Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"

Łochowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"

xxx 2014-04-03 19:00
Nie polecam, cały zakład naszpikowany poukrywanymi kamerami łącznie z szatniami można poczuć sie jak w big bratherze. Umowa po poł roku bez umowy. Za 8zł wymagają abyś był lakiernikiem,śrutownikiem i na galwanizerni pomógł.
jerzy 2015-11-23 09:18
potwierdzam wszystko co wyżej
zero kasy,bez papierów, wszysto co robisz zle i itp,nie szanuja ludzi wogóle,traktuja jak smieci,wyzysk wyzysk
wstyd
jerzyk 2016-11-21 07:59
hahha postawili łądną nowa hale i kasa sie skonczyła,mam nadzieje ze oni tez sie skoncza, na czarno to moga malowac a nie ludzi zatrudniac,nalezy powiadomic instekcje pracy i tyle, własciciele to typowi wyzyskiwacze, sznowni panowie pamietajcie ze od pracowników zalezy was los,mam nadzieje ze nie uruchomicie nowej hali i was zlicytuja,
ktos 2017-03-06 00:04
nie jest tak źle , może i faktycznie zależy dużo od nastroju szefostwa ale młodego( ale jak się pójdzie pogadać poważnie to i z nimi idzie się dogadać , może kwestia konkretnej rozmowy ?) , jeśli chodzi o stare szefostwo jest naprawdę ok , idzie się dogadać i nie ma żadnych problemów , faktem jest to że można dostać niezły opier... , ( ale czasami nie warto brać wszystkiego do siebie ) jest pełno kamer i że na czarno lub najniższa ale co się oszukiwać tak robi wiele firm . Do Pana wyżej hala funkcjonuje bardzo dobrze , i jak widać wiele osób odchodzi i próbuje wracać więc idealnie nie jest ale bywa gorzej w innych firmach
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate" - Łochowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"