ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J

Pionki

Opinie o ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J

Zenek 2013-06-28 19:30:35
Prawdę mówiąc Zakład Pracy Inwalidów Niewydolnych funkcjonujący dzięki PFRON (czyli wyłudzaniem pieniędzy od państwa) ostoja starych panien.
BL 2015-02-27 08:21:02
Zgadzam się w 100%. Porażka.
gall 2015-03-06 11:44:13
Ostrzegam przed wiązaniem się z tą firmą, zero szacunku dla pracowników, wyzysk niesamowity i mówimy tu o zakładzie zatrudniającym niepełnosprawnych którzy traktowani są tam jak śmieci - pełnosprawni pewnie nie lepiej. Właściciele wykorzystują fakt wysokiego bezrobocia w Pionkach i mają półdarmowych (usunięte przez administratora)
ygtf 2016-04-26 20:02:54
hej hej no oczywscie ze to wazne jest wszsycy pownni byc traktowani na rowni z szacumkiem bez wzgledu na to na jakim stanowisku sie pracuje zwlaszcza trzeba byc wyrozumialym przy pracy z takimi ludzmi to normalne, i trzeba miec odpowiedie wyksztalcenie do tego
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J - Pionki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRACY INWALIDÓW NIEWIDOMYCH M.JEMIOŁ, J.MAJEWSKI SP.J