Makromedia

Bydgoszcz

Opinie o Makromedia

anonim 2011-09-08 15:45:24
Ja nie wiem o co Wam chodzi przeciez w Makromedii jest naprawdę dobra atmosfera. Jak jest sie pracowitym i uczciwym to mozna zarobic naprawde fajne pieniadze. Ludzie gdzie Wy tak dobrze bedziecie miec Takie bzdury pisza tylko Ci ktorym sie nie udalo albo zazdroszcza tym ktorzy osiagaja tutaj wysokie( usunięte przez administratora ).a moze poprostu w pracy nie idzie co ???.Ludzie sie tu nawet czepiaja ze nie mozna sie spóźniać do pracy, a gdzie można, w której firmie jest to mile widziane? To jakis nonsen co wy tu wypisujecie.
anonim 2011-09-09 10:52:04
Miałam przyjemność otrzeć się o te firme jakis czas temu. No cuż nie wyszło, pracowały wtedy tam 2 panie jedna już sporo czasu i nie narzekała. Ja nie dałam sobie rady myślałam ze telemarketing to prosta sprawa skrypcik i jedziemy niestety nie tutaj, tutaj główka i jedziemy. Po szkoleniu miałam łeb 6/9 napakowana teorią i co - i nico po kilku dniach czułam że się nie nadaję. Troche chyba przesadzacie, ja później pracowałam w firmie dużej na 4 litery znanej tam dopiero był kołchoz a potem odpuściłam telemarketing w ogóle. Tak trochę czytam to wszystko i się ubawiłam szczególnie tym że ktoś musi pracować 8 godzin i nie spóźniać się do pracy nic tylko trzeba zostać celebrytką. Teraz z mężem prowadzimy własną firmę i uwierzcie mi największy problem jest z zatrudnieniem właściwych pracowitych i zaangażowanych ludzi, Nas też obsmarowali byli pracownicy, którzy żeby się lepiej poczuć muszą gdzieś wylać swoje frustracje najlepiej anonimowo, siebie bardzo wybielić a co charakterystyczne żadna z tych osób nie pisze nic o sobie. Same chodzące ideały pracownika. Najlepsi są ci co dopiero zaczynają swoją karierę ich hobby to zmienianie pracy i wieczne narzekanie za małe pomieszczenia – rozumiem że gwiazda twojego pokroju musi mieć przestrzeń aby pokazać co potrafi. Mam dla Was dobrą radę przestańcie się umartwiać i sami zostańcie pracodawcami tylko wiecie co jak to zrobicie to nie będziecie mieli czasu pisać i narzekać na swój niesprawiedliwy los frustrata i niedocenianej gwiazdy. Pozdrawiam( usunięte przez administratora )>
riajaoj 2016-05-16 22:46:34
cześć! dobrze, że ta umowa jest, a wiecie coś wiecej o pracy jako Telefoniczny Doradca ds. Marketingu w Wyszukiwarkach Internetowych?
Zostaw swoją opinię o Makromedia - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makromedia