Magazyn Top Mark

Łódź

Opinie o Magazyn Top Mark

anonim 2010-08-02 15:12:25
Problemu z kasą nie ma. Stołówka, przebierania, łazienka, syf jakiego w życiu nie widziałem ogólnie cały magazyn jest brudny ze po 8 godzinach pracy wychodzisz czarny. Pracownicy którzy pracują na stałe nie wiedzą co gdzie jest ale jak ktoś chce się troch dorobić i jest się wytrzymałym to spoko Ja dałem rade kilka dni:) praca jest monotonna oczywiście z umowa {zlecenie} nie ma problemu
Gallo 2010-09-08 15:07:42
Top Mark to straszny bałagan, na magazynie syf że trudno opisać, wszędzie kurz brud a sprzedają talerze miski itd. Na magazynie nikt nie wie co gdzie jest brygadziści ciągle biegają wiszą na telefonie i bluźnią. Zero kultury pracy - dla mnie to było gorsze od kamieniołomu. Czasami przyjedzie jakiś ważniak z biura to się trochę kryją i nie flugają wtedy aż tak na ludzi. (usunięte przez administratora)
sir r... 2010-11-20 14:00:19
co Wy w ogóle (usunięte przez administratora) jest to fakt ale praca nie jest ciężka chyba że ktoś chce zarabiać nic nie robiąc to przepraszam bo robić coś trzeba heh...ludzie bardzo spoko, a to że ktoś może czegoś nie wiedział wynika z tego, że każdy robi coś innego...
Osoby, które napisały te dwa komentarze są w moim mniemaniu (usunięte przez administratora), którzy sądzą, iż na magazynie z betonową posadzką będzie sterylnie jak na sali operacyjnej, przepracowałeś kilka dni w tej firmie i już wszystko o niej możesz powiedzieć...żenada i brak mózgu...
pozdrawiam pracowników ;]
anonim 2010-11-22 20:04:30
Zgadzam siÄ? z poprzednikiem, balagan na magzyanie jak na wysypisku smieci. Balagan i nikt nie wie co robia, do tego jakies psy laza po magazynie. Porazka i komedia !!!
gaweł 2016-04-21 23:49:17
Dziwi mnie, że od 2010 roku pojawil sie jeden komentarz i to nie pracownika. Czy w ogóle ten magazyn jeszcze funkcjonuje, bo nie mogę znaleźc nic w Internecie. Z góry dzięki za informacje, pozdrawiam serdecznie.
Zostaw swoją opinię o Magazyn Top Mark - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magazyn Top Mark