Softmaks.pl sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Softmaks.pl sp. z o.o.

anonim 2012-06-12 23:49:59
Nudna monotonna praca bez żadnych perspektyw na rozwój. Brak możliwości awansu ze względu na uboga strukturę organizacyjną. Zero szkoleń i benefitów pozapłacowych. Niskie zarobki!!!! Ludzie zarządzający firmą nie mają o tym zielonego pojęcia.

Są plusy!!! Świetni współpracownicy
magic 2016-09-15 23:19:32
Opinia powyżej jeszcze bardziej aktualna. Szkoda że świetni współpracownicy już odeszli.
ECF Magic 2016-09-21 13:00:19
-w zaufaniu podpowiem, że to nie koniec łańcucha zwolnień. Jest cos takiego jak 'marketing szeptany" i poźniej ciężko wygrywac przetargi bo cos ktos tam powiedzial lub zasłyszano,
Za tych co odeszli robić będą ci co pozostali za 0 zl wiecej :) az nie pójda do pokoju nr 1 z pisemkiem o rezygnacje a dopiero moze wtedy łaskawie cos wiecej sie uda dostac :)
Ciekawe jak długo własciciel spółki będzie sie przyglądal takiemu procesowi i kiedy powie dość a nie wie o wszystkim bo gdyby wiedział to zleciłby AUDYT ZEWNETRZNY. Poza tym pisanie czasu pracy to tez ściema pół dnia sie siedzi i gapi w okno na parking a godziny sie rozpisuje na bzdury bo zestawienie TRZEBA zrobic do Warszawy.
Rebelliant 2016-11-29 21:24:19
Na wigilie w prezencie kalendarz za 10 zl z podpisem-grawerem lub wizytownik z logo firmy dla osob, ktore nie otrzymaly wizytówek nigdy :)
"Dyrektor Sharepointa" co chwile ściga, ze czegos nie uzupelnileś w zadaniu na platformie. Swoją drogą tyle osób co odeszło w ciągu roku to czy dyrekcja po węgiel do apteki nie musiała jechać??
Zostaw swoją opinię o Softmaks.pl sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softmaks.pl sp. z o.o.