Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"

Łochowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"

xxx 2014-04-03 19:00
Nie polecam, cały zakład naszpikowany poukrywanymi kamerami łącznie z szatniami można poczuć sie jak w big bratherze. Umowa po poł roku bez umowy. Za 8zł wymagają abyś był lakiernikiem,śrutownikiem i na galwanizerni pomógł.
jerzy 2015-11-23 09:18
potwierdzam wszystko co wyżej
zero kasy,bez papierów, wszysto co robisz zle i itp,nie szanuja ludzi wogóle,traktuja jak smieci,wyzysk wyzysk
wstyd
jerzyk 2016-11-21 07:59
hahha postawili łądną nowa hale i kasa sie skonczyła,mam nadzieje ze oni tez sie skoncza, na czarno to moga malowac a nie ludzi zatrudniac,nalezy powiadomic instekcje pracy i tyle, własciciele to typowi wyzyskiwacze, sznowni panowie pamietajcie ze od pracowników zalezy was los,mam nadzieje ze nie uruchomicie nowej hali i was zlicytuja,
ktos 2017-03-06 00:04
nie jest tak źle , może i faktycznie zależy dużo od nastroju szefostwa ale młodego( ale jak się pójdzie pogadać poważnie to i z nimi idzie się dogadać , może kwestia konkretnej rozmowy ?) , jeśli chodzi o stare szefostwo jest naprawdę ok , idzie się dogadać i nie ma żadnych problemów , faktem jest to że można dostać niezły opier... , ( ale czasami nie warto brać wszystkiego do siebie ) jest pełno kamer i że na czarno lub najniższa ale co się oszukiwać tak robi wiele firm . Do Pana wyżej hala funkcjonuje bardzo dobrze , i jak widać wiele osób odchodzi i próbuje wracać więc idealnie nie jest ale bywa gorzej w innych firmach
marki 2017-04-17 19:39
mam nadzieję że wezmą się za nich i prace na czarno....to oszustwo zatrudniać na czarno ..gdzie są urzędy to przecież hamstwo a młody to gość może z wykształceniem wyższym ale brak podstawowego
odradzamy tak pracę to oboz
Braun 2017-05-16 10:30
Niestety ta firma to kołchoz. Kamery w każdym rogu to nic w porównaniu z liżącymi ludzmi D... Pracodawcy i nie wspominając wynagrodzenia brak premi socialu podwyżek dla mniej zarabiających czyli najniższą krajową. Pracujacych na czarnno jaki problem wypuścić tylnimi dzwiami jak jest kontrola Inspekcji Pracy. Podejście pracodawcy do pracownika jest nie do przyjecia od wyzwisk zresztą nie ma co się dziwić jak zatrudniają takich co nie mogą pracy znaleźć albo mają problemy finacowe.Wracają faktycznie. Bo nie mogą. Znaleźć. Normalnego Zakładu Pracy. Odrazam tam pracować. To tyle co mogę. Przekazać
Piotr 2017-06-11 21:48
To w końcu jak tam jest bo poszukują magazyniera widziałem ogłoszenie. Warto czy nie warto?
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate" - Łochowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CHate"