prelibatezze italiane

Kraków

Opinie o prelibatezze italiane

były 2011-06-03 14:20:19
Jeśli macie szansę popracować w Prelibatezze - polecam. Dobre warunki kasowe, dobre warunki jeśli chodzi o narzędzia pracy. Bardzo doświadczony szef- p. Maciej . Ja nie pracuje ze względu na moją głupotę -ale polecam każdemu.
anonim 2011-07-14 10:13:00
A ja jestem mądry i przez to nie pracuje w tej firmie której za chwile nie bedzie jak to stało się z podobnymi w tej branży... Odradzam wszystkim.
ktoś 2011-08-08 16:29:32
aa jak tam pracowałeś to jaki miałeś rejon ii jak Ci szła sprzedaż? i czemu nie pracujesz jak tak fajnie było??:) i gdzie sprzedawałes
anonim 2011-09-15 10:52:51
Moje zdanie jest takie...Ktoś kto piszę sobie pochwały na temat pracy w tej firmie to pewnie ktoś z zarządu.Chyba nie trzeba być omnibusem aby zrozumieć ,że jeśli firma proponuje ci prace za prowizje a ich motto brzmi \"handlowiec najpierw musi zarobić na wszystkich a co zostanie to dla niego to \"Krótko mówiąc SZUKAMY [usunięte przez moderatora] DO PRACY i tyle.Umowy śmieciowe ,żadnej przyszłości.Chcesz się przekonać czy warto?to się zgadzasz na ich warunki.Ale każdego dnia po pracy czytaj ten post.Przynajmniej wiesz ,że ktoś z wyobraźnią ostrzegał cię wcześniej.
pole 2016-04-22 22:08:08
jak dla mnie to zabawne, że ktokolwiek ma wątpliwości co do sposobu zarabiania przez handlowca. Nie ma już chyba miejsc, gdzie pracuje się na podstawie jedynie :)
Zostaw swoją opinię o prelibatezze italiane - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prelibatezze italiane