Polo Market

Andrespol

Opinie o Polo Market

Dr. Motte 2010-09-21 19:41:50
Gdyby nie trenerki i regionalne super praca w naprawde w fajnej amoswerze. Niestety na dzien 2010.09.15 stanowczo odradzam!!!!
Jako klient widze makstymalny(usunięte przez moderatora)ludzi do tego stopnia ze pracownik nie moze isc na przerwe czego bylem swiadkiem!!
mmm 2010-09-27 13:13:54
Tragedia! (usunięte przez moderatora)jakich mało! Brak ludzi do pracy, a ci co pracuja tyraja za trzech za marne grosze!
anonim 2011-12-06 18:23:54
mmm - 2010-09-27 13:13:54

przez rok nic sie nie zmieniło. Nie wiem jaki sens jest zatrudniać co kilka tygodni na kilka tygodni nowe osoby. Zanim pracownik wdroży sie w prace i jej rytm jest zwalniany bez pardonu. Nic dziwnego, że robi dużo błedów na kasie i na sklepie, a odbija sie to tylko na klientach, bo kierwoniczki uciekają od odpowiedzialnosci. Tej placówce należałoby życzyć silnej konkurencji, która wreszcie poruszyłaby kierownictwo i tutejsze i regionalne do lepszego traktowania i klienta i pracownika. Generalnie jest to firma, która nie ma żadnej polityki w marketingowym tego sensie znaczenia.
ARO 2012-02-11 16:15:28
ogólnie jakość produktów jest ok. natomiast obsługa pozostawia dużo do życzenia , jest tylko kilka osób które naprawdę nadają się do pracy tam jest jedna Pani na stanowisku mięsnym ( z pięknymi oczami:) ) która jest zawsze uśmiechnięta i miła natomiast kasjerki są STRASZNE co prawda mówią miłego dnia ale minę mają taką ..... a jak człowiek czegoś nie wie to lepiej się nie PYTAĆ
Malwa 2016-04-19 08:26:52
W Polo zarobki są przyzwoite, a poza tym warto podkreslic ze pieniądze są zawsze na czas, jest dobra atmosfera, kierowniczka wyrozumiala
Zostaw swoją opinię o Polo Market - Andrespol
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polo Market