Opinie o MWSLiT w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MWSLiT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MWSLiT o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWSLiT w Wrocław

Niezadowolony Marcin

Atmosfera do bani, najniższa krajowa i praca zabierająca sens życia. Wykonane kilka dodatkowych projektów bez otrzymanego wynagrodzenia, bo „umowę podpiszemy później i wtedy się rozliczymy”. Guzik prawda. Częsta rotacja nie bez przyczyny jest w tej firmie. Jeśli „nie liżesz komu trzeba” to miejsca tam nie zagrzejesz. Do tego wszystkiego można dodać brak odpowiedniego sprzętu do pracy. A i do tego jeszcze ciągłe przeglądanie tiktoków i internetu w pracy, co tylko przeszkadza w skupieniu się na wykonywaniu swoich obowiązków. Nie polecam nawiązywania jakiegokolwiek kontaktu ze szkołą.

Niezadowolony Marcin Nowy wpis

Czy w MWSLiT pracuje się na open space?

Bart Nowy wpis

Trochę naciągane są te negatywne opinie, ja pracowałem dosyć długo, ale ze względu na przeprowadzkę dałem wypowiedzenie. Dla mnie było naprawdę spoko, ludzie są bezproblemowi i nie nadęci, wszystko idzie załatwić. Rotacja jest to prawda, ale jeśli ktoś przychodzi do pracy pobawić się telefonem przez cały dzień to nie ma dziwoty że długo miejsca nie zagrzeje.

Na jakie benefity można liczyć w MWSLiT?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MWSLiT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Wojciech

Jako były wykładowca z przykrością stwierdzam, że atmosfera, przepływ informacji i podejście zarówno do pracowników jak i studentów jest dramatyczne. O zajęciach dowiadowalismy się dzień wcześniej, ilość godzin w planie vs umowa którą podpisuja studenci to dwie różne rzeczy.

Jak wygląda ścieżka kariery w MWSLiT? Czy trudno jest zdobyć awans?

awans jest możliwy tylko jak zwolnią kogoś z wyższego stanowiska

Proponują najniższą krajową, a mają ogromne wymagania

Zosia

@rotacja to z jakiego powodu jest tak duża rotacja pracowników ?

Filip

Ale przecież na dobrą atmosferę sami pracujemy . To nie jest wina pracodawcy!!

pik

Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Rotacja pracowników, skomplikowane umowy, nieciekawa atmosfera.

Danuta

@Były pracownik Dobrze, że postanowiłeś zabrać głos na temat pracodawcy, jakim jest firma MWSLiT. Ale żeby Twoja opinia stała się bardziej wartościową dla innych użytkowników forum, powinieneś ją wzbogacić o jakieś konkretne informacje. Dlaczego zatem odradzasz nam pracę w tej firmie?

pracownik dziekanatu

W pracy siwy dym? Ta reklama kopia tego co się dzieje na tej uczelni!

batka

myślałam szukać pracy w MWSLiT ale po przeczytaniu opinii to nie wiem

Zostaw merytoryczną opinię o MWSLiT - Wrocław

• Jak się pracuje w MWSLiT?

Zobacz opinie na temat firmy MWSLiT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

MWSLiT