VF POLSKA(LEE, WRANGLER)

Katowice

Opinie o VF POLSKA(LEE, WRANGLER)

wyzyskana 2011-06-14 21:26:21
zgadzam się w zupełności... na maxa wykorzystuje swoich pracowników...jest tragiczna i wszystko robi kosztem pracowników... patrzy tylko na pieniądze i jak zrobic aby najmniej zapłacic swoim pracownikom którzy tyrają jak woły..wogóle to ktoś powinien PIP na nią nasłac [usunięte przez moderatora] kiedyś się przejedzie..
pszczółka 2011-09-24 16:33:11
hej witam..
kurcze az tak zle...hmm..sama nie wiem co mysle..nie mam pracy i dostalam oferte pracy od nich..bylam na rozm.z jakas dziewczyna..szkoda ze nawet nie potrafila podac reki i sie przedstwic,ale to szczegol...dla mnie wazny no ale coz nie kazdy musi znac dobre maniery a tymbardziej juz ktos kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne..jestem prostym czlowiekiem..ale dla mnie to podstawa przedstawic sie i podac reke..uscisk dloni swiadczy o czlowieku...rozmowa bezplciowa,krotka,zwiezla w sumie nic sie nie dowiedzialam..pare pytan,odpowiedzi i nawet nie wiedzialam ze to juz koniec..hm..po chwiali sie zorientowalam powiedzialam do widzenia nie ona,ja pierwsza i poszlam...normalnie jakbym w pysk dostala..ha..ale co tam sa i tacy ludzie..choc wiekszy poziom kultury to ja mam a to ja bylam na rozmowie..mam czekac na rozmowe z pania [usunięte przez moderatora] bo nie chce ze tak to ujme STARYCHA LUDZI w firmie...a ja juz do takich naleze..:))skoro ktos patrzy na to kto ile ma lat a nie patrzy na doswiadczenie czlowieka to z pewnosci nie wrozy to firmie zadnych postepow i sukcesow..no coz ..smieszne i przykre..bo dla mnie najwazniejsza bylaby firma,jej rozwoj oraz ludzie ktorzy chca pracowac,pracuja i potrafia sprzedac i zachecic klienta,zdobyc jego zaufanie oraz to ze po prostu klient kupi i wroci..lecz jesli dla nich wazny jest wiek...to POWODZENIA DLA FIRMY I MYSLENIA TYCH LUDZI:)zalosne...NIENAWIDZE OKRADANIA W SKLEPACH a juz tak mialam..wiec sie zastanowie...Z DRUGIEJ STRONY jesli ktos bierze jakies rzeczy na inny sklep trzeba zrobic jakas wysylke na papierze..wiec b.dziwne...zastanowie sie bo mam szanse tam pracowac...ale po tym co przeczytalam...nie mam ochoty...pzdr.
anonim 2011-11-11 14:04:48
Moja droga pszczółeczko :) Dobrze że sie zastanowiłaś nad podjeciem pracy w tym burdelu , gdyż chodziłabyś przez miesiąc za darmo na 2-3 godziny a oni i tak by ci podziękowali :) darmowy pracownik i tak miesiące mijają:) [usunięte przez moderatora] pracujesz 10 dni po 12 godzin Brawo !! i jeszcze opiepsz dostaniesz bo pracujesz za kogoś bo nie łąska zatrudnic pracownika skoro [usunięte przez moderatora] może odpracwoc:) Pozdrawiam wytrwałych i bez ombicji którzy tam pozostali za najniższą krajową i są kierownikami bo w innej firmi musiałyby na tym stanowisku znac jezyk obcy a tam nikt nie umie innego jezyka po za Polskim :)
Pracownik 2013-07-05 14:38:41
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Miałam duże doświadczenie w pracy w innych sklepach. Do zmiany miejsca pracy skłoniła mnie wizja [usunięte przez moderatora] dotycząca dobrej atmosfery w sklepie, rewelacyjnych zarobków, dobrego traktowania pracowników, szans na awans itd.. Swojej decyzji będę żałowała do końca życia!!! Podczas pracy w tej firmie trzeba zapomnieć co znaczą takie słowa, jak: szacunek, zaufanie, kultura, komunikacja, uczciwość. Uwolniwszy się z tamtej pracy, mogłam wreszcie głęboko odetchnąć. Miesiąc zajęło mi uporządkowanie swojej psychiki po tym doświadczeniu. Teraz pracuje w innym sklepie, w którym panuje dobra atmosfera i godziwe zarobki.
były pracownik 2014-04-15 17:53:06
Zarówno właścicielka firmy, jej córka (usunięte przez administratora) to osoby, które nie nauczyły się podstawowych zasad kultury i poszanowania innego człowieka. Atmosfera pracy, wynagrodzenie i panujące tam zasady są nie do przyjęcia dla uczciwego i kulturalnego człowieka. Pracowałam tam ponad rok, a owocem mojej pracy było załamanie nerwowe. Po odejściu w ciągu tygodnia znalazłam nową pracę, a w czasie pracy w tym miejscu nie wysłałam CV, gdyż nie miałam wiary w siebie i czułam się zmaltretowana psychicznie. Do osób tam pracujących mam tylko 1 radę: uwolnienie się z tego miejsca sprawi, że odetchniecie "pełną piersią", a z dobrym nastawieniem znajdziecie pracę.
helga 2016-05-19 18:18:18
Jeszcze niedawno miałem nadzieję na dostanie się do firmy jak najszybciej. Obecnie już takiego ciśnienia nie mam bo ludzie mówią , że wcale już nie pracuje się tak wesoło. Po za tym kasa @jak właśnie mizerna
Zostaw swoją opinię o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VF POLSKA(LEE, WRANGLER)