Opinie o Makromedia w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Makromedia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Makromedia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makromedia w Bydgoszcz

Magnum Nowy wpis

Pracowalam w Makromedii przez kilka lat i musze powiedziec iz bardzo dobrze wspominam te czasy, mielismy zgrany zespol, szefostwo takze nie bylo problemem i byly to czasy w ktorych mialam naprawde bardzo zadowalajace zarobki jak na studentke. Nie wiem jak jest teraz ale 10-13 lat temu bylo naprawde warto isc do pracy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Makromedia?

Na jakie benefity można liczyć w Makromedia?

cccc Nowy wpis

Nie ma żadnych benifitow. Jest premia, ale trudno jest ją wypracować, bo sam proodukt jest bardzo lichej jakości i pomimo niskiej ceny ludzie boją się to kupować. Chyba, że wlasciciel uwaza benefitem to, ze wejdziesz sobie na bezpłatne szkolenia z technik sprzedaży, ktore są ogolnie dostepne na ytubie czy FB.

Zofia

Myślicie, że w Makromedia zatrudniają studentów? Jeżeli tak, czy można liczyć na elastyczność grafiku, zwłaszcza w okresie zaliczeniowym? Będę wdzięczna za informacje.

Rysiek
@Zofia

tak, ale testy sa bardzo trudne, dlugie i meczace.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Makromedia, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Makromedia? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

SS

Zwalniają się sami, bo jak się zorientują jak klienci są (usunięte przez administratora)to nie chcą w tym brać udziału.

Jarosław
@SS

Jako to oszukiwani? Możesz napisać coś więcej? Chodzi o zawyżone ceny produktów, bo nie rozumiem?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Makromedia?

Slawek

Pytania są różne dotyczace poprzedniej pracy, ale tez sa testy ktore maja zbadac kometencje przyszlego pracownika. Rozmowa trwa ok 2 godzin. Szef jest bardzo wymagajacy i oczekuje pelnego zaangazowania w pracy i po pracy. Nie dając niestety nic w zamian.

Mirosław
@Slawek

Skoro szef jest bardzo wymagający to przypuszczam, że podczas rozmowy potencjalny kandydat jest bardzo dokładnie weryfikowany pod względem umiejętności potrzebnych na danym stanowisku. Możesz napisać, czy osoby bez doświadczenia zawodowego ale za to pracowite mają w ogóle szansę na to, aby dostać się do pracy w tej firmie?

Jasiek

A aktualnie firma prowadzi może rekrutacje, wiecie coś?

Maciej

Moje sugestie dla Makromedia: Serdecznie polecam wszystkim współpracę z firmą Makromedia, bo to solidna firma i zawsze służy swoją pomocą. Lubię atmosferę w Makromedia za: Możliwość dogadania się z właścicielem firmy i otwartość na nowe rozwiązania i pomysły.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Makromedia? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

M.M.

wynagrodzenie jest wysokie jesli chodzi o premie! Poza tym atmosfera w pracy i podejscie do klienta sa bardzo uczciwe.

Jasiek

Czyżby starta pracy w firmie spowodowała taką reakcję? Może trzeba starać się w pracy żeby nie żałować?

@Jasiek

Jest to obiektywna ocena firmy Maromedia.(usunięte przez administratora) Bo jak można nazwać z premedytacja sprzedawanie czegos z czego nie ma żadnych efektów? Dlatego też firma makromedia nie przedstawia swoim klientą konkretnych informacji na temat rezultatow, bo ich poprostu nie ma. Bo osiągniecie wysokiej pozycji na frazę, której nikt nie wpisuje, rezultatem nie jest.

Typowe call center

Xxx
@anonymous

Typowe tzn? Jak z płacą?

Zuzanna

Pracujesz w Makromedia? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

riajaoj

cześć! dobrze, że ta umowa jest, a wiecie coś wiecej o pracy jako Telefoniczny Doradca ds. Marketingu w Wyszukiwarkach Internetowych?

Miałam przyjemność otrzeć się o te firme jakis czas temu. No cuż nie wyszło, pracowały wtedy tam 2 panie jedna już sporo czasu i nie narzekała. Ja nie dałam sobie rady myślałam ze telemarketing to prosta sprawa skrypcik i jedziemy niestety nie tutaj, tutaj główka i jedziemy. Po szkoleniu miałam łeb 6/9 napakowana teorią i co - i nico po kilku dniach czułam że się nie nadaję. Troche chyba przesadzacie, ja później pracowałam w firmie dużej na 4 litery znanej tam dopiero był kołchoz a potem odpuściłam telemarketing w ogóle. Tak trochę czytam to wszystko i się ubawiłam szczególnie tym że ktoś musi pracować 8 godzin i nie spóźniać się do pracy nic tylko trzeba zostać celebrytką. Teraz z mężem prowadzimy własną firmę i uwierzcie mi największy problem jest z zatrudnieniem właściwych pracowitych i zaangażowanych ludzi, Nas też obsmarowali byli pracownicy, którzy żeby się lepiej poczuć muszą gdzieś wylać swoje frustracje najlepiej anonimowo, siebie bardzo wybielić a co charakterystyczne żadna z tych osób nie pisze nic o sobie. Same chodzące ideały pracownika. Najlepsi są ci co dopiero zaczynają swoją karierę ich hobby to zmienianie pracy i wieczne narzekanie za małe pomieszczenia – rozumiem że gwiazda twojego pokroju musi mieć przestrzeń aby pokazać co potrafi. Mam dla Was dobrą radę przestańcie się umartwiać i sami zostańcie pracodawcami tylko wiecie co jak to zrobicie to nie będziecie mieli czasu pisać i narzekać na swój niesprawiedliwy los frustrata i niedocenianej gwiazdy. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)>

Ja nie wiem o co Wam chodzi przeciez w Makromedii jest naprawdę dobra atmosfera. Jak jest sie pracowitym i uczciwym to mozna zarobic naprawde fajne pieniadze. Ludzie gdzie Wy tak dobrze bedziecie miec Takie bzdury pisza tylko Ci ktorym sie nie udalo albo zazdroszcza tym ktorzy osiagaja tutaj wysokie(usunięte przez administratora).a moze poprostu w pracy nie idzie co ???.Ludzie sie tu nawet czepiaja ze nie mozna sie spóźniać do pracy, a gdzie można, w której firmie jest to mile widziane? To jakis nonsen co wy tu wypisujecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Makromedia - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Makromedia?

Zobacz opinie na temat firmy Makromedia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Makromedia
1.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Dworcowa 81
    85-009 Bydgoszcz