Praktyka w firmie JOSE

Poznań

Opinie o Praktyka w firmie JOSE

Ron 2015-02-02 14:41:02
Pracowałam w firmie Jose w Poznaniu, znajduje sie ona przy ul smardzewskiej,jeśli o tą firmę chodzi w tytule, która zajmuje się produkcją artykułów z tworzywa sztucznego (wiadra, miski, miseczki, podłokietniki do foteli ogrodowych itp).
Zatrudniony byłem na umowę zlecenie przez agencję pracy, wypłata była na czas.
Warunki pracy fatalne! Firma mieściła się w jakiejś szklarni przerobionej na magazyn.
Brak ogrzewania, niby pracujesz w zamknięciu, a musisz mieć czapkę na głowie i kurtkę.
Nie ma przerwy śniadaniowej, musisz jeść przy maszynie i jednocześnie pracować.
W szatni śmierdzi, jak przyszedłem w pierwszy dzień do pracy, to myślałem, że się przewróce!
Szafka bez zamykania i szatnia też, każdy mógł wejść, portfel i telefon trzeba było mieć orzy sobie.
Stawka też marna 9.50 brutto dla osoby uczącej się, to około 8 zł na rękę.
Przy 20 dniach przepracowanych w tym jeden tydzień nocek (na nocnej zmianie stawka większa 11 zł brutto) dostałem około 1390 zł.
Pracownicy którzy pracują tam na stałe po pare lat mają 9 zł na rękę.
Nie polecam, nie którzy przychodzili na 1-2 dni i uciekali.
Jedyne co było dobre to ludzie na zmianie byli spoko i wypłata na czas, reszta na minus.
Zostaw swoją opinię o Praktyka w firmie JOSE - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktyka w firmie JOSE