Ars Lachowicz biuro rachunkowe

Marki

Opinie o Ars Lachowicz biuro rachunkowe

anonim 2011-06-03 10:08:47
Firma krzak.Nie warto tam nawet zaczynać pracy.Dają ( usunięte przez administratora ) nic nie potrafi jedyne co robi to obrzuca błotem pracowników.( usunięte przez administratora ) w zależności od humoru prezes.Obiecują złote umowy i kursy itd i kończy się na obietnicach.( usunięte przez administratora ).Jak się już upominasz to dostajesz pogróżki bądź wypowiedzenie.Koncepcja firmy zmienia się co 15 min.Brak ( usunięte przez administratora ) ,one sa najmądrzejsze tylko
gość 2011-06-17 22:50:17
Również dołączam się do negatywnych opinii na temat firmy ARS Lachowicz. To co się tam dzieje przechodzi wszelkie pojęcie, ( usunięte przez administratora )bałagan ( usunięte przez administratora ) Osobą które chciały by rozpocząć tam pracę lub firmą które chciały by skorzystać z usług firmy ARS Lachowicz szczerze odradzam.
eks pracownik 2011-07-17 21:32:34
Pani Moniko, ciekawe przeciw komu skierowała Pani sprawę do sądu??? przeciw anonimowi??akurat ja mogę potwierdzić te negatywne opinie, które wcześniej ktoś napisał. Nie ma co się obrazać tylko trzeba zacząć się LICZYĆ Z PRACOWNIKAMI.
ars 2012-04-21 17:02:25
moja firma zawsze liczyła się z pracownikami, i wszystkie osoby pracujące u nas na ten temat mają na szczęście takie same opinie. a jeśli chodzi o sprawę skierowaną do sądu to akurat osoba która ma w tej materii teraz kłopot doskonale wie że o nią chodzi. czasem wpis "anonim" nie wystarczy żeby ukryć tożsamość, choć nigdy nie zrozumiem jak nisko trzeba upaść aby nie odważyć się podpisać pod swoimi słowami... cóż nie nam na szczęście to oceniać.
cieszę się za to z faktu że obecnie pracujący personel (wbrew kłamliwej opinii) pracujące na umowę i pracę, jest zadowolony więc świadczy to wyłącznie o jednym - czasem nie warto wyciągać szabelki.
serdeczne pozdrowienia
aneg 2014-01-08 12:18:28
Coś tam musi być nie odpowiedniego skoro tak ludzie piszą a oni straszą sądy Boże.
basia 2016-02-25 17:26:37
współpraca ztym biurem to masakra, a pani lachowicz to osoba niesłowna
bielik 2016-05-20 16:59:30
Witam serdecznie. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować o nich gorsze opinie. Ja sobie chwale. Zresztą aby pracować w takim miejscu to trzeba mieć jednak trochę umiejętności, w przeciwieństwie do niektórych którzy aplikują
Zostaw swoją opinię o Ars Lachowicz biuro rachunkowe - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars Lachowicz biuro rachunkowe