carolizol

Poznań

Opinie o carolizol

egon 2013-01-25 11:43:59
bardzo chwale sobie te firme i to najlepszy pracodawca z jakim mialem do czynienia. złego słowa niepowiem na temat Calorizol.
polen 2013-01-30 16:57:31
A WIESZ JA MAM TAKIE PRZEMYSLENIE JEDNO, ZE NAJBARDZIEJ NARZEKA TEN CO ZAZWYCZAJ MALO ROBI. jA PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ DRUGI ROK I JEST OK. ATMOSFERA W PRACY FAJNA, KASA UMOWIONA NA CZAS. PIERWSZA ZALICZKE MOZNA DOSTAC PO TYGODNIU NAWET, ALE WCZESNIEJ TRZEBA ZGLOSIC. PRACY MAJA DUZO I NIE CZEKA SIE DLUGO NA WYJAZDY. OGOLNIE POLECAM
praca 2013-01-30 17:00:00
Ciekawe gdzie ty pracowałeś że tak zostałeś oszukany chyba nie tu, chyba dałeś się namówić przez 3 gejzerów i teraz żałujesz że nie ma powrotu może jak będziesz mocno prosił to szefowa się zlituję
filip 2015-06-17 17:15:30
nie polecam złodziejka i oszustka ma tam l. pająkowskiego ktury ją bajeruje sam wieprz nic nie robi.
haha 2016-05-18 12:47:13
z tego, co ja się orientuję, firma działa w Poznaniu normalnie :) Może po prostu nie mają zapotrzebowania na nowe twarze :)
Zostaw swoją opinię o carolizol - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie carolizol