Połetek

Kraków

Opinie o Usługi transportowe, Jacek Połetek

pik 2011-06-03 23:07:58
( usunięte przez administratora ) jakich mało. Kiedy i jak im pasuje obcinają wypłatę bez żadnego uprzedzenia. Traktują pracowników jak( usunięte przez administratora )sposób potrafią wykorzystać każdy najmniejszy szczegół. Wystrzegajcie się bo szkoda Waszego zdrowia, czasu i ciężko zarobionych pieniędzy bo pewnego dnia możecie ich nie zobaczyć bo taki będą mieli kaprys.
anonim 2011-06-15 21:29:09
zgadzam się z poprzednikiem w 100%( usunięte przez administratora )zwłaszcza na wypłacie, zawsze wymyślą coś żeby nie zapłacić. już kilku odeszło, nie bądź następny
mik 2011-07-05 20:21:10
ja też u nich pracuje jakiś czas i nie narzekam, można sie z nimi dogadać, a wypłaty zawsze są na czas i wcale nie sa takie złe.Pracowałem w innych firmach i kasa była gorsza.
anonim 2011-10-01 21:44:42
Panie "mik" chyba nie mówimy o tej samej firmie bo ja również tam pracowałem i potwierdzam wypowiedzi dwóch pierwszych poprzedników, wypłata zawsze po terminie ( 15 tego następnego miesiąca) i to jeszcze nie pełna bo zawsze coś wymyślił żeby nie wypłacić. [usunięte przez administratora]
figielek 2013-04-09 08:24:07
pracowałem u tych darmozjadów którzy na wszystkim i na wszystkich oszczędzają tabor daje wiele do życzenia zbieranina szrotów, aroganckie zachowanie [usunięte przez administratora] omijać tą ,,Firmę ,, z daleka wypłata marna i w dodatku obcinana tarczki za okno i do przodu.
pracownik 2013-04-09 14:10:43
wypłata jest teraz na czas co prawda musiałea się tym zająć inspekcja pracy ale teraz jest terminowo a co do zachowania to się zgadzam z tym słoma z butów gościom wychodzi
Andrzej 2013-04-27 11:38:21
Ja tam sie nie dałem nabrać na ich sztuczki i wyszedłem do przodu
jasiek 2014-10-01 09:22:13
firma stoi w miejscu tabor nic nie młodnieje ,,szefowie ,, trochę wzieli na wstrzymanie ,wypłata stoi w miejscu od 5 lat nie polecam ================================================================================
maciek 2015-01-14 14:30:27
mnie wcale nei dziwi to ze ludzie podwyzek nie dostaja bo po prsotu nie maja na tyle odwagi zeby sie o to domagac. tak poza tym to chcialbym sie dowiedziec czego tutaj mozna sie spodziewac, bo tak wlasciwie to najistotniejsze dla mnie jest to w jaki sposob tam sie zarabia i jakie sa ste niezmienalne stawki.
tymo 2015-01-30 09:31:29
dobrze płacą?
niko 2016-08-19 09:43:41
Jeżeli budują się nowe drogi to rozwija się transport, jak rozwija się transport to rozwija sie cała branża transportowa i spedycyjna, przede wszystkim firmy transportowe, widze to po zaprzyjaźnionej firmie MW Spedition z okolic Poznania, autostrady to podstawa do szybkiego transportu, zleceń im nie brakuje, brakuje tylko wciąż pracowników i ciągników
wieki 2016-08-19 14:42:38
Chyba ostatnio nie pokazało się zadne ogłoszenie @renia, ale to dobry znak, że nie ma rotacji wśród pracowników.
Zostaw swoją opinię o Usługi transportowe, Jacek Połetek - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi transportowe, Jacek Połetek