Opinie o Mhn Polska Sp. z o.o. w Zawada

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mhn Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mhn Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mhn Polska Sp. z o.o. w Zawada

zami Nowy wpis

jeśli tylko tego chcesz to z szefem na pewno się dogadasz. Inna sprawa jeszcze o czym chcesz kminić bo jak o kasie to wybierasz najtrudniejsze pole o rozmów

Orest. Nowy wpis

fakt fakt ze czasem bylo zamotanie i nic nie bylo wiadome a porownujac to z innymi budowami to jedna cholera(na wiekszosci tak jest),ogolnie rzecz biorac mi sie tam dobrze pracowalo i nie bede narzekac praca bylo ok u nich z pieniedzmi nigdy nie mialem problemu jak wiekszosc ktorzy normalnie pracowali pozdrawiam!

ji Nowy wpis

no to zapraszam pana do biura wyjasnimy tę sprawę, bo nie pamietam aby mhn komuś nie zapłaciło. pozdrawiam

dudi

Czli ta firma to firma krzak , mialem wlasnie jechac w pon9iedzialek na koparke ale widze ze jednak odpuszcze

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mhn Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
raffi

ludzie nie dajcie się otumanić tej firmie!!!!!!tylko głupie pytana ci zadają chcesz robić?chcesz robić?to rób tylko kasy nie zobaczysz bo zatrudniony jesteś w mhn polska liste godzin podpisuje irlandczyk którego nigdy nie ma a jak chcesz oddać sprawe do sądu to w irlandii bo tam spółka ma siedzibe.nie polecam w 100% chyba że ktoś lubi pracować za darmo.a i jeszcze coś jak sie zaczniesz u pominac o umowe to przyjdziesz po kilku dniach i pan ci powie że cie nie ma na liście i ty już tu nie pracujesz a po kase do biura a w biurze ie zapytają u kogo pracowałeś(który irlandczyk) a on pomacha rekami i won ni kasy ni kopa w (usunięte przez administratora) e

admi

(usunięte przez administratora)jak najdalej od takich pracodawców, pojechałem do nich i po godz zrezygnowałem. Tam nic nie wiadome(usunięte przez administratora)nawet nie wiedzą gdzie maszyny stoją.

Zostaw merytoryczną opinię o Mhn Polska Sp. z o.o. - Zawada

Mhn Polska Sp. z o.o.