N.M.A. CONCORDE SP ZOO

Włocławek

Opinie o N.M.A. CONCORDE SP ZOO

pracownik firmy 2011-06-03 12:23
Witam. Nie zgadzam się z państwa oceną! Jestem pracownikiem Firmy N.M.A. CONCORDE, moje obowiązki odpowiadają wynagrodzeniu. Jeżeli \"ktoś\" chce pracować to może być zadowolony z pracy jaką oferuję Prezes firmy! Ja cieszę się że dostałam szansę pracy w tej właśnie firmie i zapraszam wszystkich chętnych do pracy. Napewno będziecie zadowoleni!!!
occisor 2012-03-05 18:00
Anka jeśli tam jeszcze pracujesz to nie pisz takich bredni nie wiem czy jestr ktoś kto może być zadowolony z wynagrodzenia za tą pracę. W minusowych temperaturach ludzie muszą całe dnie siedzieć i trzęsą się z zimna a \'prezes\' to duże nadużycie odnośnie pseudo szefa heh
bop 2012-11-28 15:26
Znieważenie kogoś na forum internetowym, a więc za pomocą jednego ze środków masowego komunikowania się, stanowi kwalifikowany typ przestępstwa zniewagi, o którym mowa w art. 216 § 2 Kodeksu karnego. Jest ono zagrożone karą grzywny (co do zasady od 10 do 540 stawek dziennych), ograniczenia wolności (od 1 do 12 miesięcy) lub pozbawienia wolności do roku. Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia prywatnego, co oznacza że pokrzywdzony sam składa prywatny akt oskarżenia w sądzie albo skargę (ustną lub pisemną) na Policji. Zgodnie z art. 487 Kodeksu postępowania karnego, akt oskarżenia może ograniczyć się do oznaczenia osoby oskarżonego, zarzucanego mu czynu oraz wskazania dowodów, na których opiera się oskarżenie.

Obrażanie danej osoby na forum internetowym może zostać zakwalifikowane także jako naruszenie dóbr osobistych, znajdujących się pod ochroną prawa cywilnego, w szczególności czci, na którą składają się: dobre imię (cześć zewnętrzna) i godność (cześć wewnętrzna). W takim przypadku przysługują środki ochrony przewidziane w art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, obejmujące możliwość żądania od osoby, która dopuściła się naruszenia:

- usunięcia skutków naruszenia naszej, w szczególności poprzez złożenie oświadczenia odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie

- zadośćuczynienia pieniężnego

- zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny

Po IP komputera z którego dany post został napisany można ustalić dostawcę internetu a ten z łatwością ustali właściciela, IP komputera posiada administrator strony któremu zostało zgłoszone naruszenie regulaminu więc zastanówcie się co piszecie i czy macie do tego podstawy. To nie jest ostrzerzenie, to jest dobra rada, nie jesteście anonimowi tak jak wam się wydaje i nikt nie pozwoli wam na szarganie dobrego imienia ludzi na których wskazujecie w sposób oczywisty lub podszywacie się pod nich. pozdrawiam wszystkich piszących i proponuję więcej rozwagi.
leszko 2016-04-23 09:38
Strona internetowa N.M.A. CONCORDE nie działa od jakiegoś czasu, czyżby upadli?
Zostaw swoją opinię o N.M.A. CONCORDE SP ZOO - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie N.M.A. CONCORDE SP ZOO