Opinie o Jabo-Marmi S.A. w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jabo-Marmi S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jabo-Marmi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabo-Marmi S.A. w Dębica

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Jabo-Marmi S.A.? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat prowadzonych właśnie rekrutacji lub o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach?

Jabo marmii Nie płaci wynagrodzeń od Stycznia . Proszę unikać tej firmy

@Karolina

Pani Karolina przyjdź i sprawdź jeżeli jesteś zainteresowana. ????

Taki Tam Nowy wpis
@jan

Przyjdź przyjdź bo kierownik na głodzie

Jaki dress code obowiązuje w Jabo-Marmi S.A.?

Ja Nowy wpis

Ubranie drelichowe i obuwie gumowe.

Zuzanna Nowy wpis

Dziękuję, że reagujesz na pytania. Napiszesz, czy Jabo-Marmi zapewnia Wam tę odzież i obuwie służbowe? A może macie ekwiwalent i sami je kupujecie? Z góry dziękuję za odzew.

On Nowy wpis

To taki sarkazm.☺️

Tam szefowie zatrzymali się jeszcze w erze kamienia łupanego.

Kwaśniewski
@Anonim

Ewentualnie w erze gdzie kwaśniewski był prezydentem.

Wiecie czy w Jabo-Marmi S.A. szukają chętnych na staż?

Haha

Tak z pewnością, będziesz za darmo dymał przy kamieniach a oni się będą cieszyć że mają darmowego pracownika z urzędu. Odradzam żebyś tam pracował a co dopiero na staż tam iść.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jabo-Marmi S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wera

@ki czyli koniec końców da się wyprosić podwyżkę ?

@Skandal, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w Jabo-Marmi, tak? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Jabo-Marmi i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum informacjami, a także swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

Pijack
@Karolina

Pracownicy czesto naduzywali wiadomo czego, okolo 90% zalogi męskiej a kobiecej chyba nie.

Żart nie ma tak zle

Nie zart
@jan

Jest jeszcze gorzej

ki

Witam. Firma przyjmie do pracy za 17 zł na godzinę, a później to zależy od zaangażowania i chęci do pracy.

Jan B.
@ki

Żart miało być 1.7 PLN brutto na dzień

manti
@Jan B.

a firma dalej w restrukturyzacji czy działa już normalnie

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jan bobslej
@Wiktor

Omijaj ta pseudo firme z daleka

Pewnie zapraszamy.

Zapraszamy.

@Jan bobslej, może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź, gdyż obecnie nie zawiera żadnych konkretów. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy, zatem jak oceniasz warunki zatrudnienia w Jabo-Marmi? Jak prezentuje się atmosfera panująca w pracy? Czy tworzycie zgrany zespół?

@Karolina

ta mordownia jescze istnieje juz dawno powinna byc zamknieta

czupakabra
@Karolina

też się dziwie że to jeszcze istnieje przy tych długach co mają i byłym pracownikom kasy nie powypłacali za niedługo będą udawać niepełnosprytnych żeby uciec od płacenia a firma chyba i tak już jest w stanie upadłości wstyd na całą Dębice

Sucha rządzi
@czupakabra

...i nie dziwota...jest tam taki jeden głośny "wiceprezes" na "D" - wyskoki jak brzoza a głupi jak koza. Dalej się lansuje po Dębicy swoją Toyotą V8 a w firmie bida.....

Przemysław
@czupakabra

Wystawiasz firmie dość niepochlebną opinię. Czy pracowałeś tam i miałeś problemy z terminowym uzyskaniem wynagrodzenia? Czekam także na komentarze od innych osób zatrudnionych w firmie.

@Przemysław

Już nie bardzo jest od kogo????

Czy w obrębie jednego działu w Jabo-Marmi S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Bakoma

A to g.wno jeszcze istnieje?

jan

Tak 5 ludzi i kierownik (usunięte przez administratora) Na każdym stanowisku żeby produkcję utrzymać. Bo MA BYC ZROBIONE.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Jabo-Marmi S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Panama hcwd

To jeszcze tam ktokolwiek pracuje? We wigilię? To chyba ciec na bramie ale to musi w firmie Justyn zapytać.

@Panama hcwd

Cięcia już od 2 lat nie ma????

Panorama daje w d... za banana

Panorama po ile masz chryzantemy? Lepiej pilnuj interesu kwiatowego bo nie dlugo skonczy ci sie jeżdżenie wózkiem (usunięte przez administratora)

dawid
@Panorama daje w d... za banana

Witam Jabo Marmii jeszcze istnieje? firma złodziejska?

Zolnierz
@dawid

Mam nadzieję że już nie

LOLO
@Zolnierz

najpierw niech kasę oddadzą a później titanik

Grzegorz
@LOLO

Czy należne wynagrodzenie nie zostało Ci wypłacone w terminie? Udało Ci się je w końcu dostać? Często w Jabo-Marmi są takie sytuacje?

@Pijack, czy to, o czym piszesz, rzeczywiście jest prawdą? Czy pracodawca w jakiś sposób interweniował? Napisz proszę, czy poza wspomnianą wcześniej kwestią masz jakieś zastrzeżenia do pracy w firmie. Czy zatrudnione osoby mają szansę się w niej rozwinąć?

Zbysek
@Karolina

Tak moga Sie rozwinac np. Przenosiny z suchy na pile albo kierata ale nie wiem czy to awans bo robota jeszcze gorsza. A co do % jakby ktos interweniował to by malo co ludzi zostalo.

Skandal

Jak nie placa to niech oglosza upadlosc i sprzedadza te baraki bo zakladem pracy tego nazwac nie mozna.

@Dawid, a czy prowadzone były jakieś rozmowy w tej sprawie? Co jest przyczyną zaległości w wynagrodzeniach? Czy firma próbuje jakoś to rekompensować swoim pracownikom? @BOKOTA ODDAJ HAJSY, o kim mówisz? W przypadku niektórych firm, w zależności od regulacji prawnych, właściciel nie odpowiada swoim majątkiem.

@Karolina

Są rozmowy poprzez PIP i inne instytucje bez skutecznie , właściciele i kadra kierownicza podobnie jak właściciele nie wiedzą co tj szacunek dla drugiego człowieka . Przepraszam ale to zaczyna być żenujące . Pozdrawiam

Vizir

Ja uwazam tak samo, to prawda i tyle. Przy takim szlifowaniu to powinny być wyciągi a tu jedyny jaki wyciąg jest to ten bezpośredni do twoich płuc.

Byly 1

Ale merytorycznie to jest tak, wynagrodzenie najniższa krajowa plus premia tez nie za wysoka a raczej powiedzialbym śmiesznie niska, bardzo zimno jest na hali odale października do kwietnia ale na glowe sie nie leje. Na tzw. Suchej to jest masakra, kilogramy pylu i nic wiecej. Zimno jest rowniez na stolowce, szatni trzeba szybko pic herbate bo inaczej zamarznie xd

Ariel

Na suchy robilem tj. Szlifowalem kamien tak w skrocie. Pylicy tam sie idzie nabawic.

Sokolik Patyk

Na suchy jest zahlebiscie. Kazdy chcialby tam awansowac. A panoramix masmix tylko ryja potrafi pilowac. Wiekszego buca nie spotkalem.

Ariel

Firma dno i wodorosty! Masakra drugiego takiego dziadostwa to chyba w calej Debicy nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabo-Marmi S.A. - Dębica

Jabo-Marmi S.A.
1.2/5 Na podstawie 266 ocen.

Jabo-Marmi S.A.