Softmaks.pl sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Softmaks.pl sp. z o.o.

anonim 2012-06-12 23:49
Nudna monotonna praca bez żadnych perspektyw na rozwój. Brak możliwości awansu ze względu na uboga strukturę organizacyjną. Zero szkoleń i benefitów pozapłacowych. Niskie zarobki!!!! Ludzie zarządzający firmą nie mają o tym zielonego pojęcia.

Są plusy!!! Świetni współpracownicy
magic 2016-09-15 23:19
Opinia powyżej jeszcze bardziej aktualna. Szkoda że świetni współpracownicy już odeszli.
ECF Magic 2016-09-21 13:00
-w zaufaniu podpowiem, że to nie koniec łańcucha zwolnień. Jest cos takiego jak 'marketing szeptany" i poźniej ciężko wygrywac przetargi bo cos ktos tam powiedzial lub zasłyszano,
Za tych co odeszli robić będą ci co pozostali za 0 zl wiecej :) az nie pójda do pokoju nr 1 z pisemkiem o rezygnacje a dopiero moze wtedy łaskawie cos wiecej sie uda dostac :)
Ciekawe jak długo własciciel spółki będzie sie przyglądal takiemu procesowi i kiedy powie dość a nie wie o wszystkim bo gdyby wiedział to zleciłby AUDYT ZEWNETRZNY. Poza tym pisanie czasu pracy to tez ściema pół dnia sie siedzi i gapi w okno na parking a godziny sie rozpisuje na bzdury bo zestawienie TRZEBA zrobic do Warszawy.
Rebelliant 2016-11-29 21:24
Na wigilie w prezencie kalendarz za 10 zl z podpisem-grawerem lub wizytownik z logo firmy dla osob, ktore nie otrzymaly wizytówek nigdy :)
"Dyrektor Sharepointa" co chwile ściga, ze czegos nie uzupelnileś w zadaniu na platformie. Swoją drogą tyle osób co odeszło w ciągu roku to czy dyrekcja po węgiel do apteki nie musiała jechać??
mm 2017-03-03 16:48
Pracowałem przez 2 lata, moja pierwsza praca, nie mam dobrych wspomnień. Odszedłem w 2013, czytam aktualne wpisy widzę że nic się nie zmieniło, jest chyba jeszcze gorzej.
pracownik 2017-03-15 17:10
jest jeszcze gorzej, z roku na rok bieda dac pracownikowi minimum i niech pracuje od rana do wieczora a jak bedzie sie chcial zwolnic to sie mu juz wtedy dorzuci 200-300 zl poklepie po plecach i naopowiada jaki to on jest cenny dla firmy :) zamydli sie oczy i gitara :) na nowe Felgi do Volvo jest :)
Wycisnac z programistow co sie da nawtykac mu obowiązkow jeszcze z administracją windows :)
Zostaw swoją opinię o Softmaks.pl sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o.