Opinie o Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k. w Ford multexim-katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k. w Ford multexim-katowice

Czy można liczyć w Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k. na prywatną opiekę medyczną?

Pracodawca Nowy wpis

Oferujemy naszym Pracownikom szereg benefitów, w tym opiekę medyczną.

@Pracodawca

Czy wspomniane benefity są może zależne od typu stanowiska lub stażu pracy? ma on na cokolwiek w oferowanych warunkach wpływ? W jednej ofert podkreślane są dofinansowania do kursów językowych czy tez pozostałych szkoleń. Jakich kwot można się przy tym spodziewać? I czy jest ona odnawialna po jakimś czasie?

Pracodawca Nowy wpis

Szanowna Pani/Szanowny Panie, w ofertach pracy wymienione są benefity, z których mogą korzystać nasi pracownicy. Zasady przyznawania dofinansowań do kursów i szkoleń są określone w wewnętrznym regulaminie pracy, dostępnym dla pracowników. Szerzej o benefitach opowiadamy podczas spotkań rekrutacyjnych.

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie poszukujemy zarówno blacharzy oraz mechaników do naszych ASO i AZNN w Katowicach. Warunki zatrudnienia omawiamy z Kandydatami podczas rozmów rekrutacyjnych. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a pracą w naszej firmie zachęcamy do odpowiedzi na ofertę pracy (przesłania CV za pomocą formularza aplikacyjnego). Nasze wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej – kariera – oraz dedykowanych portalach pracy.

50 pln za sobotę? Jeszcze jakieś tego typu pomysły wpadały w ostatnim czasie? I czy wiadomo cos o planach już na kolejny rok? Podwyżki rzecz jasna mam na myśli, ciekaw jestem jak stawki zostaną dorównane, bo oferty teraz wiszą dla mechaników i blacharzy, ja pod te drugie kompetencje bardziej się łapię. Jakie wiec są zarobki?

Czy jest możliwość pracy w Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k. na część etatu?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jak szefostwo w Polska Grupa Dealerów:Ford Multexim? Spoko traktują ludzi?

Jedną z najważniejszych dla nas wartości jest praca w przyjaznej atmosferze, oparta na szacunku i wzajemnej współpracy.

Nie polecam

Jakub
@Jacek

Dlaczego nie polecasz? Możesz napisać coś więcej? W ogóle czy jest ktoś jeszcze kto nie poleca pracy w tym miejscu?

@Jakub

takie dziwne korpo, dużo wymagają a płacą śmieszne pieniądze. Organizacja pracy na zerowym poziomie.

@Jakub

i oczekują na wstępie 8.5 godzinnego wymiaru pracy a płacą za 8h. Ciekawe .

Justyna
@Jacek

w jaki sposób takie warunki są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej? jest wprost mowa o 8,5 h? jak wyjaśniane jest te dodatkowe 30 min? ma ono prawne uzasadnienie? jeśli tak to jakie?

ex PGD
@Justyna

Nikt nigdy nie powie wprost, bo to jest niezgodne z prawem pracy pomimo tego, że nadal przełożeni będą twierdzić, że gra gitara. Z tego co ja wiem, te dodatkowe 30 minut wzięło się z zamierzchłych czasów kiedy w salonie w Krakowie było czynne bistro. Te 30 minut to była "przerwa obiadowa" czy chcesz czy nie. Bistro zniknęło, 30 minut zostało. To tak po krakowsku, jak najwięcej za jak najmniej. Nigdy nie trzymałem się owych "extra" 30 minut i nigdy nikt mnie nie przymuszał, aczkolwiek w dziale sprzedaży żeby coś godnego zarobić to na koniec roku ze swoich dobrowolnych nadgodzin uzbierałbym ze trzy tygodnie dodatkowego urlopu. Także te słynne 30 minut ponad ustawowe 8 godzin to bardziej ból głowy ludzi pracujących w administracji i wszelakich innych działach nie zajmujących się sprzedażą. Hitem było kiedy kilka lat temu jeden z niepracujących już w PGD dyrektorów zaproponował "odkupienie" zaległych do wybrania przepracowanych sobót. Padło 50 zł, tak 50 zł brutto za niewybraną sobotę, których ludzie w ciągu roku trochę nazbierają. Oczywiście nikt się nie zgodził i wolał sobie wziąć dodatkowy tydzień urlopu w wakacje. I jeszcze było zdziwienie dlaczego się burzymy haha no komedia lajkonikiem przeganiana. Nie pracuję już, wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale nie żałuję decyzji.

Alexa

Czy firma organizuje jakieś imprezki integracyjne itp?

@Alexa

Zazwyczaj wspólnie wyjeżdżamy na integracje, a na koniec roku organizujemy spotkania dla pracowników i Mikołajki dla ich dzieci.

Czy Polska Grupa Dealerów:Ford Multexim ma ściśle ustalone godziny pracy?

W Ford Multexim Katowice pracujemy zmianowo w godzinach otwarcia naszego oddziału, tj. od poniedziałku do piątku: 9.00-18.00, a w soboty: 9.00-14.00. Czas pracy jest oparty o przepisy wynikające z kodeksu prawa pracy.

Volvo

Chciałem kupić używane auto za 65 tys, przez telefon zapewniano mnie ,że wszystko jest ok, tylko jedna strona była malowana. Na miejscu okazało się ,że na drugiej stronie miernik nie mógł odczytać w niektórych miejscach grubości szpachli. Jak się udało złapać to było 1250 mikronów. Pourywane uszczelki, różne odcienie lakieru. Żenada, zmarnowane 2 dni na dojazd i 500 zł na paliwo i hotel. RADA Jeśli chcecie coś kupić , a macie dość daleko do nich żądajcie ekspertyzy Dekry na maila i obowiązkowo trzeba mieć miernik grubości lakieru ze sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k. - Ford multexim-katowice

Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.

Grupa PGD Sp. z o. o. Sp. k.