Opinie o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Roldrob S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roldrob S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Roldrob S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Luiza

A był już taki przypadek, że faktycznie ktoś został zwolniony przez to, że nie został na nadgodziny? Może to po prostu zwykle gadanie, które finalnie i tak nie wnosi żadnych konsekwencji? Dobrze byłoby wiedzieć jednak

Jak wygląda praca w Roldrob S.A.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Roman
@Pawel

A ktoś może napisał że jak przychodzi się do pracy to nie ma szafki.Przychodzi (usunięte przez administratora) brygadzista i głupa pali że jutro dostanie się klucz.A jutro to może miesiąc lub ktoś się zlituje i da ci włożyć potrzebne rzeczy.Uwazac trzeba na kurtki i buty bo można już nie zobaczyć.Kurki nie chowasz wiszą więc może komuś się spodoba bo tu w różnych godzinach przychodzi się do pracy.Nie mówię że lepiej nie mieć nic w kieszeni.Tragedia ale cóż zatrudnić wola Ukrainę bo ona będzie harować i nic się nie odezwie

Rfx

Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu (automatyk,mechanik) i jak z zarobkami na tym dziale.

Keinosuke
@Rfx

Mnóstwo pracy, brakujące części zamienn częste "rzeźbienie" , przeciętne zarobki dla elektryka gdy liczymy 8h 5 dni w tygodniu to 4-5 tyś na rękę w zależności od doświadczenia na więcej nie ma co liczyć. Praca 3 zmianowa.

@Keinosuke

Co masz na myśli przez "rzeźbienie"? Mówisz że pracując 8 h można zarobić 4-5 tys., mam rozumieć, że nadgodziny też są? Ktoś tu pisał o tym ale z perspektywy pracowników biurowych, a może inaczej to działa dla elektryka. Macie dodatkowo jeszcze bonusy jakieś do pensji?

12345 Nowy wpis
@Rfx

Wszystko zależy od rozmowy wstępnej i dotychczasowych osiągnięć zawodowych.

@12345

Okej, czyli można wynegocjować coś więcej niż ta 5? Wiesz może, czy komuś wyżej chodziło o kwotę już na rękę, czy brutto. Może głupie pytanie, ale co to znaczy osiągnięcia, masz na myśli doświadczenie, czy może firma wymaga czegoś konkretnego od elektryków niż wykształcenie techniczne czy uprawnienia

Czy jest możliwość pracy w Roldrob S.A. na część etatu?

Józia Nowy wpis

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko samodzielnej księgowej. Firma oferuje atrakcyjny system płacowo-premiowy. Na czym dokładnie on polega? Na jakie wynagrodzenie oraz dodatki można liczyć? ;) Wymagana jest również chęć rozwoju w kierunku zastępcy głównej księgowej. W takim razie, po jakim czasie można liczyć na awans na to stanowisko ? :) Poinformujcie, jeśli się coś orientujecie. :)

Xxx

Ta firma i cała kadra zarządzająca to chyba jakiś żart szkoda zawracać sobie tym głowy ogłoszeń pełno ciągłe te same stanowiska pracy szkoda tam aplikować....panie w biurze na dodatek opryskliwe i wielką łaskę robią jak zadaje im się pytania w sprawie pracy nazra się tych kur na antybiotykach i gęby im rosną coraz większe na zdrowie

Kornelia
@Xxx

Hej, a to z warunkami na tych stanowiskach jest coś nie tak w takim razie? Czy to firma rezygnuje z pracowników po okresie próbnym np. bo ciężko sprostać ich wymaganiom? Chodzi ci o stanowiska produkcyjne, tak? Bo ja chyba będę składać cv do działu finansowego. Mam jeszcze jedną firmę na oku, dlatego pewna jeszcze nie jestem. Dasz znać ile firma płaci? Mają dobre stawki? Jakiś system premiowy, benefity konkretne? Z góry dzięki wielki za odpowiedź:)

Leszno

Widzę, że wpisy nowe wpadają, ale nic o tym ustawiaczu maszyn, można tam się jeszcze zatrudnic w takim charakterze? Rok temu tylko ogłoszenie tu było. Nie zwolnił się jakiś Wakat, ogólnie jakaś rotacja tam jest? Albo nowe stanowisko otwierają? Dajcie znać, zależy mi na pracy tu w najbliższej okolicy, żeby nie jeździć nigdzie :/

Maria

Na jaką odprawę może liczyć pracownik z 40 letnim stażem pracy?

@Maria

Hej, skąd pytanie o odprawę? Szykują się jakieś redukcje etatów czy coś w tym stylu? Czy coś innego masz na myśli? Bo ja właśnie szukam pracy, wchodzę na forum a tu coś o odprawach :D Warto tu aplikować czy nie?

Jestem ciekawy w jakich projektach i szkoleniach można uczestniczyć, będąc logistykiem w firmie? Takie zdanie znalazło się w aktualnym ogłoszeniu. Jeszcze chętnie się dowiem, jakie są wynagrodzenia w logistyce firmy oraz w jaki sposób rekruterzy sprawdzają znajomość angielskiego u tych, którzy deklarują, że ja mają?

ROKO TRANS

Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem pozytywnie nastawiony. Nie boję się nowych wyzwań. Pozdrawiam. Mariusz Kompa.

Karol

Z tego co mówili mi na rekrutacji nadgodziny są darmowe czyli ani nie zapłacą ani nie można odebrać. Więc (usunięte przez administratora). Czemu jeszcze nikt nie zgłosił tego do pipu?

Mieczysław
@Karol

No właśnie. Kto w ogóle zgadza się robić po godzinach za free? Pracownicy są do tego zmuszani? W razie co można odmówić bez konsekwencji?

Alf
@Mieczysław

Nie bardzo.

Katarzyna
@Alf

w sensie, że nie masz opcji na odmowę czy faktycznie jakieś większe konsekwencje z tego wychodzą? napiszesz jakie tak konkretnie? i te nadgodziny obecnie to jak często się zdarzają? można w ogóle z nich zrezygnować?

Luiza

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Roldrob S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Oczko

Od kilku lat pracuję w firmie, widziałem dużo zmian lepszych i gorszych. Fakt pracowników z ukrainy jest dużo, ale firma się rozwija i są jakieś perspektywy. Może nie jest idealnie ale jak na warunki tomaszowiskie to zarobki nie są najgorsze. Często słysze że mogli by dać więcej, jednak osoby które tak mówią często nie mają żadnych kwalifikacji ani umiejętności którymi mogliby zapracować na te dodatkowe pieniądze.

Obecnie firma Roldrob S.A. poszukuje na stanowiska Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś aplikuje?

Gdzie do (usunięte przez administratora) .Tam Polak jest gorzej traktowany niż UK....iść.Uciekaj bo to tragedia.Dobry zakład nie szuka wiecznie ludzi .

Jak wygląda praca w Roldrob S.A.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

To jest (usunięte przez administratora).Polak jak zobaczy jak tu jest to ucieka.Tylko Ukraina i reszta świata tu jeszcze robi Po za tym że Polak ma gorzej niż reszta świata.Najlepsze to że zrobili w czerwonych czepkach mądrali co nic nie robią oprócz darcia się i zastraszania.W roldrobie robią osoby co nigdzie już pracy nie mogą znaleźć lub bez wykształcenia.Ciezka praca w fatalnych warunkach.I to fakt ile pracuje tu tomaszowian.Jak wejdziesz to tylko ukraiński język słyszysz i dlatego nie szanują Polaka bo wiedzą że przełęcze się 10 na jego miejsce.To jest twierdzą ukraińska z robotami.

Katarzyna
@Marta

Skoro tak opisujesz pracę Polaków to wyklarujesz konkrety odnośnie warunków na jakie Ukraińcy mogą tu w zasadzie liczyć? Ciekawa jestem konkretów odnośnie tych wspomnianych rozbieżności

Pawel
@Katarzyna

Polak dostaje ciepłe ubranie czyli dres po 3 miesiącach a Ukraina odrazy.My musimy przestrzegać np.w szatni nie mieć ubrań jedzenia a Ukraina nie.Ukraina na popołudniowej zmianie pije np.na tackach jest Ukrainiec pije i czuć od niego każdy wie że pije ok nic nie jest robione.Polak by już nie pracował.Pobili się (usunięte przez administratora) poszło o kobietę i nic bo pwiedzieli że jak zwolnią tego co się bił to wszyscy odejdą.Wiec im wolno więcej.Nozna by było pisać wystarczy zapytać na spocie ktoo pracował w roldrobie jak zachowywali się majstrowie ldo Polaków .Kto pracował wie jak tu jest .Dlatego roldrob to ukraiński zakład i garstka Polaków.

Roman

Lola

Witajcie, widzę że firma poszukuje pracowników biurowych na jakie zarobki można liczyć? Jak wygląda system premiowy oraz nadgodziny. Oraz jaką panuje atmosfera?

Beata
@Lola

A to w tym ogłoszeniu nie ma nic o warunkach pracy, właśnie o premiach czy nadgodzinach? A jest coś o dodatkach?

Lolo
@Lola

Wysokość wynagrodzenia zależy od stanowiska pracy oraz kompetencji, doświadczenia pracownika itp., dlatego trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Nadgodziny wśród pracowników biurowych nie są raczej zlecane przez przełożonych, a jeśli nawet takie się zdarzą to pracownik zawsze ma możliwość odebrania sobie za nie czasu wolnego w innym terminie. Co do atmosfery... w mojej ocenie bardzo poprawna... Proponuję dzwonić do kadr i pytać u źródła.

@Beata

No właśnie o premiach i wynagrodzeniu nic nie ma. A benefity są : ubezpieczenie, karta Multisport i opieka to nie jest tak źle. Kojarzysz ile płaci się za kartę i opiekę?

@Lolo

Dziękuję za odpowiedź. Na pewno zadzwonię.

Małgorzata
@Lola

I jak tam dzwoniłaś i jak wrażenia? Zdecydowałaś się tam aplikować?

@Beata

Śmiejmy się z Chińczyków a tu jest gorzej niż w Chinach.To nie wie firma to zakład karny.Brak kultury krzyki wyzwiska dobrze że Ukraina z resztą robi bo nikt młody i mądry nie robi tu.Pracuja emerytki i te co nic innego nie potrafią robić.Ispekcja pracy sie kłania już od dawna zastraszanie podnoszenie głosu jest kwalifikacja do sądu pracy.Teraz już wiadomo dlaczego normalny człowiek tej firmy unika.

@Marek

Z którym wydziałem związany jest ten (usunięte przez administratora)i zakład karny ? Skoro porównujesz to do zakładu karnego oznacza że siedziałeś w owym zakladzie ????

Raczej (usunięte przez administratora) dla Polek a Ukraina i reszta świata robi nie pracuje tylko tyra .ten zakład dzięki nim dalej działa bo Polak tu jak był to już nie wróci.

Pawel

Jak taki jesteś mądry to ile Polaków tu pracuje.Powirm ci pracują po 10 i więcej bo nawet nie wiedzą jak teraz się robi Praca po godzinach i nie wiesz kiedy wyjdziesz to już nie zdaza się.Bardzo ciężka praca dla kobiet .Warunki tragiczne.W normalnym zakładzie pracownik jest pracownikiem a nie robiłem .Od 2 miesięcy zarabiają więcej bo nie wyobrażam sobie jak mogli na to pozwolić mieć najniższą i nie wiesz kiedy wrócisz do domu.Kto tu pracował wie jak jest i na bank nie wroci

@Pawel

Same sobie są winne boją się odezwać.Tu panuje zastraszanie głośno krzyknę i będą się bać.Albo przyjmą na jedno miejsce 2 z Ukrainy .Polacy którzy pracują dłużej to siedzą cicho boją się że tak dobrej roboty już nie znajdą i czy wiogule jest inna.Sa to proste osoby bez wykształcenia zapatrzone w roldrob.A roldrob wykorzystuje teraz sytuację z Ukrainą.Straszny zakład nie polecam kto tu robił wie jak jest.Warunki tragiczne atmosfera fatalna.A te bonusy co przez tel mówią to żart.20.80 za godz brutto w zimnie w mokrych warunkach i jak robocik robisz to żart.

Agnieszka
@Marta

No a skoro boją się, że drugiej takiej pracy nie ma, czy faktycznie tak nie jest? Pytam, może rzeczywiście dobry pracodawca? Ta kwota, którą podajesz, to nie wiem, czy sam dodatek, czy tak pensja wygląda, możesz doprecyzować?

@Agnieszka

Tu pracuje się tak jakbyś była robocikiem.Nie odzywac się robić robić a najlepiej za dwie osoby.Caly czas w jednym tempie .Straszny zakład warunki fatalne .Widać to po ludziach ile jest Polaków a ile innej narodowości.Polak jest gorzej traktowany niż tamci.Im wszystko wolno.Bo to cyborgi .Kobiety ukraińskie stworzone do ciężkiej pracy.Robic i tylko to mają w głowie.To po co Polaków zatrudniać.Jeszcze będzie się odzywac co wolno i pytania.Tamci są cicho i o to chodzi.Nie polecam.Ale wizytówka to że Polak nie przychodzi lub przychodzi patrzy i wychodzi.

Agnieszka
@Marta

Aż tak, a macie jakieś normy, z których jesteście rozliczani, tak ogółem? Jeśli tak, to ciekawa jestem, w jaki sposób są liczone i czy ciężko je wyrobić.

Leniwy od urodzenia

Jeżeli poszukujący zatrudnienia oczekuje 3 tysi na rączkę zarobione w miłej atmosferze ,siedząc na krześle w cieplutkim pomieszczeniu z wi fi i expresem do kawy to niech nie aplikuje!.To praca zmianowa w niskiej temp.Praca to nie imieniny u cioci więc atmosfera w pracy to banał do pominięcia .Niewątpliwą wadą jest to ,że trzeba pracować i to musi wzbudzić refleksję u kandydata.Jeżeli osoba zainteresowana pracą potrafi pracować i chce pracować to da sobie radę.Malkontenci,ofermy,leniwi,śpiochy i maminsynki nie mają czego tu szukać!Jeżeli chcesz pracować próbuj jeżeli musisz to daj sobie spokój !

Reputacja
@Leniwy od urodzenia

Albo zgodzisz się tracić zdrowie i życie osobiste siedząc po godzinach albo jesteś zbyt mądry aby tyrać na swoich panów. W innych firmach bez problemu zarobisz w 8h tyle co tu w 10h.

Wuja
@Leniwy od urodzenia

W pewnej firmie, co do ktorej sz.p. dyr. ma kompleksy (bo go nie chciala), zarobki szeregowego pracownika to 3 - 3,5 tys. na rękę. Skad ta roznica? Firma jest madrze zarzadzana, i zarabia ... .

Beata
@Reputacja

Piszesz, że w innych firmach bez problemu można zarobić więcej niż tu ale nic mi ani innym osobom z zewnątrz nie mówi. Możesz przybliżyć o jakich zarobkach dokładnie mówisz i jaka jest różnica?

BRAWO Wuja
@Wuja

Tylko że oni takiej opcji nie biorą pod uwagę że wina leży po ich stronie. Jedynie co potrafią to kreować politykę że albo godzisz się na wszystko i nie zadajesz pytań albo jesteś leniwy, problematyczny i sam sobie jesteś winien. Firma to oblężona twierdza której to wy szeregowi pracownicy musicie bronić jeżeli chcecie tu pracować i interes firmy macie przedkładać nad swoje prawa.

Lizusek
@Leniwy od urodzenia

O proszę, mamy lizuska :). To jest praca? To jest (usunięte przez administratora) Śmieszna stawka, temperatura pracy niska iiii już szkoda dalej gadać.

Haha
@Leniwy od urodzenia

Chcesz sobie tyrać za te grosze to sobie tyraj. Najlepiej stać w ciąglej wilgoci, 6 stopni Celsjusza i jeszcze najlepiej po 10 lub (usunięte przez administratora) Za zawrotne 17 zł brutto. No szanujcie się ludzie i swoje zdrowie!

@Leniwy od urodzenia

Ukrainki grubo po 60 jest też Półka 73 lata kto im podpisuje badania jak przechodzą .Okulista neurolog wydajność płuc to żart wszyscy przymykają oczy.Roldtob to zakład Ukrainy a Polacy są tu jako tania siła robocza.Oprocz tych co dostają że ,100 zł więcej i myślą że zrobią jakąś karierę .To oni są najgorsi ale cóż po tym zakładzie trudno będzie znaleźć pracę .Warunki tragiczne normalni tu nie będą pracować.(usunięte przez administratora)

Słyszałem że wylegarni na Glinniku nawet po przepracowaniu 4 dni na święta dostali po 500 złoty

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Roldrob S.A.?

kadry

Zdecydowaną większość stanowią umowy o pracę.

Czy w Roldrob S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kierownik

Oczywiście, poza wynagrodzeniem podstawowym mamy wdrożone różne systemy premiowe np.: za realizację celów czy brak absencji. Ze świadczeń dodatkowych na szczególną uwagę zasługują np. dopłata urlopowa, wczasy pod gruszą, możliwość pożyczek z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Ponadto dofinansowujemy karty Multisport oraz, w zależności od zajmowanego stanowiska, wszelkiego rodzaju podnoszenie kwalifikacji przez pracowników tj. studia, kursy na wózki widłowe, uprawnienia energetyczne i dozoru, a także naukę języków obcych.

Młody silny.

Dajcie spokój. Młyn wiecznie mało ludzi i dokładnie obowiązków. Masakra Szkoda gadać.

Zainteresowana

Jak wygląda praca w dziale kontroli jakości??

Zostaw merytoryczną opinię o Roldrob S.A. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Roldrob S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Roldrob S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roldrob S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roldrob S.A.?

Kandydaci do pracy w Roldrob S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roldrob S.A.
1.5/5 Na podstawie 144 ocen.
  • Warszawska 168/172
    97-200 Tomaszów Mazowiecki