logo MWSLiT

MWSLiT

Wrocław

Opinie o MWSLiT

pracowałam 2015-06-23 22:29:32
Nowy profil? czyżby próba zmiany wizerunku ;) Zgadzam się z tym co napisali moi poprzednicy/poprzedniczki. Szkoda zdrowia psychicznego!
Nie mwslit 2016-04-16 22:49:45
Najgorszemu wrogowi nie polecam tego miejsca zatrudnienia. Brak szacunku, oszustwa, wykorzystywanie i puste obietnice. Pan wicekanckerz rujnuje wszystko ! Traktuje ludzi jak śmieci, a nie ma pojęcia o niczym.pieniądze takie ze wstyd się przyznawać. Zdecydowanie odradzam, kazdy kto ma odrobibe szacunku do siebie nie zatrydni sie na tej uczelni.
batka 2016-04-23 22:51:50
myślałam szukać pracy w MWSLiT ale po przeczytaniu opinii to nie wiem
Pracownik 2016-10-31 12:35:34
Nie polecam tej Uczelni jako dobrego miejsca pracy. Nie dotrzymują obietnic zawartych podczas rozmowy o pracę, nie przestrzegają zakresów obowiązków zawartych w umowie. Można zostać wyrzuconym z pracy bez konkretnych powodów. Pracując tam nie było tygodnia, żeby ktoś nie został zwolniony, albo przerzucony na inne, gorsze stanowisko pracy. Zatrudnienie na śmiesznych warunkach na kilku umowach.
Zostaw swoją opinię o MWSLiT - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MWSLiT