MHN Polska

Zawada

Opinie o MHN Polska

admi 2011-08-09 16:52:17
(usunięte przez administratora)jak najdalej od takich pracodawców, pojechałem do nich
i po godz zrezygnowałem. Tam nic nie wiadome(usunięte przez administratora)nawet nie wiedzą gdzie maszyny stoją.
raffi 2012-03-26 16:59:23
ludzie nie dajcie się otumanić tej firmie!!!!!!tylko głupie pytana ci zadają chcesz robić?chcesz robić?to rób tylko kasy nie zobaczysz bo zatrudniony jesteś w mhn polska liste godzin podpisuje irlandczyk którego nigdy nie ma a jak chcesz oddać sprawe do sądu to w irlandii bo tam spółka ma siedzibe.nie polecam w 100% chyba że ktoś lubi pracować za darmo.a i jeszcze coś jak sie zaczniesz u pominac o umowe to przyjdziesz po kilku dniach i pan ci powie że cie nie ma na liście i ty już tu nie pracujesz a po kase do biura a w biurze ie zapytają u kogo pracowałeś(który irlandczyk) a on pomacha rekami i won ni kasy ni kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e
dudi 2012-04-21 11:49:17
Czli ta firma to firma krzak , mialem wlasnie jechac w pon9iedzialek na koparke ale widze ze jednak odpuszcze
ji 2012-04-23 10:11:42
no to zapraszam pana do biura wyjasnimy tę sprawę, bo nie pamietam aby mhn komuś nie zapłaciło.
pozdrawiam
Orest. 2012-11-20 10:01:07
fakt fakt ze czasem bylo zamotanie i nic nie bylo wiadome a porownujac to z innymi budowami to jedna cholera(na wiekszosci tak jest),ogolnie rzecz biorac mi sie tam dobrze pracowalo i nie bede narzekac praca bylo ok u nich z pieniedzmi nigdy nie mialem problemu jak wiekszosc ktorzy normalnie pracowali pozdrawiam!
zami 2016-04-21 18:47:43
jeśli tylko tego chcesz to z szefem na pewno się dogadasz. Inna sprawa jeszcze o czym chcesz kminić bo jak o kasie to wybierasz najtrudniejsze pole o rozmów
Zostaw swoją opinię o MHN Polska - Zawada
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MHN Polska