Opinie o Hybryd Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hybryd Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hybryd Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hybryd Sp. z o.o. w Pyskowice

Też w sumie chciałbym poznać opinie dotycząca tego jak aktualni pracownicy oceniają chociażby kierownictwo i ogólna relacje z nim. Szkoda, że nikt nie odpowiedział. A wiecie chociaż czy konstruktów nie będą teraz do siebie szukać? mam dawniejszą ofertę od Pracodawcy, wpasowuje się w opisane warunki, ciekawe czy to aktualne?

@były pracownik Nowy wpis

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników,jak oceniacie kierownictwo i ludzi z zarządu,. pozdrawiam zawiedziona

I co z tym tematem upadłości? Ktoś wspomniał o niej jeszcze w styczniu i do dziś jest cisza. Strona www z tego co widziałem działa. Czy działalność czynnie także? upewniam się, bo w oko wpadły mi dawniejsze oferty na magazyn, a ze mam doświadczenie chciałem sprawdzić jakby mi się pracowało. Zatrudnienie jest możliwe?

Ola

Czy są jakieś przyjęcie do pracy na magazyn bądź produkcję?

Pracownik Nowy wpis
@Ola

Nie ma. Firma jest juz w upadłości i pracownicy tracą pracę

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hybryd Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Aplikowaliście na stanowisko Konstruktor w Hybryd Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Olek

Cześć. Też sie zastanawiam nad aplikacją do Hybryd. Udało ci sie uzyskać jakieś informację, lub może sam już jesteś po rozmowie ?

Praktykant

Byłem na praktyce. Super ludzie, ciekawa praca. Mają dużo sprzętu. Za rok będę tam aplikował.

@Praktykant

Czemu dopiero za rok? Ogólnie to brzmi nawet fajnie, a piszesz że serio dużo sprzętu mają, to co w jego skład wchodzi tak właściwie?

Witek
@Praktykant

Nie masz po co już aplikować bo wiekszość załogi już zwolniona ....firma upadła

@Witek

Nie widzę, żeby ogłosili upadłość?

Witek
@Iwona

Dużo osob z grupą dostali wypowiedzenia,firma jeśli do grudnia przetrwa to bedzie dobrze ,aktualnie na mechanicznym 8 osób nie dostała jeszcze wypowiedzenia reszta jest juz na wypadzie

@Witek

Nie upadła. Cały czas istnieje

@Marek

Hej, jesteś pewnie na bieżąco, tak? Ktoś mi kiedyś odpisał, że sporo osób potencjalnie miało dostać podziękowanie za współpracę na mechanicznym. Jak aktualnie się sprawy na nim mają i jak to tak właściwie ostatecznie się rozstrzygnęło?

Opiszę tutaj ciekawą sytuacje. Dyrektor handlowy najpierw wysyła na przymusowy "urlop", a następnie pisze SMSy na prywatną komórkę z groźbami, że jeśli nie przyjdę do pracy(w czasie trwania urlopu oczywiście) to wystawi naganę z wpisem do akt(urlop w tym czasie rzecz jasna miał cały czas trwać) :))) Oraz inne próby zastraszenia Policją również się pojawiły(bez żadnych podstaw prawnych, czysta próba zastraszenia) Dla bardziej zainteresowanych mam SMSy na prywatnej komórce z tych sytuacji. Reasumując nikomu nie polecam. Mobbing, zastraszanie, łamanie praw pracownika, umowy na 0,45 etatu i wiele innych...

Lulu
@:)

A może by kolega dopisał, że nie oddał auta służbowevo, kompa i komórki i trzeba było się prosić. Żenujący jest Pana wpis Panie I..

@Lulu

Skoro zostałem wywołany do odpowiedzi... :) Dwukrotnie byliśmy umówieni na zdanie tego "auta służbowevo, kompa i komórki" I dwukrotnie odmówiliście odbioru, zrezygnowaliście. Następnie wysłaliście mnie na przymusowy urlop w ciągu którego chcieliście abym wykonywał dla was pracę (dostarczył ww. narzędzia) Wielokrotnie podkreślałem, że w czasie trwania urlopu(na który mnie przymusowo wysłaliście) narzędzia te są do odbioru. Po kontakcie z inspektorem PIP, jasno on określił, że nie macie prawa łamać moich praw i zmuszać do wykonywania pracy tj. prowadzenia samochodu służbowego i wizyty w firmie podczas urlopu, na który podkreślę jeszcze raz sami mnie wysłaliście przymusowo włącznie z przesłaniem pisma z wyszczególnionymi paragrafami dlaczego nie mogę odmówić urlopu. (Oczywiście było to związane z tym, że nie chcieliście za ten urlop zapłacić) Dodatkowo w moim obowiązku według kodeksu pracy było zdanie narzędzi maksymalnie do ostatniego dnia pracy, czego oczywiście dotrzymałem, więc jak narazie to nie ja łamałem prawo, zastraszałem :) A skoro drogi rozmówco chcesz abym "dopisał" więcej to dopiszę, w dniu gdy podpisałem wypowiedzenie Dyrektor powiedział tekst: " oficjalnie to jest redukcja etatów, a nieoficjalnie powiem Ci za 3 tygodnie, bo taki masz czas aby pójść z roszczeniem do sądu pracy" Wszystkiego dobrego życzę pracownikom, obecnym jak i przyszłym.

pmk
@:)

Z całą odpowiedzialnością zgadzam sie z przedmówcą i potwierdzam praktyki dyrektora i kierownictwa.

Jaro_pl
@:)

Bo byłem pracownikiem i przeżyłem toczka w toczke to samo co opisujesz.

@Jaro_pl

O policji też wspominał? Co oni wgl mają do tego, to wgl ma sens? I byłeś wtedy gdzieś na jakimś wyjeździe?

@Jaro_pl

Czyli mówisz, że nadal tak samo ludzi traktują?

Kamila
@:)

A zdradzisz ile już nie pracujesz w firmie? Może to za krótki okres aby liczyć na zmiany? :P Czy raczej nie ma co mieć na to nadziei?

@Kamila

2 lata

Mateusz

Czy jest prowadzona jest obecnie rekrutacja do działu handlowego? Podobno było dużo zmian kadrowych w tym dziale.

Rafał

A jakie są wynagrodzenia na stanowisku którym pracownik sprawdza czy z linii produkcyjnej wyszły działające lampy tzn moduły?

Praca w hybrydzie to tylko stres, nieustanny mobbing i poniżanie lewe umowy na członków rodziny żadnych premii. Kierownictwo daje wiele do życzenia w ogóle nie nadają się na te stanowisko zabieraja zlecenia pracownikom czerpiąc z tego spore korzyści a ochłapy zostawiają pracownikom ciągle ich przy tym poniżając. Szefostwo boi się coś z tym zrobić bo każdy ma na każdego haka żenada że Ci ludzie mogą spać spokojnie jeszcze ze swoim sumieniem

Beata

kiepskie zarobki w wiekszosci najnizsza krajowa, lewe umowy na 1/2 3/4 a pracujesz normalnie reszta na babcię mamę itp. trochę patologia..

Jakie są warunki zatrudnienia w Hybryd Sp. z o.o.?

Pyskowice

Na wszystkich stanowiskach liniowych tylko najniższa krajowa. Od zawsze i już chyba na zawsze. Premia uznaniowa max 200 zł. Najczęściej uznają, że jej nie ma.

@Pyskowice

A na jaką formę zatrudnienia mogę liczyć jako nowy pracownik Hybryd?Umowa o pracę? Pozdrawiam.

Pyskowice
@Ewa

Dzieło lub zlecenie

Lolo

Praca tam to koszmar, kierowniczka serwisu to spotka mobbinguje pracowników. Dyrekcja nic z tym nie robi chyba im to na rękę. Poniża ludzi, ubliża im, sama nie potrafi nawet włączyć komputera. Swoje prywatne sprawy załatwia w godzinach pracy, po czym każe zostać pracownikom po godzinach. Praca tam tylko po znajomości. Wszyscy o tym wiedzą nikt każdy udaję że go to nie dotyczy. To nie jest przyjazdna firma pracownik tam jak parobek.

zibi
@Lolo

W pełni popieram LOLO. Unikać kto nie z ferajny - mobbing, niekompetencja, niskie zarobki i dobrze jak w terminie zapłacą.

@Lolo

Ja tez się zgadzam. Praca na serwisie to masakra. Kierowniczka nie szanuje ludzi i ma sie za niewiadomo kogo. Kilka lat mnie tam juz nie ma, ale widze po opiniach ze nic sie nie zmienilo. Nie polacam tam pracy.

bigbag
@Ewa

Chyba macie na mysli cala firma bo w innych dzialach jak nie jest sie z rodziny jest podobnie albo i gorzej. radzę uwazać na taka fime.

Poszukujący

Witam serdecznie czy sa jeszcze jakieś przyjęcia może? Nawet na 1/2 lub 3/4 etatu?

Ktosiek

Bardzo fajna firma. Co prawda zdarzają się problemy chyba jak w każdej ale szefostwo bardzo miłe, kierownictwo czasem traci nerwy ale nie można większości odmówić kompetencji. Ogólnie kontakt z ludźmi bardzo fajny. Zarobki mogłyby być lepsze ale nie ma co narzekać bo atmosfera i możliwości bardzo duże.

Zostaw merytoryczną opinię o Hybryd Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Hybryd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hybryd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hybryd Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Sikorskiego 28
    44-120 Pyskowice