Opinie o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Józef

Drodzy mieszkańcy Sosnowca, ostrzegam wszystkich przed robieniem zakupów w sklepie Carrefour (Plejada) w Sosnowcu ponieważ, są oszustami, naciągaczami na kasę. Kupując u nich jakikolwiek sprzęt RTV i AGD piszą że reklamację uwzględniają po czym, idzie się w sprawie reklamacji wtedy okazuje się, że oni pieniędzy nie oddają tylko przelewają na kartę podarunkową. Zapytając o to gdzie jest tak zapisane pani kierowniczka wskazała mi na biurku mała kartę z drobnym druczkiem co nawet nie mogłem tego przeczytać. Wydaje mi się że takie informacje dla klientów powinny być widoczne na każdym stanowisku. Wręczając kartę podarunkową zmuszają nas do robienia zakupów w swojej placówce jakby nie patrzeć jest to wyłudzanie naszych pieniędzy bo taką kartę podarunkową jaką Carrefour proponuję może, każdy sobie zakupić. Ja osobiście, kieruje sprawę do rzecznika praw konsumenta. Z pozdrowieniami dla wszystkich w Nowym Roku.

Mysza Nowy wpis
@Józef

Zgadzam się z panem!!! To samo nas spotkało!!! Nigdy więcej!!! Dla mnie to (usunięte przez administratora) Nikt nas o tym nie poinformował przy kasie! Towar oddaliśmy następnego dnia! A tu tekst że karta podarunkowa! Dla mnie karta podarunkowa to coś gratis a nie za moje pieniądze! Zmieńcie te wasze warunki bo coraz mniej ludzi macie! Nie polecam!!!

Grzegorz Nowy wpis
@Mysza

Czemu oddałeś towar? Sprzęt nie działał? Zwrot kasy na kartę podarunkową jest niezbyt dobrym zagraniem. Nie potkałem się jeszcze z takimi warunkami. Może kupiłeś coś na promocji i dlatego nie otrzymałeś gotówki tylko kartę?

Mysza Nowy wpis
@Grzegorz

Panie Grzegorzu... Po prostu Nikt nas nie poinformował o Tym przy zakupie! Przy zwrocie Pani z obsługi pokazała nam jedyną karteczkę z tą informacją w ramce której bez okularów nie mogłam przeczytać :( takie informacje powinne być przy każdej kasie nie mówiąc już że kasjerka powinna nam wszystkim o Tym powiedzieć ... Wiemy już że dopóki to się nie zmieni nie zakupię już w Tym sklepie żadnego towaru :( Mam nadzieję że już Nikt nie wpadnie w Kant tak jak My :(

Darek Nowy wpis
@Mysza

To samo mnie spotkało i nic nie mogłem zrobić! Brak słów i siły na to wszystko co się robi ludziom! Przymusowy powrót do tego sklepu chcemy czy nie chcemy eh

Tytus

Praca jak praca , handel nigdy nie jest lekki ale przynajmniej dobra atmosfera rekompensuje

Majka

Podpowie mi ktoś czy firma może być teraz zainteresowana nowymi pracownikami?

Mirek

Zatrudniacie chama i wariata na trasie Sosnowiec- Jagiellońska, Pogoń. Taki grubasek, niski w okularach. Blokuje drzwi, decyduje, które będzie otwierał i rządzi się jakby jego własnością był ten autobus. Decyduje kogo wypuści, a kogo wpuści.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carrefour Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Zatrudniają wariata na kierowcę na trasie Jagiellońska, Pogoń. Co nie chce ludzi wypuścić z autobusu, trzeba się go prosić o to oraz decyduje, które drzwi otworzyć i czy w ogole kogoś wpuści do "swojego autobusiku."

Zatrudniają wariata na kierowcę na trasie Sosnowiec-Jagiellońska, Sosnowiec-Pogoń taki grubasek niski w okularach.

X-Men

To jest nie do przyjecia co sie tam dzieje To co piszą o (usunięte przez moderatora) to nie prawda ze jest taki zły,najgorsza tam jest pani (usunięte przez moderatora)z działu suche,bo chodzi wszedzie z Panem BHP,DYREKTOREM i udaje lalunie ze jak jest z nimi to wszystko jej wolno.Nie raz widziałem jak chodzi przy nodze z Dyrektorem Panem BHP i (usunięte przez moderatora)Drze sie i nie zwarza ze klijenci sa na sklepie urzywa wulgarnych słów do pracowników i rozkazuje co maja robic.Zabiera premie [pracownikom z byle jakiego powodu.Ciekawe ile z tych zabranych premij pracownikom trafia do niej samej

@X-Men

Piszesz o pewnej pani z działu suche w Sosnowcu wcale jej nie wywalili tylko przenieśli wyżej i pracuje do dziś widziałem ją na sklepie w Katowicach w towarzystwie dyrektora regionalnego

dobrze zorientowany
@X-Men

Nie uwala jej bo dobry poganiacz .koszty pozbycia się pracownika z kadry zarządzającej są zbyt duże.LEpiejj nie robić sobie problemów.Lepiej wykorzystać umiejętności studenciakow z GTS jak się tacy trafia

Bywalec

Gazetki carrefour Dzień po nowej promocji sklepie nie było ani jednej rzeczy z gazetki, poniosłem koszty dojazdu i nic nie kupiłem. Kiedyś jak była taka promocja w carrefour do przy wejściu było pełno palet z promocyjnym towarem, starczyło dla każdego, nikt się nie rzucał jak za komuny. Teraz zarządzający carrefour zrobili sobie zwyczajnie jaja z ludzi wystawiając na półkach po kilka sztuk z danej rzeczy. W efekcie wiele ludzi poniosło koszty dojazdu i nic nie kupiło, a Ci co załapali się musieli walczyć z innymi. PORAŻKA NA MAXA!!!! W ten sposób carrefour strzelił sobie w kolano. W okolicy jest mnóstwo innych marketów (biedronka, lidl, netto, tesco, auchan, aldi, leclerc, intermarche) z których będę korzystać a w cerrfour juz nigdy mnie nie zobaczą. JESZCZE RAZ GRATULUJE CARREFOUR UDANEJ PROMOCJI!!!! Jakie są te ilosci ktore sa tak reklamowane? 50 plynow do plukania tkanin ( zaznaczam, ze 1 gratis) , wiec starczy na 25 osob, 20 kaw ( wiec wypada na 10 osob), wiec niestety nie jest to w porzadku; rozumiem jak najbardziej, jest to trik marketingowy, by przyciagnac klientow ( bo i tak zawsze cos innego poza promocjami sie kupi), ale nie az w tak lekcewazacy sposob, kpiac sobie z klienta!! 10000 rozdanych ulotek, bilboardy, reklamy tv- wladowana kasa, a potem kpina z klienta!! no i dobrze, straca rzesze klientow!!!

pracowink magazynu
@Bywalec

O to ile towaru jest wystawiane na promocje to z żalami do Dyrekcji w Warszawie proszę bo to ich pomysły gazetek przychodzi tyle ze można by było cały rynek w Katowicach wyłożyć z towarem jest podobnie oto przykład kawa Tchibo o której piszesz czy płyn do płukania tkanin to nie jest raptem 10 czy 15 zgrzewek kawa jest pakowana po 10 sztuk na zgrzewkę płyn po 8 na karton tego przyjeżdża na sklep w ilości 1500 sztuk na paletę a są nieraz po dwie trzy palety a ile tego trafi na sklep w formie promocji czy normalnej sprzedaży to to już zależy od Dyrekcji w Warszawie

@Addi na forum nie można nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Czy ktoś mógłby powiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Carrefour Polska?

Aktualnie szukają do pracy jako Menedżer w dziale Kontroli Wewnętrznej w Warszawie. Czy ktoś na takim stanowisku pracował i wie czy są jakieś premie? Informacja jest ważna dla aplikujących ale także dla pracowników.

Justyna

Do zwolnienia panie na setach i wedlinach z wyjątkiem blondynki w długich włosach i starszej Pani takiej malutkie

Justyna

NA stoisku sery wędliny jest bardzo nie sympatyczna pani chyba to szefowa grzecznie zapytana o promocję wrednie odpowiada a druga trochę przy sobie jest też nie sympatyczna powinni je obie zwolnić albo ja napisze gdzieś wyżej nie pierwszy raz mi się to zdazylo niema tam jakiegoś dyrektora czy co.

gowo

Wymagań na to stanowisko także małych nie mają @forti, musisz mieć co najmniej 3 letnie doświadczenie.

michał

może faktycznie tak jest jak piszesz @Fisher, w sumie to bym się nie zdziwił nawet a bardzo gdyby to była prawda, bo opłaca się takim większym sieciom sklepów zatrudniać też pośredników, może smai nie mają na to czasu albo nie chcą inwestować w dział HR, a tak to mają wolne miejsce i tyle. Właśnie sam chce się u nich zatrudnić, ale jak jest z nadgodzinami?

Fisher

Mam wrażenie, że Carrefour zatrudnia pracowników tylko i wyłącznie przez agencje zewnętrzne. Nie wiem jak w Sosnowcu, ale wiem, że w większości polskich miast funkcjonuje rozwiązanie outsorucingowe. Powiedzcie proszę jak jest tutaj i mniej więcej na co na stanowisku sprzedawcy można liczyć - dzięki za info.

misiek

też jestem zainteresowany pracą u nich tak naprawdę, więc nie wiem czy obecnie pojawiło się coś konkretnie? bo ja nie wiem czy mam tam działać czy nie, chodzi mi o samo składanie aplikacji...jak to wszystko wygląda tak naprawde.. dajcie znać jeśli macie coś od nich, nowe ogłoszenia, jakieś nowe propozycje pracy?

sosen

Witajcie - teraz po swietach myslicie ze ludzi beda przyjmowali do carrefoura w sosnowscu? jestem zaintersowany, teraz niestety tuz przed swietami stracilem prace ale chcialbym to nadrobic i generalnie to najistotniejsze dla mnie jest to co mozna tam zarobic i jakie sa proponowane stawki przy pracy tutaj?

MAŁA MI

Wszedzie mozesz brac , bez problemu,masz do tego prawo. Tylko pozniej nie zdzwi sie jak nagle wylecisz , pracodawca zawsze patrzy inaczej na takiej osoby,ktore w ciagu miesiaca biora np raz "na zadanie"

carrefoure

atmosfera na dziale kas nie jest fajna:( tak jest fajnie ze sie nie chce tam pracowac.

mkhughbk

carrefour super tam sie pracuje ludzie sa ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Sosnowiec

Carrefour Polska