LA TORRE JACEK BINKOWSKI

Gliwice

Opinie o LA TORRE JACEK BINKOWSKI

dekabry 2013-12-11 12:39:48
Właściciel firmy La Tore Jacek [usunięte przez moderatora] zobowiązał się wykonać remont mieszkania dewloperskiego pod tak zwany "klucz". Remontowano mieszkanie przez okres 3 miesięcy i żadna z robót nie została ukończona, poza tym brak rozliczenia z pobranych zaliczek, wykonanie roboty to jedna wielka farsa określił bym to brakiem doświadczenia i fachowości i dokładności w wykonywanej robocie. NIGDY !!! nie polecał bym tej firmy na w/w roboty, gdyż są nie rzetelni i brak solidności w powierzonych zobowiązaniach. "Nie dajcie się nabrać firmie LA TORE" jak chcą pańswo mieć mieszkanie pod klucz..... pozdrawiam
a.wojta 2014-07-15 08:44:17
Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy firma La Torre. Gruntowny remont mieszkania przeszedł bardzo sprawnie i szybko. Jest to firma której można zaufać i powierzyć każde zadanie.
Jak najbardziej na plus!!!
Lilka 2014-08-01 19:55:32
Bardzo fachowa i rzetelnie wykonana usluga.(remont lazienki i wymiana pieca c.o).Jestesmy bardzo zadowoleni.
Katarzyna 2014-08-10 22:47:08
Podejrzewa,że te opinie wypisuje sobie wlaściciel firmy. Te superlatywy! Remont mieszkania mojej mamy trwał ponad miesiąc ,nic nie zostało skończone, brak profesjonalizmu.Kafle w łazience na ponad centymetrowej zaprawie. Podłoga bez podkładu...wszystko musi poprawiać inny remontowiec. Szef firmy umawia się,przekłada terminy zjawia się kiedy on chce i zajmuje się tylko dużymi remontami oczywiście ,jak ma na to ochotę.Zapomina ,że to od malego czasem remontu wchodzi się na rynek.Podłogę wymianiamy ponownie...
Lilka 2014-08-27 18:58:29
Dziwne ,my nie mieliśmy problemów.
Adam 2014-11-17 13:09:33
Dla mnie wspolpraca z p. Jackiem byla bardzo dobrym doswiadczeniem, zadnycb problemow. Kafelki ladnie zrobione, sciany tak samo.
andrzej w 2016-04-19 21:50:32
@adan również znam osoby zadowolone z ich usług. petowanie i oblicowywanie ścian u nich moim zdaniem jest pierwsza klasa, ciekawe jak teraz z cenami jest
Zostaw swoją opinię o LA TORRE JACEK BINKOWSKI - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LA TORRE JACEK BINKOWSKI